Projekční činnosti ve stavebnictví zahrnují mnoho dílčích činností, mezi které patří vypracování projektové dokumentace, řízení stavby, poradenství, studie, analýzy a v neposlední řadě také zajištění autorizovaného inspektora a jeho dozor na stavbě.

Ing. Tomáš Novotný - projekční práce na klíč
Poskytujeme projekční práce na klíč v Praze a Středních Čechách. Naše služby zahrnují komplexní stavební projekty, pozemní inženýrské stavby, technický a autorský dozor, statické výpočty a posudky a další služby s tímto spojené. Nabízíme Vám své služby od roku 1988. Pokud hledáte společnost na kterou se můžete spolehnout, jste tu správně.
Ing. Tomáš Novotný - projekční práce na klíč
Stavební práce: -komplexní -novostavby -rekonstrukce -zateplování stěn domů. Činnost: -projekční -inženýrská -projekce a realizace proti radonových (protiradonových) opatření budov. Práce zemní: -UNC 060 -KOMATSU - traktorbagr.

Stavební projekty, stavebnictví, komplexní inženýrská, developerská (developer), investorská činnost, realizace staveb.

Architektonická kancelář - projekční činnost a moderní přístup v bydlení - konstrukce MIR design, konstrukční systém, který se používá i při hlubinných dolech nebo při stavbě vesmírných stanic, Vám zajistí efektivní bydlení

Společnost Destrea s.r.o. se sídlem v Brně realizuje novostavby, opravy a rekonstrukce objektů, geotechnickou, projekční a statickou činnost včetně stavebního dozoru, a také navrhuje železobetonové konstrukce.

Projektová činnost: -vodohospodářská projekce-vodovody, kanalizace, ČOV, koupaliště, bazény, rybníky, revitalizace toků, vodní zdroje -stavební projekce pro územní a stavební řízení -zemědělská výstavba-projekty změn využití a rekonstrukcí zemědělských objektů, výpočty ochranných pásem -projekty pro provedení staveb -pasparty staveb ...

Firma StavoSport s.r.o. se specializuje na projektování, výstavbu a rekonstrukci sportovních staveb. Stavíme sportoviště, víceúčelová hřiště na klíč, tenisové kurty, sportovní haly, vnitřní i venkovní povrchy určené pro všechny druhy sportů. Firma klade důraz především na promyšlenost každého projektu, kvalitně odvedenou práci pomocí špičkových ...

Služby: -architektonické -projektování -architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství.

Služby: -projekty pro stavební řízení -prováděcí projekty -projekty interiéru -dokumentace pro výběr zhotovitele -autorský dozor -spolupráce při dokončení stavby -inženýrská činnost.

Stavební a obchodní společnost: - dodávky rodinných domů na klíč - výstavba a rekonstrukce bytových domů - provádění zateplování objektů - revitalizace a výstavba průmyslových objektů - projekční činnosti - výstavba veškerých inženýrských sítí - inženýrská činnost a poradenství ve stavebnictví.

Projekční kancelář: - stavební projekce - projektové práce ve stavebnictví - projekce, projekty rodinných domů.

Inženýrská a projektová činnost. Projekce, projektování, projektant inženýrské sítě, inženýrských sítí: -vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace.

Služby: - autorizovaný inženýr pro pozemní stavby - navrhování atriových a pasivních bungalovů v nízkoenergetickém a pasivním standardu se zaměřením na zdravé bydlení.

Společnost MKM výškové a stavební práce, s. r. o. vznikla spojením osob samostatně výdělečně činných. Kvůli velkému objemu zakázek jsme se později přetransformovali ve společnost s ručením omezeným. Jsme ryze česká soukromá společnost od počátku se zabývající přípravou a realizací staveb. Nabízíme služby v oblasti: - zednictví - technické ...

Provádíme kompletní stavební úkony: - vyhotovujeme projektovou dokumentaci - realizaci objektů - zateplování chytrou pěnou - podřezáváme objekty proti zemní vlhkosti - tepelnou diagnostiku objektu a další.

Projekce: - vodohospodářské stavby - autorizace pro technologická zařízení staveb

Architektonický ateliér. Projekty budov, projekce rekonstrukcí staveb, návrhy interiérů, urbanismus. Autorizovaný architekt.

Výroba: -ocelové konstrukce -strojnětechnologické celky -strojní zařízení pro ekologii -tunelové pece pro vypalování keramiky -tunelové pece pro cihelny -pecní vozy pro tunelové pece -drobná zámečnická kovovýroba. Práce: -stavebně montážní. Činnost: -projekce -obchodní a zprostředkovatelská.

Architektonický ateliér ATIP, a.s. poskytuje svým zákazníkům komplexní služby. Zpracováváme architektonické a urbanistické studie, projektovou dokumentaci pro územní řízení, územní plány, dopravní generely, rozpočty a také zajišťujeme inženýrskou činnost. Používá nejmodernější technické vybavení a optimalizované pracovní postupy. Naleznete nás na ...

Práce: -elektroinstalace do 35 kV i v prostředích třídy "B" (SNV) -opravy elektrických zařízení -revize -montáž hromosvodů -měření a regulace -kompletní montáže venkovních i kabelových sítí NN -kompletní montáže sítí VN do 35000 V -sdělovací zařízení -montáže telekomunikačních zařízení -Pověření MH k činnosti v Jednotné ...

Služby: - stavební projekce - projektové práce ve stavebnictví

Návrhy a projektování pozemních staveb a interiérů.

Projekční práce: - projekční činnost sanací - průzkumy a návrhy odvlhčení zdiva - autorský dozor prací.

Stavební společnost. Stavební činnost, stavebnictví, stavební práce: -stavby, stavba na klíč -stavby-občanské, bytové, průmyslové -rekonstrukce, modernizace -opravy-památkově chráněné objekty (historické památky) -zemní práce. Služby: -inženýrská činnost -stavební dozor -zpracování projektové dokumentace -vyřízení-stavební ...