Z bohatého sortimentu mléčných výrobků, jako jsou čerstvá i trvanlivá mléka, ovocné a bílé jogurty, másla, tvrdé či měkké sýry, nízko i plnotučné smetany, jemné i klasické tvarohy, šlehačky si vybere naprosto každý. Kvalitní výrobky od prodejců i výrobců.

Výroba, distribuce, prodej: - sýry, (polotvrdé přírodní, pařené, střívkové tavené, roztíratelné) - ovčí, zrající sýry - brynza - zahuštěné slazené krémy - termizované tvarohové krémy - sýrové speciality.

Zemědělské družstvo Senice na Hané u Olomouce je tradiční česká firma, která se zaměřuje na rostlinnou a živočišnou výrobu. Věnujeme se pěstování obilovin, olejnin a také jablek. Dále naše družstvo chová prasata, skot a slepice. Zemědělské družstvo: - rostlinná a živočišná výroba - provoz mléčného automatu - mlékárna. Rostlinná výroba, ...

Pekařství Dalaman se zaměřuje na prodej pekařských výrobků lokální produkce. Hlavní prioritou je čerstvost a vysoká kvalita. Prodej: - celozrnné a vícezrnné pečivo - kváskové pečivo - veganské pečivo - bezlepkové pečivo - další čerstvé lokální produkty - domácí džemy - mléčné výrobky z farem - přírodní sladkosti a spoustu ...

Prodej: - potraviny - smíšené zboží - drogerie.

Činnost: - ovčí statek - výroba sýry

Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím -Poradenská a konzultační činnost, zpracování ...

Velkoobchod, distribuce - potraviny - mléčné výrobky, sýry.

Sýrárna - výroba, prodej: - extra tvrdý dlouhozrající sýr GRAN MORAVIA. Maloobchodní prodej: - Ostružnická 12, Olomouc, 585242931.

Výroba: - mléko. Rostlinná výroba. Živočišná výroba: - chov zvířat.

Prodej: - Anglické, Holandské, Italské, Francouzské, Rakouské, Švýcarské, Bulharské, řecké, Španělské sýry - Francouzské paštiky - Loštické tvarůžky - Slovenské delikatesy - Sýrové dorty.

Prodej: - Anglické, Holandské, Italské, Francouzské, Rakouské, Švýcarské, Bulharské, řecké, Španělské sýry - Francouzské paštiky - Loštické tvarůžky - Slovenské delikatesy - Sýrové dorty.

Prodej čerstvých pekařských a jiných výrobků: - kváskové pečivo, svatební koláčky, kremrole, obložené chlebíčky, mléko, máslo, jogurty, zmrzlina, saláty či tvaroh.

Prodejny Náš GRUNT jsou zaměřeny na prodej tradičních českých potravin, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů.

Maloobchod: - potraviny - smíšené zboží.

Maloobchod, prodej: - potraviny - drogerie - smíšené zboží.

Prodej - drogerie - nápoje - tabákové výrobky

Centrála maloobchodní sítě potravin Partner.

Velkoobchodem a distribuce čerstvých mléčných potravin, vyžadujících chlazenou přepravu. Logistické a distribuční služby. Dodávky výrobků českých mlékáren a také vlastní značky - Dr. Halíř, Krajanka, Jovomix, Zálesák, Gerard a vybrané české i zahraniční firmy zastupuje výhradně na českém trhu.

Prodej a e - shop - káva - čaje - pochutiny E - shop - káva - čaje - pochutiny - doutníky - kávovary - presovače

Prodej krmiv: - proso žluté, zelené - slunečnice černá, žíhaná - hrách žlutý - pšenice ozimá - kukuřice - seno, senáž, sláma - dýně - domácí máslo - med - oškubané a vykuchané kačeny - vykrmená prasata - beránci a jehničky.