Mražené výrobky a polotovary, jako je mražená zelenina, maso, ryby, drůbež, mléčné výrobky, mražené ovoce nebo dokonce již hotová zmražená jídla, mají dlouhou trvanlivost a jsou uzpůsobené na skladování v mrazácích. Čerstvost po rozmrazení je samozřejmost.

Velkoobchod potravin pro gastronomické provozy a maloobchod. Prodej českého výsekového masa. Distribuce čerstvého masa, ryb, mražené zeleniny, uzenin, olejů, koření a dalších.

Společnost S.V.G. spol.s r.o. se specializuje na zásobování restaurací a profesionálních kuchyní potravinami. Nabízíme čerstvé potraviny, chlazené produkty i mražené výrobky. Dovezeme vám pečivo, ovoce, zeleninu, sýry, máslo a mléčné výrobky i široký sortiment masa a masných výrobků. Rozvážíme čerstvé kuřecí, vepřové, kachní a hovězí maso a dále ...

Mrazírny, veloobchod: - mražené potraviny.

Dovoz, vývoz, velkoobchod: - mražené ovoce - mražená zelenina.

Společnost Jednota, spotřební družstvo ve Vimperku provozuje síť prodejen COOP v okrese Prachatice. V oblasti obchodu máme dlouholetou tradici. Provozujeme velkoobchodní i maloobchodní činnost s širokou nabídkou potravin, zboží denní potřeby a spotřební sortiment. Maloobchod, prodej: - základní potraviny - smíšené zboží - pekařské ...

Prodej: - čerstvé i mražené borůvky

Velkoobchod, prodej: - veškerých mražených potravin - chlazené maso. Rozvoz a zásobování hotelů a restaurací vlastními auty.

Logistické centrum pro skladování mražených a chlazených produktů.

Dodávka: - mražené zboží - zmrzlina - ryby - rybí a bramborové výrobky - mražená zelenina

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -mražené výrobky. Služby: -přímý prodej vlastními vozidly.

Velkoobchod, prodej, výkup, nákup: -lesní houby, čerstvé, mražené, sušené, sterilizované -lesní ovoce -pěstované houby -bylinné sirupy.

Výroba, prodej: -mražené ovoce -ovocné džemy, marmeláda, náplně -potřeby pro vinaření -vinné kvasinky, živná sůl, kvasné kloboučky.

Odchov a prodej: -ryby tržní a násadové -kachňata. Výkrm: -jatečné kachny. Velkoobchod, maloobchod, prodej: -rybí výrobky i mražené -mražené potraviny. Služby: -kovovýroba -opravy nákladních vozidel LIAZ, AVIA. Výroby, prodej: -potřeby pro rybáře. Sportovní rybolov rekreační.

Výroba: -mražené výrobky z brambor a ovoce -bramborové hranolky a krokety. Služby: -export -skladování.

Prodej: -mražené ryby,drůbež,zelenina, hranolky,hotová jídla, zmrzlina. Distribuce: -mražené a chlazené potraviny pro gastronomii,školy, jídelny a prodejny: -drůbež,zelenina,ryby -hotová jídla -bramborové výrobky -zmrzlina -smetanové krémy -široký sortiment mražených výrobků hotových jídel -oleje -mléčné ...

Maloobchod, prodej. -potraviny -drogerie -mražené zboží.

Výroba: -zmrzliny pasterované -mražené dorty. -cukrářská výroba Velkoobchod, prodej: -zmrzlina -kornouty, oplatky -doplňky do pohárů -zmrzlinové směsi-práškové směsi -polevy.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -potraviny -maso, uzeniny -průmyslové zboží -drogerie. Služby: -lahůdkářská výroba.

Prodej - zdravá výživa Prodej - bio potraviny Neinvazivní liposukce - cvičební stroje VACUSHAPE, vibrační plošiny Pedikúra Alternativní terapie Snižování - nadváha Masáže klasické, thajské, lymfatické, reflexní, antistresové, čokoládové, teplé lávové kameny kurzy - reiki

Maloobchod - potraviny - smíšené zboží