Chystáte se stavět komín pro krbová kamna, komín pro bytový dům, s izostatickou vložkou, s nerezovou vložkou nebo komín pro kondenzační kotel? Kromě komínu a jeho odborné montáže investujte i do doplňků – do prostupů, kouřovodů, regulátorů tahu a podobně.

Měření, revize - emise Kominictví Prodej, montáž - krby - kamna

Kominictví, čištění komínů, komíny, kolaudace, revize i vložkování, frézovaní, oprava a montáže fasádních komínů. Služby: -vložkování komínů -frézování dehtu z komínového průchodu -montáže vícevrstvých kovových komínů na krby i plyn -pravidelná údržba komínů a spalinových cest dle vyhl. 111/81 Sb. ČSN 734201-08 -osvědčení o ...

Pokrývačské a tesařské práce, pokrývač, tesař, opravy komínů, komíny. Veškeré práce na střeše, střecha. Střešní konstrukce-montáž, rekonstrukce střechy, oprava, přestavba, půdní vestavba. Kompletní zhotovení krovů,krovy.

Stavba interiérové i venkovní krby, krbů. Dodáváme krbové vložky včetně stavebních prací. Stavby komínů. Krbová kamna. Krbové vložky: -dvouplášťové -litinové i s šamotovou vyzdívkou -ohřev prostoru vzduchem i vodou -možnost regulace termostatem -cirkulace pomocí ventilátoru -rozvod tepla do prostoru čtyřmi vývody -vytápění, ...

Práce: -zednické -zedník -obkladač, obkladačské práce -sádrokartony, sádrokartonové konstrukce -komínový systém schidl -rekonstrukce.