Ekologické stavby zahrnují výstavbu ekologických, neboli pasivních rodinných domů, výstavbu firemních budov, soukromých objektů nebo třeba chat. Ekologicky, tedy s ohledem k přírodě a na peněženku lze v dnešní době postavit téměř jakýkoliv objekt.

Renáta Špeirová ReTo centrum - široké spektrum stavebních prací
Dovolte nám představit společnost ReTo centrum, která se v oboru stavebnictví pohybuje již od roku 1997. Naší specializací je zateplování budov, sanace vlhkého zdiva, rekonstrukce bytů a menší stavební práce. Dále pak provádíme výstavbu zděných rodinný domů, kde používáme ty nejkvalitnější materiály s vysokou odolností.
Renáta Špeirová ReTo centrum - široké spektrum stavebních prací
Lamiroz, s.r.o.
Poskytujeme profesionální služby v topenářském a instalatérském oboru. Pro naše zákazníky provádíme kompletní rozvody vody, topení, plynu. Vodoinstalatérské práce zahrnují výměnu a montáž zařizovacích předmětů, rekonstrukce spodních rozvodů a ležaté kanalizace, stoupaček, bytových a domovních rozvodů či čištění kanalizačního potrubí. V ...
Dřevostavby Sittek, s.r.o.
Firma Dřevostavby Sittek, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Bohumín. Stavba, výstavba: - dřevostavby - ekologické stavby - energeticky úsporné domy, rodinné domy. Zakázky na dřevostavby rodinných domů, nízkoenergetické domy, pasivní obytné domy a objekty, také komerční byty od základů ...
DV Tech s.r.o.
Naše stavební společnost DV Tech s.r.o. nabízí tyto stavební práce: Stavíme nízkoenergetické domy, připravujeme základové desky, děláme Interiérové přestavby a rekonstrukce bytových jader.
Marek Merhaut Nízkoenergetické dřevostavby
Stavební firma se zaměřením na nízkoenergetické dřevostavby. Vypracování rozpočtu zdarma. Možnost prohlídky realizovaných staveb.
Stavíme dřevostavby na klíč po celé ČR. Provádíme zateplení bytových a panelových domů a rodinných domků. Dodáváme okna a dveře. DŘEVOSTAVBY rodinných domů, přízemní a patrové rodinné domy: VEXTA vyrábí a staví rodinné domy – na bázi dřevostavby. Realizuje jak vlastní typové domy - přízemní i patrové (katalog rodinných domů na vyžádání ...

Prodej, dodávka: - tepelná čerpadla - kompletní kotelny - klimatizace - solární systémy.

Služby v oblasti fotovoltaiky, tepelných čerpadel, klimatizace, úspory energií a chytré domácnosti včetně vyřízení dotací. Řešení na klíč. Montáže: - fotovoltaické systémy - tepelná čerpadla - rekuperace - klimatizace - chytrá domácnost.

prodej a servis fotovoltaických systémů Instalujeme pro Vás fotovoltaickou elektrárnu. Solární panely pro Váš dům. Návrh 3D modelu Vaší FVE s předpokládaným výpočtem výroby sluneční energie. Zajistíme záruční i pozáruční servis. Partner Innogy pro Moravu.

Firma se zabývá montáží fotovoltaických elektráren. Instalaci provádíme do 60 dní. Zajistíme vyřízení dotací. Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis. Instalace solárních systémů na míru.

Společnost nabízí výstavba nízkoenergetických domů a nově nízkonákladové dřevostavby. Zaměřujeme se na rodinné domy, přístavby, bytové domy, chaty, střešní nástavby, komerční stavby a menší halové objekty. Používáme stavební systém K-Kontrol. Stavební činnost, stavební firma, rekonstrukce, zateplování budov. Nabízíme: -rodinné domy ...

Vodo, topo, plyn. Montáž, rozvody, práce: -vodoinstalatérské -topenářské -plynařské -vody, voda, topení, plynu, centrální vysavače -solární kolektory, tepelné čerpadla, čerpadel.

Corrax Investment s.r.o. Pobočka Most, Business Centrum Tř. Budovatelů Rekonstrukce bytů, chalup. Rekonstrukce a montáž kuchyní, koupelen, pokládání podlah, elektro práce, voda. Výroba a výstavba ekodomků a zahradních celoročních domků.

Prodej a servis fotovoltaických systémů. Realizace fotovoltaické elektrárny na míru: - elektrárna s akumulací do vody - vyrobenou elektřinu posílá nejprve do běžných spotřebičů v domě a potom přebytky do bojleru - ostrovní elektrárna vhodná pro chaty, karavany - není připojena k distribuční síti a obsahuje baterie - hybridní elektrárna - ...

Stavební činnost, výstavba: - montované stavby na bázi dřeva - rodinné domy - nebytová výstavba - průmyslové stavby

Stavby: -dřevěné, montované dřevostavby -nízkoenergetické -ekologické. Služby: -typové projekty rodinných domů. Výrobní areál firmy: Hrotovická - Průmyslová zóna.

Stavební firma, výstavba: - zateplování foukanou izolací CLIMATIZER PLUS - nízkoenergetické rodinné domy - nebytové prostory - rekonstrukce interiéru. Výroba: - recyklovaný stavební materiál Flexibuild.

Dřevostavby Avanta systeme: -montovaný systém dřevostaveb -nízkoenergetické stavby, domy. Služby: -výběr pozemků -projektování -financování -individuální výstavba. Realizace: -rodinné domy -bytové domy -administrativní budovy a haly.

Výroba - montované nízkoenergetické domy - nízkoenergetické dřevostavby

VOLTECO s.r.o. se zaměřuje na fotovoltaické systémy - přístřešky pro auta, zábradlí, skleníky, akustické panely, komponenty a mnoho dalšího.

Tepelné systémy s.r.o. se zaměřuje na fotovoltaické systémy a tepelné čerpadla.

TEDOM energie s.r.o. se zaměřuje na dodávku plynu, elektřiny, fotovoltaiky a na další služby týkající se energií.

Sunterra s.r.o. montuje a dodává fotovoltaické systémy a tepelné čerpadla na klíč pro rodinné i bytové domy.

Investor a provozovatel fotovoltaických elektráren. Realizace FVE pro rodinné domy, bytové domy, výrobní, obchodní či skladovací objekty, zemědělské stavby, sportovní zařízení apod.

Moderní energie s.r.o. se zaměřuje na realizace fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a wallboxů pro úsporu nákladů na energie.