Mražené výrobky a polotovary, jako je mražená zelenina, maso, ryby, drůbež, mléčné výrobky, mražené ovoce nebo dokonce již hotová zmražená jídla, mají dlouhou trvanlivost a jsou uzpůsobené na skladování v mrazácích. Čerstvost po rozmrazení je samozřejmost.

Prodej a rozvoz - mražené výrobky Výroba - mražené výrobky

Zabýváme: - maloobchodní prodej potravin a smíšeného zboží.

Velkoobchod - potraviny - spolupráce s obchodními řetězci GLOBUS, AHOLD, MAKRO

Výroba mrazených polotovarů: -bramborák MERLIN -plněné papriky -játrové knedlíčky -langoše -čevabčiči -palačinky -obalovaný karbanátek -tvarohové taštičky.

Výroba, prodej: -mražené dorty vyrobené dle originálních receptur -ručně vyráběná zmrzlina -100% ovocné a čerstvé fresh nápoje, bez pasterizace či konzervace.

Prodej potravinářských produktů do gastronomických provozů: - mražené - chlazené.

Řeznictví a uzenářství. Dodávky chlazeného a mraženého masa, uzenin a jiných výrobků pro: - restaurace - jídelny - prodejny aj. Provádění pravidelné veterinární kontroly.

Maloobchod, prodej: -potraviny -smíšené zboží.

Prodej - trvanlivé potraviny - pečivo - mražené zboží - nápoje Prodej - tabákové výrobky

Odchov a prodej: -ryby tržní a násadové -kachňata. Výkrm: -jatečné kachny. Velkoobchod, maloobchod, prodej: -rybí výrobky i mražené -mražené potraviny. Služby: -kovovýroba -opravy nákladních vozidel LIAZ, AVIA. Výroby, prodej: -potřeby pro rybáře. Sportovní rybolov rekreační.

Jsme největším zpracovatelem zeleniny v Evropě. Zpracováváme a dodáváme sterilovanou a zmrazenou zeleninu a taktéž i čerstvou zeleninu. Nabízíme sterilovanou a zmrazenou zeleninu v balení pro gastronomická zařízení a také pro maloobchod..

Findus je vedoucí mezinárodní firmou s mraženými výrobky, operující v maloobchodním sektoru i ve foodservice. Vyrábí a dodává: - mraženou zeleninu - ryby - hotová jídla - brambory - pizzu - pečivo. Hlavní sortiment tvoří mražené potraviny s přidanou hodnotou, mající jako základ vysoce kvalitní ryby, zeleninu nebo těstoviny, a ...

Mrazírny. Velkoobchod, velkosklad: -chlazené výrobky -rybí lahůdky -zeleninové lahůdky -tradiční lahůdky Mražené výrobky: -rybí filé zmrazené, ryby -panýrované výrobky -mořské speciality -zmrazené zeleninové polotovary -rybí porce s omáčkou k zapečení -zelenina.

Výroba: -mražené výrobky z brambor a ovoce -bramborové hranolky a krokety. Služby: -export -skladování.

Velkoobchodní prodej a distribuce: -mražené výrobky -ovoce, zelenina -drůbež -vepřové a hovězí maso.

Prodej: - pečivo - trvanlivé potraviny - mražené zboží - nápoje - cukrovinky - tabákové výrobky.

Prodej: - pečivo - trvanlivé potraviny - mražené zboží - cukrovinky - nápoje.

Výroba a distribuce : - masné, uzenářské výrobky (uzeniny, salámy, šunka pro děti, cikánský kotlet, Poličan, trvanlivé salámy) - mražené výrobky - zeleninové saláty, zeleninové misky - rybí výrobky - lahůdky - bagety

Vamix ČR - dovozce a distributor hlubokomražených pekařských a cukrářských výrobků, tuků, olejů, margarínů a omáček.

Dodávka, distribuce, balení: - mražená drůbež.

Velkoobchod: - alkoholické nápoje, - nealkoholické nápoje, - víno, vína, - pivo, - tabákové výrobky, - drogistické zboží, - mražené, chlazené zboží.