Chystáte se stavět komín pro krbová kamna, komín pro bytový dům, s izostatickou vložkou, s nerezovou vložkou nebo komín pro kondenzační kotel? Kromě komínu a jeho odborné montáže investujte i do doplňků – do prostupů, kouřovodů, regulátorů tahu a podobně.

Provádíme mechanické i běžné čištění komínů. Montujeme nerezové a plastové komínové systémy. Kontrolujeme spalinové cesty dle zákonných požadavků. Vložkujeme komíny.

Vodo-topo-plyn. -revize -projektová dokumentace -vložkování komínů aj.

Naše práce: -stavby a opravy krbů, kamen, sporáků, komínů -vložkování komínů -zednické a obkladačské práce

Zabýváme se realizací střech, nejen jejich samotnou výstavbou, ale i oplechováním klempířskými prvky a samotnou pokládkou střešní krytiny. Není pro nás žádný problém namontovat střešní okna a udělat podkrovní místnosti ze sádrokartonu a nebo jiného materiálu. Opravíme a nebo vystavíme nový komín. Pokládáme střešní krytinu pálenou, betonovou, ...

Vložkování a frézování komínů. Stavba nových komínů.

Krbařské, kamnářské práce, kachlová kamna, sporáky, stavba kachlových kamen, kamna, krby, obestavba krbu, komíny, vložkování komínů. - krby horkovzdušné, akumulační, elektrické - rozvody horkého vzduchu do vzdálených míst - teplovodní krby - akumulační nádrže - krby, kamna s hypokaustem - krbové obestavby - biokrby - kamna akumulační - ...

Stavební práce: -klempířské práce, opravy krovů (pozink, měď*, titanzinek) -pokrývačství -rekonstrukce střech -bednění -laťování. Oprava: -komíny. Služby: -rozpočet na veškeré práce zdarma.

Práce: -zednické -zedník -obkladač, obkladačské práce -sádrokartony, sádrokartonové konstrukce -komínový systém schidl -rekonstrukce.