Ekologické pasivní domy mohou mít podobu bungalovů, rodinných domů, dvoupodlažních domů nebo takzvaných dvojdomů. Je možné si je nechat vyrobit nebo koupit na klíč. Ekologické neboli pasivní domy jsou šetrné nejen k přírodě, ale i k našim peněženkám.

ELK s.r.o.
Naše společnost ELK s.r.o. je dodavatelem dřevostaveb, montovaných pasivních, nízkoenergetických domů. Vyrábíme a montujeme srubové domy na klíč. Sídlíme v Plané nad Lužnicí. Montované domy, dřevostavby, výroba, dodávka, montáž:: - základní provedení bez vnitřní výstavby - realizace včetně vnitřní výstavby - výstavba na klíč - jedná se o ...
ELK s.r.o.
Zabýváme se dovozem, prodejem a revitalizací mobilních domů (mobilheimů) vyrobených v zemích západní Evropy. Našim klientům navíc nabízíme kompletní přestavbu sezónního mobilního domu na mobilní dům celoroční.

Činnost: - výstavba nízkoenergetických domů - výstavba nízkoenergetických dřevostaveb

Služby: -stavební činnost -projektová činnost.

Stavební firma: -občanské a bytové stavby -průmyslové objekty -rodinné domy -půdní vestavby -zateplování budov.

Stavební práce: -stavba a projekty nízkoenergetických domků -ploty, kounikace, bazény -izolace -sanace betonových a zděných staveb -průmyslové podlahy -speciální stavební práce.

Stavební firma: - nízkoenergetické a pasivní domy.

Stavební společnost, výstavba: -rodinné domy -pasivní rodinné domy

Výstavba nízkoenergetických a pasivních domů na klíč. Projekční činnost.

Dodávky: -montované dřevěné nízkoenergetické a pasivní stavby. Stavební činnost, zateplování fasád.

Stavba, výstavba, výroba, montáž: -dřevostavby -nízkoenergetické stavby

Výroba - montované nízkoenergetické domy - nízkoenergetické dřevostavby

Stavíme nízkoenergetické a pasivní domy. Zaručujeme rychlou výstavbu a kvalitní výsledek.

Naše firma vyvíjí, vyrábí, dodává a montuje širokou škálu nízkoenergetických a pasivních domů a objektů. Novinkou ve výrobním programu společnosti je dům POP. Používá vlastní certifikované panely pro dřevostavby. Držitel certifikátu ISO 9001.

Stavby: -inženýring a výstavba zařízení pro zahraniční investory -inženýrské stavby včetně technické vybavenosti -průmyslové stavby, haly, sklady -bytové a občanské stavby -rodinné domy na klíč -dopravní stavby -kompletní dodávky staveb -zádlažby vnitřní i vnější -strojní pokládka -zateplování budov -zemní práce-UNC ...

Služby: - návrhy a projektování staveb - zakládání staveb - dřevostavby - zděné stavby - stavební poradenství

Ekologické stavby a dřevostavby. Služby: -tesařství -dřevostavby -ekostavby -stavby s využitím alternativních metod -rekonstrukce památkových objektů -krovy na kostelech, ostatních stavbách -rámové konstrukce. Dřevostavby zateplené slámou.

Stavební firma. Stavební práce: -provádění staveb, jejich změn a odstraňování -tesařské -obkladačské -podlahářské -zámečnické -zednické -truhlářské. Doprava: -nákladní.

Prodej, velkoobchod, maloobchod a montáž: -poradenství, konzultace -sádrokartony RIGIPS včetně příslušenství -tepelné izolace -střešní okna VELUX -podhledy stropní kazetové -fasádní zateplovací systémy. Služby: -stavební úpravy bytů -půdní vestavby -rekonstrukce bytových jader -dřevostavby -nízkoenergetické domky.

Výroba, prodej, montáž: -nízkoenergetické montované domy.

Stavební firma: -novostavby -obchodní činnost -rekonstrukce -ekologické stavby.

Montáž: -voda, plyn, topení -kompletní montáž vodoinstalace a zdravotní instalace -plynoinstalace -dodávky kotlů -revize plynu -topení. Prodej: -instalační materiál -topenářský materiál. Stavební činnost: -zateplování budov -rodinné domy na klíč.

Stavební činnost: -rekonstrukce -stavby na klíč -rodinné domy. Prodej: -stavebniny.

Výroba,prodej,montáž: -plastové bazény se zárukou 10 let*. Stavební práce: -stavby domů-kompletní dodávky včetně projektové činnosti -inženýrská činnost včetně poradenství -krby a krbové vložky-návrhy a realizace -návrhy a realizace zahrad rodinných domů-úpravy -speciální plastové zateplovací systémy -DECEUNINCK.

Dodávky staveb: -dílčí -kompletní. Pronájem,půjčovna: -lešení -kontejnery -suť*,zemina 3 tuny. Služby: -zemní práce -nakladač a podkop UNC*. Doprava: -písek,beton.