Projekční činnosti ve stavebnictví zahrnují mnoho dílčích činností, mezi které patří vypracování projektové dokumentace, řízení stavby, poradenství, studie, analýzy a v neposlední řadě také zajištění autorizovaného inspektora a jeho dozor na stavbě.

Garnets Consulting a.s., projektový management
Společnost Garnets Consulting a.s.poskytuje poradenství a služby v oblasti stavebnictví a alternativních zdrojů energie. Specializujeme se na vodohospodářské, dopravní a pozemní stavby. Provádíme technický dozor investora a činnost koordinátora BOZP,zejména na stavbách spolufinancovaných ze zdrojů EU. Věnujeme se i problematice využití bioplynu.
Garnets Consulting a.s., projektový management
IKM - projekce - projektová a inženýrská kancelář.

Projektová činnost - technologické projekty: plynové rozvody, regulační stanice plynu, kotelny, úpravny vody, výměníkové stanice, bytové rozvody. Revize plynových zařízení - revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení - revize tlakových zařízení. Konzultace a poradenská činnost - konzultace technologických projektů - konzultace ...

Geodetická kancelář Ing. Marie Marčanové provádí geodetické práce se specializací na problematiku katastru, včetně nabídky poradenství a konzultací. Zakázky realizujeme v rámci jižních Čech, v okresech České Budějovice, Český Krumlov, Tábor a Jindřichův Hradec. Geodetické práce, geodézie: - geometrické plány - vytyčování vlastnických ...

Služby: - stavební projekce - projektové práce ve stavebnictví - stavební dozor

Činnost: - stavební rozpočty, kalkulace stavebních prací - vypracování výkazu výměr.

Projekce, projektování: - malé vodní elektrárny, MVE - rybí přechody.

Hlavní obory činnosti: -sádrokartony - montáž -realizace interiérů -provádění staveb, jejich změn a odstraňování -inženýrská činnost ve výstavbě -projekční činnost.

Stavební firma, kompexní služby: - novostavby - rodinné domy na klíč - hrubé stavby - nízkopodlažní domy - půdní vestavby - komerční objekty - rekonstrukce - zateplování objektů - projekce.

Dovoz a prodej přírodních izolací ze světlého korku a ovčí vlny. Projektování novostaveb i rekonstrukcí v součinnosti s orgány státní správy a se správci jednotlivých inženýrských sítí.

Ateliér Železný Architektonická a projektová kancelář. Projekty rodinných domů, bytů, městských i veřejných prostor, rekonstrukce, včetně památkově chráněných objektů.

Služby: - zpracování stavebních rozpočtů

Služby: -projektová dokumentace v oblasti pozemního stavitelství a technického zařízení budov -vyhotovení předpokládaných stavebních nákladů -inženýrská, poradenská činnost.

Služby - architektonická činnost - projektové dokumentace.

Služby: - stavební projekce - inženýrská činnost

Služby - stavební projekce - projektování staveb.

Služby: - stavebně inženýrská a projektová kancelář - stavební projekce - rozpočty staveb - inženýrská činnost - koordinátor BOZP

Komplexní architektonickou, projekční a inženýrskou činnost poskytuje svým klientům architektonická kancelář pana Ing. arch. Jaromíra Kročáka. Zaměřujeme se na projekce rodinných a bytových domů, rekonstrukce, občanské stavby, hotely ale i historické stavby. Sídlo ateliéru naleznete na adrese Riegrova 20, České Budějovice. Architektonická ...

Služby - projekce ocelových konstrukcí - projekty a realizační dokumentace ocelových kostrukcí, včetně výrobních výkresů dílů.

Služby: - architektonická a projekční činnost - stavební projekce

Služby: - rozpočty, cenové analýzy staveb.

Projekční činnost: -průmyslové stavby -občanské stavby -bytové stavby Inženýrská činnost

Projekční práce: - projekce pozemních staveb - projektování rodinných, bytových domů, průmyslových staveb.

Stavební firma: - realizace staveb - projekce - kontejnerová doprava