Minerální vody, energetické nápoje, nealkoholická piva, kávy, čaje, instantní nápoje, sirupy, limonády, ovocné šťávy a džusy – to vše spadá do kategorie nealkoholických nápojů, které nesmí chybět v nabídce žádné restaurace, hospody, obchodu i supermarketu.

HOKA - chráněná pracoviště, s. r. o.
Naše společnost HOKA, s.r.o.je spolehlivý dodavatel potravin. Dodáváme veškerý sortiment v oblasti ovoce, zeleniny, mraženého zboží, mléčných výrobků a alkoholických i nealkoholických nápojů. Fungujeme jako chráněná dílna. Nabízíme služby pro školy. Máme projekty Ovoce a zelenina do škol a Školní mléko. Nejen ovocem, zeleninou a mlékem však živ je ...
Firma Milan Ivan se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem nápojů. Zakoupit u nás můžete nealkoholické a alkoholické pivo a také limonády. Provozovnu naleznete na adrese U Vlečky 1757/1, Ústí nad Labem. Velkoobchod, maloobchod, prodej: - nápoje, nápojů - alkoholické a nealkoholické nápoje - pivo, piva - sudové pivo - limonáda, ...

Velkoobchod, maloobchod: - cigarety, alkohol. Služby: - zprostředkování dovolené v Chorvatsku - restaurace - sázková kancelář.

Výroba: - sušené zeleniny a ovoce - ovocné koncentráty. Pěstování zeleniny.

Naše služby: - realizace veškerých pozemních, inženýrských staveb a staveb prováděných báňským způsobem od projektu po realizaci - nákladní vnitrostátní přeprava - prodej širokého sortimentu nápojů včetně dopravy - zámečnické práce, kovovýroba - prodej a montáž plastových oken - realitní činnost, prodej rodinných domů.

Výroba, pálení, palírna: - více než 50 druhů lihovin - likéry bylinné - likéry ovocné - emulzní likéry - brandy - destiláty - vodka - líh - aperitivy a giny - rum tuzemský - víno, sekty - šampaňské pro děti - citronová šťáva.

Specializovaný velkoobchod, internetový prodej, eshop, e-shop: - tabákové výrobky - vybrané kuřivo: - cigarety - exkluzivní doutníky - tabáky - dýmkové, cigaretové, šňupací - elektronické cigarety a doplňky - kuřácké potřeby - zapalovače, dýmky, střihače, čističe - káva, čaj a doplňky - alkoholické nápoje - nealkoholické ...

Dodávka: - pramenitá voda v demižonech BPA free 18, 9L - výdejníky a ochlazovače nápojů - automaty na studené i teplé nápoje - doprava vody v demižonech zdarma.

Velkoobchod: - tabákové výrobky, cigarety, doutníky - cukrovinky - pečivo - káva, čaj - nápoje - víno, pivo, destiláty

Výroba: - papírové ubrousky - alobaly - menu boxy. Velkoobchod: - nealkoholické nápoje.

Dovoz, velkoobchod, zásobování - ovoce - zelenina - potraviny - nápoje - drogerie.

Výroba bubble tea - fitness drinky - čaje - sirupy.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -alkoholické a nealkoholické nápoje -tabákové výrobky -potraviny.

Velkoobchod: - ovoce a zelenina - mražené zboží - mléčné výrobky - alkoholické a nealkoholické nápoje - tabákové výrobky

Výroba, distribuce: - nealkoholické nápoje - Bílinská kyselka - Zajičická hořká - Bílinská jaterní - Bílinská žaludeční.

Prodej: - ovoce, zelenina - jabka, hrušky, meruňky - brambory - med, mošt

Služby: - palírna - moštárna - pěstitelské pálení

Velkoobchod: -alko a nealko nápoje -tabákové výrobky -obalový materiál -cukrovinky.

Velkoobchod, maloobchod: - nápoje alkoholické, nealko - pivo - víno - limonády

Maloobchod, prodej: - potraviny - tabák - noviny, časopisy - nápoje - pečivo - sběrna Sazka.