VAMAFIL, spol. s r.o.

Vybírejte z široké nabídky technických tkanin, mezi kterými najdete dílenské závěsy, plachtové přístřešky, plachty pro lodě, nehořlavé textilie, lana, knihařská plátna, geotextilie či různé filtrační a čalounické tkaniny určené pro další zpracování.

Společnost LOGIT, s.r.o. je součástí italského chemického koncernu RadiciGroup, divize Fibres a zaměřuje se na výrobu i zpracování polyamidových vláken pro výrobu koberců. Najdete nás ve městě Podbořany, okres Louny. Výroba, zpracování: - umělá textilní vlákna pro výrobu koberců, čistících rohoží: - polyamidová kobercová vlákna (PA vlákna) ...

Výroba a prodej stanů indiánská Týpí (též teepee či tee-pee, historické stany, mongolské jurty, prodejní stánky a velkoprostorové stany šapitó.

Zabýváme se výrobou a instalací bazénových plachet, které realizujeme na míru klientovi. Díky kvalitním materiálům s vysokou odolností, zatížením a kvalitou jsme schopni nabídnou bazénové plachty nejvyšší kvality. Plachty svařujeme vysokofrekvenčně, tedy spoje drží po desítky let!

Naše společnost MZL-AB s.r.o. se zabývá výrobou produktů ze sklolaminátu. Dále provozuje stavební dokončovací a zámečnické práce. Výrobky z laminátu, laminování: - výroba i dle dodané dokumentace - velikost výrobku nerozhoduje - nádrže, septiky, jímky. Práce, opravy: - přípravné práce pro stavby - malířské práce - natěračské ...

Vývoj, výroba - nanovlákna - anorganické nanovlákenné prášky - polmerní nanovlákenné membrány.

Výroba a prodej: - metrážové technické pleteniny pro plastikářský a nábytkářský průmysl - oděvní metrážové pleteniny - technické plstěné hadičky.

Výroba: - tkaniny tužené a kašírované

Výroba, služby: - viskozové vlákno - zpracování textilních vláken, polyesteru, nylonu a aramidu - vlákna k technickému a textilnímu využití

Výroba, prodej: -česané a vlnařské příze pro průmyslové pletení -příze pro výrobu látek na autopotahy -funkční příze pro výrobu sportovního ošacení -technické příze pro výrobu ochranných oděvů a doplňků pro civilní, vojenský a bezpečnostní sektor.

Výroba, prodej, e-shop - provaznické zboží.

Výroba: - upínací a vázací prostředky - popruhy - stuhy - pruženky - textilní úvazky

Dodávka, e-shop - vázací prostředky z polyesterového vlákna pro manipulaci s břemeny - upínací soupravy - zvedací prostředky - zvedací zařízení.

JK SPED Služby, činnost: - zakázková výroba na míru – vázací prostředky, textilní vazáky, velkoobjemové vaky BIG BAG, výrobky pro offroad, odtahovky a manipulaci s vozidly - manipulační technika, stavební manipulační nářadí, zdvihací zařízení – maloobchodní prodej - celní služby, celní deklarace, poradenství, jednatelství, zastupování ...

Prodej: - lamely na zakrytí bazénu - plachty

Předmětem společnosti Jabor pro, s.r.o. jsou tři hlavní činnosti: - spedičně-dopravní služby - výroba autoplachet - digitální autoplošný tisk.

Motouzy, lana, šňůry a pytle.

Výroba technických nití pro textilní, oděvní, kožedělný a potravinářský průmysl.

Výroba: - bavlněná příze česaná jednoduchá - bavlněná příze česaná skaná.

-Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků

Vyrábíme: - vpichované netkané textilie ze směsi umělých, přírodních a skelných vláken.