KO-KA s.r.o.

Projekční činnosti ve stavebnictví zahrnují mnoho dílčích činností, mezi které patří vypracování projektové dokumentace, řízení stavby, poradenství, studie, analýzy a v neposlední řadě také zajištění autorizovaného inspektora a jeho dozor na stavbě.

Ing. Tomáš Novotný - projekční práce na klíč
Poskytujeme projekční práce na klíč v Praze a Středních Čechách. Naše služby zahrnují komplexní stavební projekty, pozemní inženýrské stavby, technický a autorský dozor, statické výpočty a posudky a další služby s tímto spojené. Nabízíme Vám své služby od roku 1988. Pokud hledáte společnost na kterou se můžete spolehnout, jste tu správně.
Ing. Tomáš Novotný - projekční práce na klíč
Společnost SBS DŘEVOSTAVBY, s.r.o se zabývá projekcí a realizací dřevostaveb.

Inženýrská činnost. Technický dozor.

Zajistíme projektovou dokumentaci všech druhů pozemních staveb ( rodinné a bytové domy, občanská výstavba, průmyslové objekty aj. ) - tj. architektonické, stavebně technické a konstrukční řešení, požární bezpečnost staveb, rozvody zdravotní instalace vč. přípojek, tepelná technika, vzduchotechnika, měření a regulace, ...

Projekční a inženýrská činnost - projektování staveb.

Stavební projekce, inženýrská činnost. Stavební práce: - stavby na klíč - rekonstrukce a opravy - stavby občanské - bytové - průmyslové.

Jsme projekční kancelář, která Vám nabízí mnoho služeb. Od zpracování studie, projektu pro stavební povolení, financování až po výběrové vhodného dodavatele v blízkosti stavby.

Služby: - stavební projekce - vypracování architektonických návrhů a projektů interiérů

Služby: -projekce pozemních staveb -stavební dozor -koordinátor BOZP -průkazy energetické náročnosti budov PENB -soudní znalec v oborech ekonomika, rozpočtování, pozemní stavby.

Realitní, investorská a inženýrská činnost. Služby: -doprava sypkých materiálů, palivového dřeva -odvoz stavební suti a jiných odpadů -nabídka výkopových a zemních prací.

Služby: -předprojektová dokumentace -projektová dokumentace -inženýrská činnost.

Kontejnerová doprava - vnitrostátní - mezinárodní - do 3t - vozy AVIA Tesařské práce Projektování staveb Zemní práce Realizace stavebkompletní stavební činnost - rodinné domy na klíč Rekonstrukce - bytová jádra Klempířské práce Pokrývačské práce - střechy na klíč

Montážní a technické dokumentace - pro moderní dřevostavby, dřevěné konstrukce - v oboru dřevostaveb a dřevěných konstrukcí, pro veřejnost i realizační firmytechnické poradenství Montážní dokumentace dřevostaveb - projektové práce

Inženýrská činnost Projektová kancelář

Projekce - pozemní stavby Měření - radon Projekce - vodohospodářské stavby

Inženýrská činnost - pozemní stavby Projektová činnost - pozemní stavby

Projekce - obytné a občanské stavby - průmyslové stavby Projekce - průmyslové stavby