Mražené výrobky a polotovary, jako je mražená zelenina, maso, ryby, drůbež, mléčné výrobky, mražené ovoce nebo dokonce již hotová zmražená jídla, mají dlouhou trvanlivost a jsou uzpůsobené na skladování v mrazácích. Čerstvost po rozmrazení je samozřejmost.

Rozvoz ledu Brno s.r.o. se zaměřuje na rozvoz kostkovaného ledu, ledové tříště a pronajímá mrazící boxy.

Potraviny. Maloobchod,prodej: -potraviny.

Schůzka 7.13, s.r.o. -Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních ...

ARKTIDA spol. s r.o.jsou mrazírny s velkoobchodem, distribucí, prodejem: -mražené, chlazené potraviny -hotová jídla a další okolo 500 položek -zmrzliny ALGIDA -ovoce, zelenina -výrobky z brambor a těsta -mořské a sladkovodní ryby -chlazené zboží pro gastronomii (nápoje, rostlinné oleje, tuky, čaje a potravinové doplňky).

Služby : - svoz syrového mléka z farem - přeprava tekutých potravin

Velkoobchod, prodej: -potraviny -nápoje alkoholické a nealkoholické, pivo, víno, sekty, šampaňské, minerální vody -sirupy -konzervovaná zelenina -kompoty -kečupy, hořčice, tatarka -oleje -koření -cukrovinky -slané doplňky -káva, čaj -mléčné výrobky -mražené a chlazené potraviny -cigarety, doutníky -drogistické zboží.

Dodávka: - ovocné i neovocné suroviny z celého světa pro potravinářský průmysl - mražené produkty - pyré - sterilované ovoce - sušené ovoce

Maloobchod s potravinami a smíšeným zbožím Restaurace

Prodej smíšeného zboží.

Prodej smíšeného zboží a potravin.

Pizza u Honzy. Rozvoz pizzy po Brně.

Prodej smíšeného zboží.

Prodej, maloobchod: -smíšené zboží

Výrobu a distribuci ledových kostek a ledové tříště.

Maloobchod, prodej: -potraviny -smíšené zboží.

Maloobchod, prodej: -potraviny -smíšené zboží.

Maloobchod, prodej: -potraviny -smíšené zboží.

Velkoobchod ovocných stromků a rostlin. Prodej sazenic subtropického ovoce, balených sazenic růží Produkce mraženého ovoce.