Při výrobě bytových doplňků, konkrétně nádobí, se nejčastěji používá sklo, keramika a porcelán. Pořiďte si z těchto odolných materiálů čajové a kávové servisy, cukřenky, mísy, podnosy, hrnky, upomínkové předměty, vázy, talířové soupravy, sošky nebo svícny.

Domácí potřeby Domino - Strakonice
Prodejnu zaměřenou na vybavení domácnosti a zahradních potřeb naleznete ve Strakonicích. Jsme český velkoobchod, ve kterém pro Vás vybíráme zahradní i domácí potřeby, sklo, nádobí, keramiku, drobné elektro a dále také koření. Široký sortiment si vyberte i v sekci železářství. Vše z našeho velkoobchodu můžete také zakoupit z pohodlí domova nebo ...
Květinářství Tábor Michaela Reiterová
Květinářství Michaela: Nabízíme prodej řezaných květin, hrnkových rostlin, smuteční, svatební a netradiční vazby a spousty dalšího zboží. Květiny doručujeme osobně do 30 km v okolí Tábora. V této chvíli je donáška květin dočasně pozastavena, vše řešíme individuálně po domluvě. Květinářství Michaela: - denně čerstvé řezané květiny, ...
Výroba uměleckého skla - sklo výroba - skleněné figurky - skleněná bižuterie - autorské šperky ze skla - zakázková výroba

Prodejna skla a porcelánu. Maloobchodní prodej: - skleněného zboží - keramika, keramiky - porcelánového zboží - dárkového zboží.

Výroba - keramika Pořádání - kurzy keramiky

Autorská keramika s rytými a prořezávanými vzory. Ozdobná, užitková a zahradní keramika - pítka pro ptáky s pavími motivy. Kurzy točení na keramickém kruhu - po domluvě na čísle 732 502 771.

Keramické studio paní Lucie Polanské se sídlem v Putimi v okrese Písek v Jižních Čechách se zabývá originální keramickou tvorbou na zakázku pro byt, dům i zahradu a dále vyrábí domovní znamení a čísla, zahradní doplňky, květináče, práce na zakázku. Pořádáme keramické kurzy pro děti předškolního a školního věku. Pro dospělé pořádáme dopolední a ...

Provoz keramické dílny, výroba keramiky. Prodej hrnků, misek, konviček, svícnů, apod. Pořádání týdenních kurzů keramiky.

Keramická dílna a prodej keramických výrobků.

Keramická dílna: - užitková a dekorativní keramika.

Internetový obchod, e-shop: - obaly, sklenice, nádoby na med - sklenice s patentovým uzávěrem - skleněné lahve, uzávěry na lahve - sklenice, víčka na sklenice - med.

Sklárna - repliky historického skla - sklo renesanční, sklenice, karafy, ...

Výroba, prodej: - užitková a dekorativní keramika

Keramická dílna, výroba: - užitková keramika

Agentura českého keramického designu - kolekce dóz, misek, podnosů.

Činnost: - keramika a drátenictví Výroba: - hrnky - hrnce - mísy - formy na bábovky - máselnice....atd.

E-shop: - káva, čaj - kávové kapsle - šálky - kávovary

Maloobchod, e-shop: - výrobky tradiční lidové tvorby - keramika - proutěné koše - perníky, vizovické pečivo - kožené šperky.

Prodej: -nerezové nádobí -zdravotní pomůcky masážní -vacsy -porcelán, sklo -kosmetika.

Výroba: - zahradní keramika (květináče, zahradní lampy, krmítka...).

Výroba, gravírování skla: - svatební, maturitní skleničky - skleněné plakety - sklenice s mysliveckými, rybářskými motivy - fotopískování.

Ruční výroba keramiky keltskou technikou.