Mražené výrobky a polotovary, jako je mražená zelenina, maso, ryby, drůbež, mléčné výrobky, mražené ovoce nebo dokonce již hotová zmražená jídla, mají dlouhou trvanlivost a jsou uzpůsobené na skladování v mrazácích. Čerstvost po rozmrazení je samozřejmost.

Nabízíme kvalitní ryby uzené, sušené, mražené, kaviar a mořské plody.VÍTEJTE! Na naše oddělení v tržnici Holešovice, (Praha), Pražská Tržnice (Bubenské nábřeží 306/13, HALA 22, pult 38-39, . Denně kromě neděle. Po-Pá 9-16, So 8-14 hod.

Poctivá zmrzlina, tak jak má být. Přijďte ochutnat, najdete nás v Praze, Nymburce a v Kutné Hoře. Naše řemeslná zmrzlina je zážitek, vyrábíme pouze z kvalitních surovin bez přidaných barviv a konzervantů. Ovocná je ovoce, smetanová je ze smetany, u nás nenajdete žádné náhražky či umělé příchutě.

Online supermarket Rohlík provozovaný společností VELKÁ PECKA s.r.o. nabízí ve svém e-shopu širokou škálu potravin, nápojů a také drogistického zboží. Zakoupit u nás můžete pečivo, zdravou výživu, uzeniny, ovoce, zeleninu, nealkoholické nápoje, pivo, víno, těstoviny, sladké pečivo, krmivo pro domácí mazlíčky, potřeby pro děti a mnoho dalších ...

Velkotržnice Lipence s.r.o. je prodejním a skladovým areálem o velikosti bezmála 11 ha. Naleznete u nás široký sortiment potravin v čerstvém stavu, balené, konzervované či mražené, květiny, suché plody, ovoce a zeleninu, ryby i plody moře. Dále Vám můžeme nabídnout zahrádkářské potřeby, obalový materiál nebo dárkové zboží. Navštivte nás na adrese ...

Velkoobchod ovoce, zeleniny a potravin.

Dovoz, velkoobchod: - mražené ryby a mořské plody

Činnost: - distribuce mražených výrobků - síť mrazírenských velkoobchodů

Maloobchod: -potraviny -poživatiny -pochutiny. Samoobsluha potravin nabízí: - základní potraviny - uzeniny - pečivo - cukrovinky - mléčné výrobky - mražené zboží - nealko nápoje - alkohol - 100 druhů koření - čaje, kávu - velký výběr dárkových košů, kazet a drobných dárků pro nejrůznější příležitosti: - životní ...

Dovoz, prodej - mražené a chlazené potraviny - rybí prsty, hamburgry, mražené krabí tyčinky - chlazené výrobky surimi (tyčinky, salámy, saláty), pizzy, palačinky a produkty z lososa.

Velkoobchod a poradenství - mléčné výrobky - zmrzlina

Maloobchod: - potraviny - domácí potřeby. Francouzská 172/30 120 00 Praha 2

Distribuce: - potraviny - mražené i chlazené zboží - ryby, drůbež, maso - mléčné výrobky - mražené ovoce, zelenina

E-shop: - mražené potraviny - maso, ryby - hotová jídla - zmrzlina - zelenina

Výroba a prodej chlazených a mražených bezmasých hotových jídel, vyrobených na rostlinné bázi, dále pomazánek a salátů.

Společnost FRoSTA ČR je 100% dceřinnou společností firmy FRoSTA AG, která patří k předním evropským výrobcům mraženého zboží, zejména v segmentech zmrazená hotová jídla, rybí výrobky a zelenina, mrazené (mražené) zboží. - hotová jídla - obalované ryby - zelenina - zeleninové pánve - obalované kuřecí výrobky - ryby

Prodej - mražené výrobky - zmrzlina - zelenina - pizza - ostatní bramborové výrobky - ryby - drůbež - dopékané mražené pečivo - mražené panini.

Jsme velkoobchod založený na distribuci točené zmrzliny z Opočna. Zakládáme si na poctivé české chuti ve formě točené míchané zmrzliny. Dodáváme veškeré originální ovocné a jiné náplně. Zaměřujeme se na Prahu a Středočeský kraj.

Import a prodej zboží z Blízkého východu, především mýdel, kávy a čokolády.

Firma Amj-Prague je společnost, která se od roku 1994 specializuje prodejem potravin pro velkoodběratele. Dovážíme především mražené maso - drůbež, vepřové, hovězí a ryby ze zemí Evropské unie, Severní a Jižní Ameriky, do zemí Afrických států a Východní Evropy.

Přímý dovoz, distribuce. Potraviny pro moderní gastronomii. Mražené a jiné potraviny: - mořské ryby a výrobky z nich - sladkovodní ryby - bramborové hranolky a další - bramborové výrobky - mražené ovoce.