Mražené výrobky a polotovary, jako je mražená zelenina, maso, ryby, drůbež, mléčné výrobky, mražené ovoce nebo dokonce již hotová zmražená jídla, mají dlouhou trvanlivost a jsou uzpůsobené na skladování v mrazácích. Čerstvost po rozmrazení je samozřejmost.

Výroba, prodej: - mražených specialit z přírodních surovin. - mražené potraviny, hotové mražené výrobky

Prodej,distribuce: -mražené,chlazené potraviny: -rybí,bramborové výrobky -zelenina,ovoce -zmrazené pečivo -chlazené zboží pro gastronomii: -nápoje,rostlinné oleje,tuky,čaje a potravinové doplňky -hotová jídla -zmrzliny Algida.

Prodejna mražených a chlazených potravin. Prodej: - maso, ryby - bramborové výrobky, polotovary - zmrzliny - uzeniny, paštiky a mnoho dalších výrobků. Další provozovna: - Bojkovice, OD TIS.

Distribuce, prodej: - mražených a chlazených výrobků pro velkoobchodní odběratele a distribuce konečnému zákazníkovi. Chlazené a mražené drůbeží, vepřové a hovězí maso.Ryby, mražená zelenina a zmrzlina.

Výroba, velkoobchod, prodej, rozvoz, export a vývoz: -zmrzlin, zmrzlina Adria Gold -mrazené potraviny -dezerty s podmanivou chutí Semifréd. Kavárna: -OC Zlaté jablko, náměstí Míru 174, 760 01, Zlín.

Mrazírny, mrazírna. Velkoobchod, prodej, import, dovoz: -potraviny: -vepřové maso -vepřové a hovězí droby -telecí maso -koňské maso -drůběž: -kuře a kuřecí díly -krůta (krůty) a krůtí díly -kachny, husy, slepice, slepičí díly -králík -jehněčí -uzeniny -sýry: -Eidam 30% a 45%, uzené sýry -mražené ...

Velkoobchod, prodej mražené: -ovoce -zelenina - ryb a drůbeže.

Prodej: vlastní točená zmrzlina, SHAVED ICE strouhaný led a jiné sladké speciality a káva.

Rozvoz,mobilní prodej: -mražené výrobky: -zmrzliny,nanuky -hotová jídla -polotovary.

Supermarket Albert. Maloobchod, prodej: -potraviny -maso -uzeniny -drogerie -ovoce -zelenina.

Zpracování a distribuce mražených potravin. Online prodej.

Maloobchod, prodej: - potraviny - smíšené zboží.

Supermarket TERNO. Maloobchod, prodej: -potraviny -uzeniny, masna, maso -ovoce, zelenina -drogerie -domácí potřeby -pečivo.

Velkoobchod, velkosklad, prodej do maloobchodní sítě: -potraviny: -mražená drůbež, -drůbeží výrobky, -kuřecí měkké salámy, -tlačenky, zabíjačka, -uzené maso, -paštiky, -vepřové měkké salámy, -trvanlivé salámy, -párky, -kabanos, -klobásy, -kuřata mražená, -slepice, -krůty, kachny, králíci.

Maloobchod, prodej: -pečivo, trvanlivé potraviny -mražené zboží -cukrovinky -nápoje -tabákové výrobky.

Prodej - přírodní pramenité vody 18,9l barelech včetně rozvozu Prodej - barely - automaty - přírodní pramenité vody 18,9l barelech včetně rozvozu pronájem - automaty s přípojkou na vodovodní řád - široký sortiment nápojových automatů včetně rozvozu a instalace po celé ČR

Prodej - smíšené zboží

Prodej - smíšené zboží