Developerská činnost zahrnuje nákup pozemků pro výstavbu a následný prodej či pronájem nemovitostí, realizaci domů i dřevodomů na klíč, financování projektu, nákladové studie, projektové dokumentace a stavební povolení, výběr dodavatelů a řízení stavby.

Developerská činnost - výstavba, prodej rodinných a bytových domů.

Služby - developerská činnost - realitní činnost - stavební činnost.

Služby: - developerská činnost - bytová a nebytová výstavba

Služby: - developerská činnost

Developerská činnost - prodej bytů a rodinných domů.

Stavební společnost: - rekonstrukce a modernizace - sanace - kotvení - hřebíkování svahů - mikropiloty - zpevňující a těsnící injektáže - izolace-akustické, tepelné - odvlhčování zdiva injektáží. Pronájem: - ruční pěchy - AVIA s kontejnerem a hydraulickou rukou - drobná stavební mechanizace - štípačka na dřevo.

Developerská činnost. Pronájem prostor. Stavební činnost. Logistika.

Developerská firma. Depeloperské služby. Služby: -inženýrská činnost ve stavebnictví -realitní činnost -pronájem movitého a nemovitého majetku -správa objektů.

Stavební inženýring. Projekce, dodávka, montáž. Činnost: -realitní -stavebně-obchodní -prodej parcel -výstavba rodinných domů -výstavba bazénů -developerská.

Stavební firma - výstavba domů - průmyslové stavby - developerská činnost - rekonstrukce budov a historických objektů Stavebniny, prodej - stavební materiál

Developerská společnost se zaměřením na prodej a pronájem pozemků.

Služby: - výstavba bytového komplexu a prodej bytů

Stavební činnost - výstavba domů - rekonstrukce bytů a koupelen - developerská činnost, prodej nově postavených bytů

Realitní a developerská společnost. Služby: -prodej nemovitostí. -developerské projekty.

Developerská firma. Developerská činnost. Zprostředkování - prodej nemovitostí: - byty v bytovém domě v klidové zóně města České Budějovice s výhledem na řeku Vltavu. Služby v oblasti project managementu.

Stavební firma. Developerská činnost. Výstavba, realizace: - novostavby - rodinné domy, bytové domy. Stavební práce: - strojní omítky - fasády - základové desky. Zemní práce: - traktorbagr JCB 3CX. Nákladní autodoprava.

Developerská činnost. Developerské projekty. Realitní kancelář: - služby v oblasti nemovitostí - příprava a realizace ucelených investičních záměrů - projekty v oblasti bytové i komerční výstavby. Prodej, pronájem: - byty - v novém bytovém domě.

Developerská firma, výstavba: - bytové domy, - rodinné domy.

Činnost: - příprava a realizace staveb - stavby na klíč - developerské projekty.

Služby: -realitní služby -stavební práce -obchodní služby.

Činnost: - komplexní stavební práce - stavby na klíč - developerské projekty.

Developerské projekty v jihočeském regionu Lipno určené především pro rekreaci, bydlení a podnikání projekce - domy a byty Korzo Lipno.