Projekční činnosti ve stavebnictví zahrnují mnoho dílčích činností, mezi které patří vypracování projektové dokumentace, řízení stavby, poradenství, studie, analýzy a v neposlední řadě také zajištění autorizovaného inspektora a jeho dozor na stavbě.

Ing.arch. Kročák, autorizovaný architekt
Architektonický ateliér, komplexní architektonická, projekční a inženýrská činnost.
Garnets Consulting a.s., projektový management
Společnost Garnets Consulting a.s.poskytuje poradenství a služby v oblasti stavebnictví a alternativních zdrojů energie. Specializujeme se na vodohospodářské, dopravní a pozemní stavby. Provádíme technický dozor investora a činnost koordinátora BOZP,zejména na stavbách spolufinancovaných ze zdrojů EU. Věnujeme se i problematice využití bioplynu.
Garnets Consulting a.s., projektový management
Zařizování dotací z dotačních titulů fondů Evropské unie EU Stavební práce Vodohospodářské stavby - projekty - rybníky Protierozní ochrana Projekce - kanalizace - vodovody - přípojky - čistírny odpadních vod (ČOV.

Stavební práce: -komplexní -novostavby -rekonstrukce -zateplování stěn domů. Činnost: -projekční -inženýrská -projekce a realizace proti radonových (protiradonových) opatření budov. Práce zemní: -UNC 060 -KOMATSU - traktorbagr.

Činnost: - projektování, projekce vodohospodářských staveb (kanalizace, vodovody) - inženýrská činnost.

Služby: - projekční kancelář - stavební projekce

Autorizovaný inženýr Ing. Jan Trafina se zaměřuje na projektové práce ve stavebnictví, včetně vedení realizace stavby. Zajistíme také autorský a technický dozor. Sídlíme v obci Dlouhý Most, okres Liberec. Naše činnost: - stavební projekce, projektování - projekční činnost - stavebně technické průzkumy - dispoziční, architektonické ...

Služby: - architektonické studie, návrhy - projektová dokumentace pro územní a stavební řízení - autorský dozor - inženýring

Stavební firma se sídlem v Poděbradech, nabízí realizace staveb, projektování, autodoprava, zemní práce. Naše stavební firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, bytů, bytových domů a průmyslových staveb. Provádíme veškeré stavební práce, zateplení, fasády, půdní vestavby, zemní práce, zámkové dlažby, demoliční práce, ploty a ...

Služby - stavební projekce - autorizovaný technik pro pozemní stavby - architektonické studie .

Architektonická a projektová činnost - zpracování projektů. Inženýrská činnost, projektové řízení. Koordinátor BOZP - příprava a vypracování plánu BOZP a zajištění veškeré agendy. Energetické poradenství - energetické štítky budov - energetické audity.

Projekce, inženýrské a konzultační služby: -silnice, dálnice, komunikace -mosty -dopravní a inženýrské stavby -řešení rekonstrukcí a oprav silnic, městské komunikace, okružní křižovatky -projekty zklidněných komunikací, pěších zón a ostatních nemotoristických komunikací. Pobočka: Praha Kamenická 56, CZ 170 00 Praha 7 tel. ...

Stavební projekce, projektování: - nízkoenergetické domy - rodinné, bytové domy - hospodářské budovy - rekonstrukce, půdní vestavby - pasporty staveb.

Služby: - architek - inženýrská a projekční činnost ve stavebnictví - stavební dozor

Činnost: - projekty, projekce rodinných domů.

Stavební a projekční činnost - výstavba občanských staveb, bytová výstavba - průmyslové stavby - inženýrské sítě - rekonstrukce budov - projektové práce - stavební a autorský dozor.

Služby - stavební projekce, projekty staveb - stavební dozor.

Komplexní stavební práce a realizace stavebních objektů – bytových domů, občanských staveb, průmyslových a zemědělských objektů, rodinných domů, či drobných staveb - zahradních pergol, garáží, skladů. Projekční a inženýrská činnost. Komplexní řešení vzduchotechniky a klimatizace. Realizace zateplovacího systému objektu.

Služby - statika staveb - statické posudky - projekční činnost (pozemní a dopravní stavby).

Služby: - projekční ateliér - autorizovaný inženýr

Ateliér Aspect - projektová činnost - inženýrská činnost.

Služby - projektové práce, projekce staveb - architektura - design interiérů.

Držitelé ISO 2001:2009 Stavba, výstavba, projekce: -průmyslové stavby, bytové, občanské stavby na klíč. Práce: -komplexní stavební práce -zateplení fasády rodinných domů RD a panelových domů -pozemní a inženýrské stavitelství.

Činnost: - stavební projekce rodinných domů - inženýring.