Projekční činnosti ve stavebnictví zahrnují mnoho dílčích činností, mezi které patří vypracování projektové dokumentace, řízení stavby, poradenství, studie, analýzy a v neposlední řadě také zajištění autorizovaného inspektora a jeho dozor na stavbě.

Ing. Tomáš Novotný - projekční práce na klíč
Poskytujeme projekční práce na klíč v Praze a Středních Čechách. Naše služby zahrnují komplexní stavební projekty, pozemní inženýrské stavby, technický a autorský dozor, statické výpočty a posudky a další služby s tímto spojené. Nabízíme Vám své služby od roku 1988. Pokud hledáte společnost na kterou se můžete spolehnout, jste tu správně.
Ing. Tomáš Novotný - projekční práce na klíč
Nabízíme zpracování stavební fyziky budov (tepelná technika, světelná technika, akustika), průkazů energetické náročnosti budov, energetických auditů, návrhu optimálního energetického hospodářství budovy, na základě energeticko ekonomického vyhodnocení variant, s využitím OZE.

Služby: - projekce, projektování dopravních staveb - autorský dozor - odborný dozor investora - poradenství - znalec v oboru projektování, specializace dopravní stavby.

Vodoinstalatérské práce, foukaná izolace -vodovodní přípojky -domovní a průmyslové rozvody -sociální zařízení -odpady, odpadní potrubí, kanalizace. Topenářské práce: -topení ústřední, etážové -otopné, parní systémy -regulace topných systémů -ekologické vytápění domácností a průmyslových objektů -rozvody potrubí. Plynoinstalatérské ...

Projekční činnost ve výstavbě včetně technického zařízení budov

Poskytujeme komplexní služby v oblasti architektury, projektování, inženýrské činnosti ve výstavbě, projektového managementu a odborného technického poradenství. Společnost je jedním z lídrů projektování ve 3D a modelování staveb systémem BIM na českém i slovenském trhu.

Projektová kancelář: - projekty pozemních staveb - energetická hodnocení budov - vizualizace, reálné 3D modely budov.

Výstavba a rekonstrukce bytových domů a průmyslových staveb. Zpracování projektové dokumentace voda, kanalizace, topení. Stavební dozor. Kamerové zkoušky a kontroly trubních sítí. Tvorba webových stránek, webdesign. Vyřízení dotace Nová zelená úsporám.

Architektonická a projektová kancelář. Působíme v oboru architektura, pozemní stavby, stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství.

Projektování dopravních staveb a dopravní inženýrská činnost

Projekční a stavební společnost: - renovace, rekonstrukce a stavby na klíč - nabídka již hotových projektů

Stavební firma. -dřevostavby -sádrokartony -projekce -zateplení staveb.

Činnost: - inženýrské činnosti ve stavebnictví

Projekční kancelář Škoda Statik se zabývá projektováním staveb, dále se zaměřuje na statiku stavebních konstrukcí. Zpracováváme projekty menších i větších rodinných domů, administrativních či průmyslové komplexů. Připravujeme projekty nosných konstrukcí pro všechny stupně přípravy stavby. Projekční kancelář, služby: - projektování staveb - ...

Inženýrská činnost v oblasti dopravních a železničních staveb.

Služby: - architektonická činnost - stavební projekce - inženýrská činnost

Zpracování projektu liniové stavby a doprovodné stavby, silniční infrastruktury: -dálnice -průtah obcí -rekonstrukce a opravy městské komunikace -cyklostezky aj.

Služby: - inženýrská činnost - stavební projekce - stavební dozor

Hlavní činností společnosti Pontex, spol. s r.o. je projektování dopravních staveb, zejména mostů a inženýrských konstrukcí a dále projektování silničních staveb. Projektové práce zajišťujeme komplexně a při projektování a konzultační činnosti se rozsáhle využívá moderní vybavení výpočetní a diagnostickou technikou. Nabízíme také komplexní program ...

Architektonický ateliér. Projekční činnost v občanské a bytové výstavbě: -návrh a realizace interiérů na klíč -zprostředkovatelská činnost v oboru užitého umění a řemesel -územní plánování a ekologické projekty.

Prodej - bytové doplňky porcelán, keramika, sklo Návrhy a celkové realizace interiérů (bytové a komerční) - poradenská činnost v oblasti interiérů Projektování staveb - poradenská činnost v oblasti stavebnictví

Projekty a realizace technologie. Generální zástupce firmy LINATEX (Anglie)pro Česko a Slovensko. Prodej výrobků firem TSURUMI (Japonsko), CAPRARI (Itálie). Stavebnictví, statika, úpravárenské technologie písků a zrnitých materiálů, inženýrink, dodávky na klíč: -stavby průmyslové, úprava písků a štěrkopísků. Ekologická technologie, ...

Služby: - konzultace, inženýrská činnost - údržbu komunikací, zeleně - zpracování dokumentace pro stavby