Projekční činnosti ve stavebnictví zahrnují mnoho dílčích činností, mezi které patří vypracování projektové dokumentace, řízení stavby, poradenství, studie, analýzy a v neposlední řadě také zajištění autorizovaného inspektora a jeho dozor na stavbě.

Garnets Consulting a.s., projektový management
Společnost Garnets Consulting a.s.poskytuje poradenství a služby v oblasti stavebnictví a alternativních zdrojů energie. Specializujeme se na vodohospodářské, dopravní a pozemní stavby. Provádíme technický dozor investora a činnost koordinátora BOZP,zejména na stavbách spolufinancovaných ze zdrojů EU. Věnujeme se i problematice využití bioplynu.
Garnets Consulting a.s., projektový management
Služby: - architektonické studie, návrhy - projektová dokumentace pro územní a stavební řízení - autorský dozor - inženýring

Stavební firma se sídlem v Poděbradech, nabízí realizace staveb, projektování, autodoprava, zemní práce. Naše stavební firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, bytů, bytových domů a průmyslových staveb. Provádíme veškeré stavební práce, zateplení, fasády, půdní vestavby, zemní práce, zámkové dlažby, demoliční práce, ploty a ...

Služby - stavební projekce - autorizovaný technik pro pozemní stavby - architektonické studie .

Architektonická a projektová činnost - zpracování projektů. Inženýrská činnost, projektové řízení. Koordinátor BOZP - příprava a vypracování plánu BOZP a zajištění veškeré agendy. Energetické poradenství - energetické štítky budov - energetické audity.

Projekce, inženýrské a konzultační služby: -silnice, dálnice, komunikace -mosty -dopravní a inženýrské stavby -řešení rekonstrukcí a oprav silnic, městské komunikace, okružní křižovatky -projekty zklidněných komunikací, pěších zón a ostatních nemotoristických komunikací. Pobočka: Praha Kamenická 56, CZ 170 00 Praha 7 tel. ...

Stavební projekce, projektování: - nízkoenergetické domy - rodinné, bytové domy - hospodářské budovy - rekonstrukce, půdní vestavby - pasporty staveb.

Služby: - architek - inženýrská a projekční činnost ve stavebnictví - stavební dozor

Činnost: - projekty, projekce rodinných domů.

Stavební a projekční činnost - výstavba občanských staveb, bytová výstavba - průmyslové stavby - inženýrské sítě - rekonstrukce budov - projektové práce - stavební a autorský dozor.

Služby - stavební projekce, projekty staveb - stavební dozor.

Komplexní stavební práce a realizace stavebních objektů – bytových domů, občanských staveb, průmyslových a zemědělských objektů, rodinných domů, či drobných staveb - zahradních pergol, garáží, skladů. Projekční a inženýrská činnost. Komplexní řešení vzduchotechniky a klimatizace. Realizace zateplovacího systému objektu.

Služby - statika staveb - statické posudky - projekční činnost (pozemní a dopravní stavby).

Služby: - projekční ateliér - autorizovaný inženýr

Ateliér Aspect - projektová činnost - inženýrská činnost.

Služby - projektové práce, projekce staveb - architektura - design interiérů.

Držitelé ISO 2001:2009 Stavba, výstavba, projekce: -průmyslové stavby, bytové, občanské stavby na klíč. Práce: -komplexní stavební práce -zateplení fasády rodinných domů RD a panelových domů -pozemní a inženýrské stavitelství.

Činnost: - stavební projekce rodinných domů - inženýring.

Projekční kancelář - Ing. Daniela Škubalová se zaměřuje na projektování dopravních staveb. Naše kancelář za dobu své působnosti vyprojektovala mnoho dopravních a inženýrských staveb, které byly následně realizované. Specializujeme se na projektování silnic, místních komunikací, mostů, nosných konstrukcí, pozemních staveb a inženýrskou činnost. ...

Projekční a inženýrská činnost v oblasti elektroenergetiky: -distribuční elektrické vedení od rozvodny až po elektroměr. -projekčně zajišťujeme přípojky, přeložky, opravy a rekonstrukce venkovních a kabelových sítí nízkého (0, 4kV), vysokého napětí (22-110kV) a sloupové i kioskové trafostanice 22/0, 4kV, v úrovni územního rozhodnutí, stavebního ...

Výroba: -stavební firma -projekční kancelář -kompletní služby pro tvorbu přírodních koupacích biotopů (přírodních koupališť) a profesionální tvorbu projektové dokumentace.

Výroba: -ocelové konstrukce -strojnětechnologické celky -strojní zařízení pro ekologii -tunelové pece pro vypalování keramiky -tunelové pece pro cihelny -pecní vozy pro tunelové pece -drobná zámečnická kovovýroba. Práce: -stavebně montážní. Činnost: -projekce -obchodní a zprostředkovatelská.

Služby: - architektonické - projektová činnost ve výstavbě

Služby - projekce vodohospodářství a vodních staveb, krajinného inženýrství.

Služby: - stavební projekce se zaměřením zejména na tepelnou techniku - zateplení budov - zpracování průkazu energetické náročnosti budovy - energetické štítky - komplexní vyřízení dotace Nová Zelená úsporám - kotlíková dotace