Ekologické stavby zahrnují výstavbu ekologických, neboli pasivních rodinných domů, výstavbu firemních budov, soukromých objektů nebo třeba chat. Ekologicky, tedy s ohledem k přírodě a na peněženku lze v dnešní době postavit téměř jakýkoliv objekt.

Renáta Špeirová ReTo centrum - široké spektrum stavebních prací
Dovolte nám představit společnost ReTo centrum, která se v oboru stavebnictví pohybuje již od roku 1997. Naší specializací je zateplování budov, sanace vlhkého zdiva, rekonstrukce bytů a menší stavební práce. Dále pak provádíme výstavbu zděných rodinný domů, kde používáme ty nejkvalitnější materiály s vysokou odolností.
Renáta Špeirová ReTo centrum - široké spektrum stavebních prací
Gattaka SOLAR s.r.o. zajišťuje návrhy, dodávku, dotace, instalace a servis fotovoltaických elektráren.

Krannich Solar s.r.o.distribuuje veškeré komponenty solárních panelů, poskytují veškerá poradenství, konstrukce i kabeláže pro fotovoltaické elektrárny. Pro klienty umožňují semináře a webináře z hlediska voltaiky a veškerých solárních produktů.

VR OZE systems s.r.o. se zaměřuje na řešení na míru, dodávku a instalaci solárních elektráren a fotovoltaiky.

Fotovoltaika pro rodinné a bytové domy, firmy a průmyslové objekty. E-mobilita - dobíjecí stanice, parkovací porty. Bateriové úložiště - domácí, velkokapacitní. Projekty, realizace i servis.

Výstavba: - solární elektrárny - větrné elektrárny. Fotovoltaika. E-shop, prodej: - solární nabíječky - solární světla - solární fontány, pumpy - vánoční světla - vánoční ozdoby - veřejné osvětlení - pouliční LED osvětlení - silniční lampy - solární tašky - solární větrací systém - tepelná čerpadla.

Instalace, montáže: - fotovoltaika - fotovoltaické elektrárny - tepelná čerpadla vzduch-voda, vzduch-vzduch - termoizolační nátěry na bázi nanotechnologie.

TOMPOWER s.r.o. se zaměřuje na prodej fotovoltaických panelů, motnážních prvků, materiálů a na instalaci fotovoltaiky.

CamSystem Group s.r.o. se zaměřuje na bezpečnostní systémy, prodej a pronájem nemovitostí, prodej elektronických zabezpečení a montáž solárních systémů a kolektorů.

Corrax Investment s.r.o. Pobočka Most, Business Centrum Tř. Budovatelů Rekonstrukce bytů, chalup. Rekonstrukce a montáž kuchyní, koupelen, pokládání podlah, elektro práce, voda. Výroba a výstavba ekodomků a zahradních celoročních domků.

Projekce, montáž, oprava, servis: -fotovoltaické panely -větrné elektrárny -solární regulátory -solární baterie -měniče napětí

Stavba: - nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč.

Návrh, výstavba fotovoltaických elektráren. Poradíme Vám, jaký systém je pro Vás nejlepší. Zařídíme administrativu spojenou s vyřízením dotace i připojení k distribuční síti.

Montáže, servis: - tepelná čerpadla - klimatizace, rekuperace - fotovoltaika.

Realizace fotovoltaických elektráren na klíč. Fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy a firmy. Prodej: -elektrokola, skládací elektrokolo -elektrovozíky, elektrokoloběžka.

SUNGRID a.s. se zaměřuje na dodávku a montáž fotovoltaických elektráren na klíč pro rodinné i bytové domy.

Pobočka, prodejna. FOTOVOLTAIKA NÁVRHY A REALIZACE Maloobchod, prodej, e-shop, internetový obchod: - elektronika - satelitní, anténní a televizní technika - DVD přehrávače - počítače, výpočetní technika - bílá technika, ledničky, pračky - mobilní telefony - domácí potřeby - železářství.

Prodej: - sluneční kolektory a systémy - solární zásobníky - solární ohře TUV - solární regulátory. Zelená úsporám.

Prodej: - sluneční kolektory a systémy - solární zásobníky - solární ohře TUV - solární regulátory. Zelená úsporám.

Vevynet, s.r.o. se zaměřuje na prodej a montáž fotovoltaických elektráren.

Michal Šišma se zaměřuje na vodoinstalace, solární systémy, tepelná čerpadla, topení, rekuperace a centrální vysavače.

Výstavba a provozování fotovoltaických elektráren na střechách rodinných domů a dalších plochách. Pronajímáme si plochy pro provoz fotovoltaiky, kterou pak můžeme vlastníkům plochy odprodat.

Služby renerga solutions s.r.o. směřují k jednomu hlavnímu cíli - ke zvýšení energetické nezávislosti a svobody našich zákazníků a k finančnímu prospěchu, který jim plyne z takto realizovaných investic.

Naše stavební firma provádí veškeré stavební práce. Realizujeme novostavby, dřevostavby, ekopanely, pasivní domy, nízkoenergetické domy. Provádíme rekonstrukce domů, budov, staveb. Realizace, rekonstrukce koupelen, bytových jader. Navrhujeme koupelny, rekonstrukci ve 3D, vybereme zařízení za rozumné ceny, vytvoříme cenovou nabídku. Klasické ...

Firma se specializací na realizaci fotovoltaických elektráren na klíč, tepelných čerpadel, elektro dobíjecích stanic. pomoc se získáním dotací.

ŠTULO M&M s.r.o. se zaměřuje na topenářské, instalatérské práce a montáž, servis a dodávku solárních panelů.