Lahůdky nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě, párty nebo slavnostní akci. Nechejte si proto připravit obložené bagety, aspiky, chlebíčky, obložené mísy, zákusky, pochutiny, jednohubky anebo smažené chuťovky, to vše čerstvé a připravené odborníky.

Prodej - maso - uzeniny Výroba - lahůdky

Výroba vlastních ručně dělaných pralinek z francouzské a belgické čokolády, masových specialit vyuzených skutečným kouřem a cibulády bez konzervantů.

Cukrárna. Výroba: -zákusky, dorty -studená kuchyně

Prodej, eshop: - krabičková dieta - rautové produkty (masa, sýry, sushi, sedviče, bagety, chlebíčky, ovoce, dezerty).

Rozvoz jídel pro firmy, jednotlivce. Uspořádání párty, rautu a soukromé akce. V menu naleznete: - bagety - ciabatty a panini - dorty - pečivo - taboulé a quiche - nápoje.

Maloobchod, prodej: -lahůdky -obložené chlebíčky -potraviny -uzeniny.

Pekárna Výroba: Běžné pečivo: -chleby (chléb) strojně vyráběné -chleby speciálně ručně vyráběné -rohlíky -veky, bulky -cereální pečivo -sladké pečivo -jemné pečivo plněné -záviny, koláče -jemné pečivo neplněné -vánočky, loupáky -výrobky z listového těsta -výrobky z plundrovaného těsta -pochoutkové tyčky, slané ...

Cukrárna a pekárna, výroba cukrářských pochutin.

Rozvoz potravin do domu v Praze a okolí. Nákup podle receptu - vyberete si co chcete uvařit a rozbalí se Vám nabídka co vše k tomu potřebujete. Zaškrtnete si jen to co Vám doma chybí. Cenově výhodná menu pro celou rodinu. Doručení druhý den po objednání. Prodej lahůdek celá ČR: - olivové oleje - francouzské delikatesy - italská ...

Výroba a prodej lahůdek: -obložené mísy -chlebíčky -saláty -chuťovky -vyřezávaná zelenina i ovoce (předevšém melouny) -drobné cukroví ( svatební koláčky) -speciality (rybí mísy, mísy z mořských plodů, bezmasé lahůdky, ....) podle přání zákazníka.

Řeznictví, uzenářství. Výroba: -masové dorty. -obložené mísy. Cateringové služby.

Pekařství, výroba: - pečivo - sladké pečivo - zákusky

Maloobchod, prodej: - lahůdek, potravin a smíšeného zboží

Kurýrní služby Osobní autodoprava Výroba - slané dorty

Cukrárna s kapacitou 25 míst, venkovní zahrádka pro 20 osob. Výroba: -studená kuchyně -obložené mísy, chlebíčky, studená kuchyně pro menší akce- rauty -jogurtové zákusky, výroba zákusků a dortů, koláčky, na objednávku.

Výroba, prodej: - lahůdky, lahůdkářské výrobky - studená kuchyně - saláty, pomazánky - aspikové výrobky - chlebíčky - obložené mísy.

Družstvo provozuje v současné době 80 prodejen, z toho 76 potravinářských a smíšených (17x COOP TUTI, 2x COOP TIP)a 4 průmyslové na území Plzně a jižním plzeňsku. Největší z nich je supermarket v OD-DC (Centrum) Doubravka. V tomto objektu je také umístěna cukrářská výrobna. Družstvo má k 1.1.2015 2 559 členů (vlastníků ...

Výroba, prodej: - obložené bagety, chlebíčky, mísy a zeleninové saláty.

Výroba, distribuce, prodej: -čerstvé lahůdkové zboží, lahůdky -cukrářské výrobky, cukroví. Cateringové služby. -pořádání a zásobování - hostiny, oslavy a společenské akce. Možnost objednávky a rozvozu.

Výroba a zpracování dekorovaného skla a skleněných polotovarů. Rychlé občerstvení, hostinská činnost.

Italské lahůdkářství s širokým výběrem uzenin, sýrů a pochutin ve skle: - olivový olej - víno - pesto - lanýžové máslo.

Provoz zdravého rychlého občerstvení. Prodej čerstvých: - baget - salátů - freshů - smoothies.