Chystáte se stavět komín pro krbová kamna, komín pro bytový dům, s izostatickou vložkou, s nerezovou vložkou nebo komín pro kondenzační kotel? Kromě komínu a jeho odborné montáže investujte i do doplňků – do prostupů, kouřovodů, regulátorů tahu a podobně.

Služby: - stavební dozor - koordinátor BOZP - odborné posudky spalinových cest.

Kominické práce a revize komínů - vložkování komínů - pravidelné kontroly a čištění komínů. Prodej, e-shop - komíny - krby, krbová kamna.

Nabízím kompletní kominické práce ve středních Čechách a Praze. Provádím čištění a kontrolu spalinových cest dle nařízení vlády č. 91/2010 Sb., revize, rekonstrukce nevyhovujících komínů (vložkování, frézování, vymazávání) a stavbu komínu nových. Kontroly účinnosti kotlů dle zákona č. 177/2006 Sb.

Prodáváme a montujeme komíny: - komínové systémy Provádíme: - frézování komínů - vložkování komínů - revize komínů - další kominické služby.

Kominictví, kominické práce - čištění a vložkování komínů - revize komínů.

Kominictví, prodej, e-shop komínů a komínových systémů.

Řemesla, služby - tesařské práce - klempířské práce - pokrývačské práce Prodej, montáž - střešní krytina - komíny

Prodáváme třívrstvé komínové systémy s keramickou vložkou. Komínový plášť je z lehčeného betonu. S lehkými tvárnicemi je dobrá manipulace ve výškách. Komíny jsou dodávány kompletně se všemi komínovými prvky.

Měření účinnosti malých spalovacích zdrojů revize revizní technik, držitel certifikace a autorizace - vložkování komínů technologií FURANFLEXmontáž - vícevrstvé komínové systémy

Prodáváme kvalitní keramické komíny EFFE DUE, zajišťujeme dopravu, montáž. Komín je vhodný k použití na všechny druhy paliv.

Výroba a prodej komínových systémů, stavba krbů na zakázku. .

Prodej a montáž - požární hlásiče Revize, čištění a poradenství - komínyprodej a montáž - komínové systémy

Natěračské práce Rizikové kácení stromů Montáž - antény Montáž - osvětlení Oprava a demontáž - komíny Mytí oken - shazování sněhu ze střech - odstraňování rampouchů Mytí fasád Sádrokartonářské práce Výškové práce pomocí horolezecké techniky Pokládka - obklady - dlažby