Pokrývka hlavy je důležité v zimě i létě. Pořiďte si proto do své skříně moderní slaměné klobouky, textilní čepice, pletené čepice, čepice s kšiltem, baseballové čepky, zimní kulichy a elegantní klobouky. Nezapomeňte ani na rukavice, šály a šátky.

Výroba originálních pletených čepic, čelenek i rukavic PLETEX
Česká firma PLETEX vyrábí originální a cenově přijatelné pletené výrobky od čepic a šálů až po rukavice v dámském, pánském i dětském provedení. Velký důraz klade na perfektní zpracování a kvalitní certifikované materiály. Na zakázku Vám vyrobí čepice a šály pro firmu, reklamní agenturu či sportovní klub. Rádi vám splní všechny požadavky a přání.
Výroba originálních pletených čepic, čelenek i rukavic PLETEX
Výroba - firemní motýlky a vázanky Výroba - pánské, dětské a firemní motýlky a vázanky

Prodáváme dámské klobouky, čepice, fascinátory, papírové kufry a krabice na klobouky. Nabízíme ozdoby do vlasů, čelenky a svatební doplňky

Kamenná prodejna. Internetový obchod, e-shop, eshop, prodej: - pravé kašmírové šály - pravé pašmíny - přírodní vlněné, hedvábné šály - pánské, dámské - hedvábné štóly, šátky.

Maloobchod, prodej: - originální textil s ručním potiskem - malovaný textil - doplňky z organzy - šperky - filcové, hedvábné, z vinylu, skleněné, paličkované, keramické, origami, z perleti, z porcelánu - ušky - plastové, seaténové, chirurgická ocel - ptáčci z keramiky - obrazy, raku, keramika - peříčkové naušnice - pletené ...

Maloobchod, prodej: - textilní galanterie: - příze, vlna, bavlnky - šicí potřeby: - jehly, špendlíky, nůžky, nitě, pletací jehlice - klobouky - módní doplňky - ponožky - čepice.

Prodej a e - shop - luxusní hodinky, šperky, sluneční brýle, kabelky, doplňky

Výroba slaměné a srstěné - klobouky - čepice

Velkoobchod a maloobchod stylového konopného oblečení Hemp HoodLamb a tašek Sativa Bags.

Prodejna oděvů- Punk-Rock-Hardcore-Metal-Store, e-shop. Prodej oděvů -styl rock, metal: -trička -boty -čepice -dvd, cd -opasky

Zprostředkování obchodu s textilem. Prodej koženého zboží: -oděvy -obuv -kožená konfekce

Export, import. Výroba a prodej kloboučnických výrobků a módníchdoplňků: - klobouky, čepice a oděvní doplňky. Výroba kloboučnických výrobků. Výroba ostatních oděvních doplňků z textilního materiálu (nárameníky, límečky, kravaty, ap.)

Stoletá tradice rukodělné výroby a dokonalého řemesla. Ruční potisk hedvábí. Výroba: - šátky - kravaty - kapesníčky - šálky - motiv na přání zákazníka. Originální a hodnotný dárek s vyjímečností ruční práce pro vašeho obchodního partnera. Vlastníme licenci na motivy Alfonse Muchy.

Prodejna a půjčovna tanečních potřeb se specializací na flamenco: - flamenková obuv - flamenkové sukně a šaty - vějíře - kastaněty - CD, DVD - naušnice, ozdoby do vlasů a jiné doplňky - didaktický materiál - cajóny - šátky a mantóny.

Háčkované čepičky a kloboučky na míru, prodej pletacích a háčkovacích přízí výrobců Schoeller, SMC select, Austermann, Schachenmayr, Anchor, Vlnap a Elian, galanterie.

-Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků -Velkoobchod a maloobchod

-Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků -Velkoobchod a maloobchod