Chystáte se stavět komín pro krbová kamna, komín pro bytový dům, s izostatickou vložkou, s nerezovou vložkou nebo komín pro kondenzační kotel? Kromě komínu a jeho odborné montáže investujte i do doplňků – do prostupů, kouřovodů, regulátorů tahu a podobně.

Kamnářství, stavba, výstavba, opravy: - krby, krbů - kachlová kamna - komíny

Stavební činnost: - stavby na klíč - rekonstrukce - rekonstrukce koupelen - zednické práce - sádrokartonářské, obkladačské práce - dekorativní omítky. Stavba, výstavba, opravy, renovace: - krby, krbová kamna - komíny.

Prodáváme klasické i nerezové komíny, krbová kamna, krbové vložky, kotle na tuhá paliva. Prodej i jednotlivých komínových dílů, kouřovodů a nerezových stříšek. Nově nerezové vložky pro vložkování komínu. Zajišťujeme montáže komínů. Doprava po celé ČR. Komíny ihned skladem.

Stavebniny: -komínové systémy -cihly,tvárnice -tepelné izolace -střešní okna -dřevěná okna,dveře -plastová okna. Stavební práce: -rodinné domky na klíč -zateplování fasád -rekonstrukce -zemní a zahradní práce.

Služby v oblasti kominictvíkomíny - frézování - vložkování - výstavby - rekonstrukce - čištění - revize - kontroly kamerou do 20mprodej - komínové systémy - komíny BLK