SONEA s.r.o.

Ekologické stavby zahrnují výstavbu ekologických, neboli pasivních rodinných domů, výstavbu firemních budov, soukromých objektů nebo třeba chat. Ekologicky, tedy s ohledem k přírodě a na peněženku lze v dnešní době postavit téměř jakýkoliv objekt.

Renáta Špeirová ReTo centrum - široké spektrum stavebních prací
Dovolte nám představit společnost ReTo centrum, která se v oboru stavebnictví pohybuje již od roku 1997. Naší specializací je zateplování budov, sanace vlhkého zdiva, rekonstrukce bytů a menší stavební práce. Dále pak provádíme výstavbu zděných rodinný domů, kde používáme ty nejkvalitnější materiály s vysokou odolností.
Renáta Špeirová ReTo centrum - široké spektrum stavebních prací
WSG Future Energy Pavel Janoszek
Firma WSG Future Energy Pavel Janoszek Vám pomůže získat energie levněji a ekologicky. Dodává solární elektrárny a panely pro ohřev vody. Instalujeme tepelná čerpadla a také plynové kotle. Poskytujeme poradenství se získáním dotací z programu Nová zelená úsporám. Pro každý dům vytvoříme solární elektrárnu na míru, která je šetrná k životnímu ...
INTOZA s.r.o.
Společnost INTOZA s.r.o. Ostrava dlouhodobě působí v oblasti stavby nízkoenergetických a pasivních administrativních domů s nízkými provozními náklady. Zákazníkům poskytuje komplexní realizace a revitalizace staveb za účelem snížení nákladů na vytápění, zateplení, chlazení, ohřev vody a osvětlení. Středisko Vzduchotechniky a klimatizace navrhne ...
UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s. r. o.
Společnost UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s.r.o. se zaměřuje na montáž a servis antén, satelitů Skylink, hromosvodů, elektrospotřebičů, podlahového vytápění a zabezpečovacích systémů. Firma působí v okolí Havířova, Karviné i Frýdku-Místku. Naši kamennou prodejnu najdete v Havířově, kde se zaměřujeme na záruční i pozáruční servis a opravy ...
Brozire s.r.o.
Specializací stavební společnosti Brozire s.r.o. jsou rodinné domy na klíč - zajistíme kompletní průběh stavby včetně všech potřebných stavebních prací. Soustředíme se ale také na projekty jako jsou větrané fasády, ploché střechy, opláštění nebo střešní světlíky. Veškeré práce provádíme převážně v regionech Ostrava nebo Karviná, ale i v dalších ...
ETCON Energo s.r.o.
Společnost ETCON Energo s.r.o. z Frýdku-Místku se specializuje na fotovoltaické elektrárny na klíč do rodinných či obytných domů. Fotovoltaiku realizujeme pomocí solárních panelů včetně zajištění dotace v rámci Nová zelená Úsporám. Zaměřujeme se také na zabezpečovací systémy Jablotron a nabíjecí stanice pro elektromobily. Fotovoltaické ...
ELEKTROPLUS Grusman s.r.o.
Naše společnost ELEKTROPLUS Grusman s.r.o. poskytuje v Opavě a okolí návrhy, montáže, servis a realizace fotovoltaiky, neboli slunečních elektráren. Zajišťujeme elektro montáže a revize elektrospotřebičů. Dále se zaměřujeme na topná tělesa, regulaci vytápění teplovodních systémů a elektrovytápění. Provádíme montáže elektrických zařízení do 1000 ...
Dřevostavby Sittek, s.r.o.
Firma Dřevostavby Sittek, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Bohumín. Stavba, výstavba: - dřevostavby - ekologické stavby - energeticky úsporné domy, rodinné domy. Zakázky na dřevostavby rodinných domů, nízkoenergetické domy, pasivní obytné domy a objekty, také komerční byty od základů ...
Ing. Jaroslav Dorda je provozovatelem internetového portálu oborově zaměřeným na fotovoltaiku.

Poradenství: - v oblasti úspor energií, - využití netradičních, alternativních, obnovitelných energií. Projekce, montáž, servis: - sluneční kolektory - solární zařízení pro ohřev vody, bazénů, přitápění a technologické ohřevy. Velkoobchod: - solární technika.

Fotovoltaika: - výstavba fotovoltaických elektráren na klíč včetně legislativy - výstavba nezávislých fotovoltaických hybridních systémů - prodej veškerých komponentů pro výstavbu FVE - poradenství v oblasti fotovoltaiky - dálkový dohled provozu FVE - pravidelná údržba, záruční a pozáruční servis. Tepelná čerpadla: - instalace ...

KS Energy Morava s.r.o. se zaměřuje na dodávku a montáž fotovoltaických elektráren s akumulací do baterií a na tepelná čerpadla.

Jan Dyl se zaměřuje na topenářské, vodoinstalační práce, tepelná čerpadla, rekuperaci vzduchu, plynové kotle a solární systémy.

Prodej, dodávka: - tepelná čerpadla - kompletní kotelny - klimatizace - solární systémy.

Firma se zabývá montáží fotovoltaických elektráren. Instalaci provádíme do 60 dní. Zajistíme vyřízení dotací. Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis. Instalace solárních systémů na míru.

Stavební firma, výstavba: - zateplování foukanou izolací CLIMATIZER PLUS - nízkoenergetické rodinné domy - nebytové prostory - rekonstrukce interiéru. Výroba: - recyklovaný stavební materiál Flexibuild.

VOLTECO s.r.o. se zaměřuje na fotovoltaické systémy - přístřešky pro auta, zábradlí, skleníky, akustické panely, komponenty a mnoho dalšího.

Sunterra s.r.o. montuje a dodává fotovoltaické systémy a tepelné čerpadla na klíč pro rodinné i bytové domy.

Moderní energie s.r.o. se zaměřuje na realizace fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a wallboxů pro úsporu nákladů na energie.

ELETA tepelná čerpadla s.r.o. se zaměřuje na prodej tepelných čerpadel, fotovoltaiky, rekuperace, klimatizace a plynových kotlů.

Elektro Premium s.r.o. se zaměřuje na návrh a realizace fotovoltaiky pro rodinné a bytové domy, firmy, na tepelná čerpadla a rekuperace.

Jsme stavební společnost, zabývající se především výstavbou rodinných domů na klíč. V oblasti stavebnictví nabízíme dřevostavby, nízkoenergetické a pasivní domy, které díky své konstrukci zajistí úspory energie na vytápění a již nebudou zatěžovat vaši peněženku a rodinný rozpočet.

Výstavba a rekonstrukce domů a bytů. Instalace fotovoltaických elektráren. Prodej nemovitostí.

FVA Solar s.r.o. dodává fotovoltaické elektrárny na klíč. Pomůžeme se získáním státní dotace pro realizaci fotovoltaiky. Poskytujeme také záruční a pozáruční servis námi instalované fotovoltaické elektrárny. Poskytujeme také energetické poradenství, kdy Vám pomůžeme s výkupem přebytků z Vaší elektrárny.

Centrum tepelné techniky s.r.o. je společnost poskytující: -tepelná čerpadla, fotovoltaiku -průmyslové kotelny, kotle na biomasu -zařízení na energetické úspory

Společnost SUNNY FARM Energy s.r.o. má tým inženýrů a elektrotechniků. Navrhne Vám kombinace efektivního využití fotovoltaiky a tepelných čerpadel. Vše komplexně a v co nejkratších termínech. Vyřídí za Vás dotace na fotovoltaiku.