VAMAFIL, spol. s r.o.

Vybírejte z široké nabídky technických tkanin, mezi kterými najdete dílenské závěsy, plachtové přístřešky, plachty pro lodě, nehořlavé textilie, lana, knihařská plátna, geotextilie či různé filtrační a čalounické tkaniny určené pro další zpracování.

Výroba a prodej: -plachty, perseninky a různé doplňky na plachetnice i motorové lodě.

Plachtárna Markéta Pilná se věnuje výrobě a také opravám různých druhů plachet, potahů a také stanů. V našem širokém sortimentu naleznete krycí plachty na bazény, autoplachty, přepravní plachty na lodě, plachty na prodejní stánky, terasy i sluneční plachty. Sídlíme na ulici Jana Nepomuckého 92, Chrášťany. Jsme český výrobce produktů z ...

Společnost Euro SITEX, s.r.o. působí na trhu již dvacátým rokem a je největším českým dodavatelem průmyslových sítí. Zabýváme se prodejem s technickými tkaninami, perforovanými materiály, drátěnými dopravními pásy a filtry. Naše společnost je držitelem certifikátu systému jakosti ČSN EN ISO 9002. Průmyslová síta: - drátěná síta - harfová ...

Výroba, výrobce: - sdružená skelná příze. Autobusová doprava: - autobus Mercedes Benz Tourismo RHD - mikrobus Ford Transit (9 míst). Půjčovna (v letní sezoně): - rafty, kanoe, plovací vesty.

Zakázková výroba: - stanové předsíně ke karavanům - plachty na přívěsné vozíky - plachty na lodě - plachty na přepravní boxy pro koně - plachty na malé užitkové automobily - krycí plachty na bazény - atypické stany - sluneční střechy - plachty - krycí závěsy.

Projekce v oborech: -hornictví. -lodní stavitelství. Výroba: -strojní zařízení: -plovoucí korečkové bagry. -vynášecí transportéry. -elevátory, plovoucí tělesa. -tepelně izolační přikrývky TEP® -zakrytí skleníků, bazénů...

Provaznictví. Výroba, prodej: - provaznické zboží Vzorková prodejna Nezvalova 2042 tel. 739208461, 739208471 Varnsdorf 407 47 Varnsdorf

Prodej: - zvedací a manipulační technika - vázací prostředky a související sortiment.

Výroba produktů z polyesterových textilií s PVC. Nabízíme Vám. - kompletaci velkých billboardů - autoplachty na užitková a nákladní vozidla, přístřešky, stánky, transparenty, poutače a svařované folie do bazénů.

Výroba sdružených skelných přízí.

KH Stone s.r.o. - Prodej kamene, leštěných oblázků, valounů, kamenné dlažby a obkladů z kamene. Pokládáme jezírkové fólie a geotextilie. Kámen do jezírek. Prodej dlažby z pálené hlíny - terakota. Kamenné mozaiky z oblázků, vzory koberců na Vaší zahradě. Vápenec, křemenec.

Nástrojárna. Nástrojářství. Výroba: - nástrojů vlastní konstrukce. Zámečnictví. Zámečnické práce: - obrábění kovů - elektroerozivní obrábění. - broušení - frézování - soustružení - ohýbání - lisování a nástřih materiálu, Výroba: - technické textilie.

Speciální zboží pro stavebnictví: -distanční prvky z plastu a oceli -distanční prvky z vláknobetonu a z litého betonu -distanční prvky pro bednění -izolační prvky do věnců, pracovní spáry -tkanina na bednění -prvky pro spojování a kotvení -kotevní technika -prvky pro odhlučnění schodišť -upevňovací a montážní technika ...

Import: -vlákna pro textilní průmysl. - Aramidová vlákna pro strojírenský průmysl

Prodej vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, řetězů, textilních popruhů, polytexových pasů a upevňovací techniky. Kontrolní prohlídky a opravy vázacích a manipulačních prostředků, poradenství v oblasti manipulací.

Vyrábíme a prodáváme provazy, provázky, motouzy z přírodních materiálů. Vyrábíme a prodáváme lana z přírodních materiálů.

Výroba, prodej, oprava: - autoplachty - shrnovací plachty - krycí plachty - plachtové stany - reklamní transparenty - garnýže.

Zakázková výroba, opravy: - krycí plachty pro všemožné účely - výroba izolací pro bazény a zahradní jezírka.

Výroba: -plachty na rogala, plachetnice -díly na ultralehká letadla.

Autoplachty: -výroba, reklamní potisky, opravy.