SONEA s.r.o.

Ekologické stavby zahrnují výstavbu ekologických, neboli pasivních rodinných domů, výstavbu firemních budov, soukromých objektů nebo třeba chat. Ekologicky, tedy s ohledem k přírodě a na peněženku lze v dnešní době postavit téměř jakýkoliv objekt.

Renáta Špeirová ReTo centrum - široké spektrum stavebních prací
Dovolte nám představit společnost ReTo centrum, která se v oboru stavebnictví pohybuje již od roku 1997. Naší specializací je zateplování budov, sanace vlhkého zdiva, rekonstrukce bytů a menší stavební práce. Dále pak provádíme výstavbu zděných rodinný domů, kde používáme ty nejkvalitnější materiály s vysokou odolností.
Renáta Špeirová ReTo centrum - široké spektrum stavebních prací
UV servisní, spol. s r.o. Fotovoltaika Zlín, Vsetín
Společnost UV servisní, spol. s r.o. Zlín-Lípa působí v oblasti realizace osvětlení rodinných domů, bytů i veřejného osvětlení, dále v oboru měření a regulace, chytrá elektroinstalace. Dodáme i fotovoltaické elektrárny s dotací. Dále zajišťujeme veškerou elektroinstalační činnost, kompletní elektromontážní práce slaboproud i silnoproud, revize ...
NWT a.s.
Společnost NWT a.s. již více než čtvrtstoletí patříme mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy České republiky. Nadčasové produkty, chytrá řešení a nejvyšší možná kvalita tvoří stěžejní pilíře holdingu, jehož cílem je být na trhu v první trojce ve všech sektorech, kterým se věnuje. Naše společnost se dělí na osm divizí mezi které patří, ...
Fotovoltaika Zlín s.r.o.
Společnost Fotovoltaika Zlín s.r.o. se zabývá realizací fotovoltaických staveb, fotovoltaických systémů, solárních elektráren a solárních panelů na rodinných domech. Poskytujeme ve Vizovicích a okolí návrhy, montáže, servis a realizace fotovoltaiky. Naše zkušenosti vkládáme do klíčových parametrů elektráren, jako jsou nízké provozní náklady, ...
Aeyven's s.r.o. se zaměřuje na stavební práce, výstavbu domů, elektromontáže, instalaci fotovoltaiky a na montáže hromosvodů.

Karel Chloupek se zaměřuje na elektroinstalační práce, rekonstrukce domů, bytů, instalaci fotovoltaiky a na montáže hromosvodů.

Fotovoltaika. Fotovoltaické elektrány pro domácnosti. FVE pro firmy.

Fotovoltaika. Fotovoltaické elektrány pro domácnosti. FVE pro firmy.

Fotovoltaika pro rodinné a bytové domy, firmy a průmyslové objekty. E-mobilita - dobíjecí stanice, parkovací porty. Bateriové úložiště - domácí, velkokapacitní. Projekty, realizace i servis.

Výstavba: - solární elektrárny - větrné elektrárny. Fotovoltaika. E-shop, prodej: - solární nabíječky - solární světla - solární fontány, pumpy - vánoční světla - vánoční ozdoby - veřejné osvětlení - pouliční LED osvětlení - silniční lampy - solární tašky - solární větrací systém - tepelná čerpadla.

TOMPOWER s.r.o. se zaměřuje na prodej fotovoltaických panelů, motnážních prvků, materiálů a na instalaci fotovoltaiky.

Návrh, výstavba fotovoltaických elektráren. Poradíme Vám, jaký systém je pro Vás nejlepší. Zařídíme administrativu spojenou s vyřízením dotace i připojení k distribuční síti.

Montáže, servis: - tepelná čerpadla - klimatizace, rekuperace - fotovoltaika.

Elektromontážní a elektroinstalační práce. Montáž: - solárních systémů a kolektorů - tepelných čerpadel - rekuperace.

Služby v oblasti fotovoltaiky, tepelných čerpadel, klimatizace, úspory energií a chytré domácnosti včetně vyřízení dotací. Řešení na klíč. Montáže: - fotovoltaické systémy - tepelná čerpadla - rekuperace - klimatizace - chytrá domácnost.

prodej a servis fotovoltaických systémů Instalujeme pro Vás fotovoltaickou elektrárnu. Solární panely pro Váš dům. Návrh 3D modelu Vaší FVE s předpokládaným výpočtem výroby sluneční energie. Zajistíme záruční i pozáruční servis. Partner Innogy pro Moravu.

Prodej a servis fotovoltaických systémů. Realizace fotovoltaické elektrárny na míru: - elektrárna s akumulací do vody - vyrobenou elektřinu posílá nejprve do běžných spotřebičů v domě a potom přebytky do bojleru - ostrovní elektrárna vhodná pro chaty, karavany - není připojena k distribuční síti a obsahuje baterie - hybridní elektrárna - ...

Investor a provozovatel fotovoltaických elektráren. Realizace FVE pro rodinné domy, bytové domy, výrobní, obchodní či skladovací objekty, zemědělské stavby, sportovní zařízení apod.

Fotovoltaické elektrárny na klíč. Prodej, instalace fotovoltaických systémů, solárních kolektorů. Navrhnete vhodné řešení pro domácnosti i firmy. Značky, které nabízíme: Solax, Sofar Solar, Viessmann, Tripple Power, Amass, Pylontech.

Společnost YO Energy s.r.o. poskytuje fotovoltaické služby - špičkovou technologii, vyřízení dotace, záruky na 15 let a navíc rychlou montáž.

Vodní elektrárna, energetika. Výroba, rozvod, dodávka: -elektřina.

Dodavatel fotovoltaiky pro domácnosti i pro firmy.

Výstavba fotovoltaických elektráren pro rodinné domy i pro firmy. Zajistíme dodávku komponent, vyřízení dotací, instalace, revize a připojení k odběrné síti. 

Služby, stavební firma: -projektování -malířství, zednictví, stolařství, sklenářství, podlahářství -autodoprava -stavby na klíč -rodinné domy -nebytové prostory -realizace a rekonstrukce interiérů -energetické průkazy budov -pasporty budov. Realitní služby.

Instalace fotovoltaických systémů. Vyřízení a zpracování veškerých dokumentů, které jsou nutné pro řádné připojení FV systému do distribuční sítě