Ovoce a zelenina je hlavní složkou zdravého stravování. Peckoviny, citrusy, lesní či exotické ovoce, ale také kořenová, cibulová, plodová a listová zelenina a luštěniny od lokálních pěstitelů či mezinárodních dodavatelů nesmí chybět v žádném jídelníčku.

Jahodárna, pěstován, prodej, samosběr: - jahody, jahod Prodej: - zelenina - brambory - cibule - bylinky - zeleninové sadby: salát, kedlubny, květák, brokolice, pórek, zelí, kapusta, rajčata. Palivové dřevo, dříví, brikety.

Naše společnost Skalkov Holding s.r.o. sídlící ve Vlašimi v okrese Benešov se zabývá dodávkou zdravé výživy, bio výrobků a produktů pro bezlepkovou dietu. Dále nabízíme zemědělské produkty jako jsou například jablka, brambory, cibule a další zelenina. Naši zákazníci u nás najdou také české koření, nakládané sýry, kravské sýry, mošty a marmelády.

Supermarket s italskými výrobky a italská restaurace.

Společnost KBJ VELKOOBCHODY s.r.o. se zabývá prodejem a rozvozem potravin v Praze a okolí. Nabízíme službu Potraviny domů, která umožňuje komfortní a jednoduché nakupování z pohodlí domova. Z široké nabídky zboží si u nás vybere každý, zakoupit si můžete základní potraviny, nápoje, drogerii, ale také např. pracovní oděvy, kancelářské potřeby či ...

E-shop - čerstvé farmářské potraviny - ovoce, zelenina - mléčné výrobky, mléko - BIO vejce - čerstvé maso, ryby - pečivo.

Supermarket, prodej: -potraviny -drogerie -zelenina -prádlo -elektro -domácí potřeby.

Distribuce, prodej: - chlazené a mražené potraviny - drůbeží, hovězí, vepřové, zvěřinové a rybí maso - zelenina, ovoce - uzeniny, sýry.

E-shop: - ovoce - zeleniny - suché plody - fresh juice - oleje

Bedýnky z Polabí. Prodej - zelenina od farmářů - bedýnky zeleniny o váze cca 3-5kg.

Import, dovoz: - zelené banány do dozráváren.

Činnost: - dovoz čerstvého ovoce do firem.

Ekologické centrum: - ekofarma - obilí, ovoce, zelenina v biokvalitě Biopekárna: - slané, sladké pečivo - mlýn

Velkoobchod, prodej: -ovoce, zelenina.

Velkoobchod ovoce a zelenina - čerstvé ovoce a zelenina - houby, bylinky, exotické ovoce, lesní plody - loupaná a čištěná zelenina a ovoce.

Síť prodejen. Bistro, kavárna, cukrárna - hotová jídla - saláty - sendviče - burgery - pečivo - ovoce a zelenina - sýry a mléčné výrobky.

Velkosklad: -ovoce -zelenina.

Prodejny Náš GRUNT jsou zaměřeny na prodej tradičních českých potravin, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů.

Zabýváme se dovozem a prodejem ovoce i zeleniny pro velkosklady.

Nabídka služeb v oblasti dodávek potravin, velkoobchod - potraviny, nápoje a doplňkový sortiment pro gastronomické provozy

Dodávky mléka a ovoce do škol a školek.