Výstavba i následný provoz vodních elektráren s možností šetřit životní prostředí je ekologickou volbou. Výroba i distribuce ekologické vodní energie do domácností a firem je umožněna díky výstavbě elektrárny a následné instalaci turbín a alternátorů.

Projekce,projektování: -vodohospodářské stavby: -vodovody -kanalizace -čistírny odpadních vodovod -odlučovače ropných látek -plynovody -místní komunikace -navrhování úprav vodních toků -vypracování řešení vodního hospodářství obcí i firem -odborné výpočty ve vodním hospodářství. Inženýrská ...

Stavební společnost: -stavby na klíč -oprava budov -údržba bytových fondů -zednické a obkladačské práce -výstavba a rekonstrukce bytů -zhotovení fasád vč.nátěrů -rekonstrukce půdních prostor -poradenská služba vč.rozpočtu -demoliční práce.

Služby: -projekce vodních elektráren -prodej-ekologické výrobky pro domácnost: -čistící,vakuové přístroje -filtry na vodu -speciální nádobí.

Sídlo firmy. Výroba. Strojírenská: -kotle na spalování biomasy -tlakové nádoby -reaktory -ocelové konstrukce -výměníky spalin a vody -šnekové dopravníky Vodárenská: -zemní soupravy tuhé přípojkové, šoupátkové, stavitelné přípojkové, šoupátkové, teleskopické přípojkové, šoupátkové -příruby redukční, převlečné, přivařovací, ...

Práce: -elektroinstalační -ekologické vytápění -zabezpečovací systémy -výpočty tepelných ztrát.

Služby: - ochrana majetku a osob - Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

Firma provádí zemní práce,výkopy,úpravy pozemků,přípojky,odstraňování pařezů,bazény,septiky apod.

Vodovody, kanalizace a odvodnění.

Stavební firma: -inženýrské a vodohospodářské stavby -rekonstrukce komunikací a chodníků -rekonstrukce a modernizace staveb -zateplování objektrů,fasády,omítky -průmyslové podlahy,úpravy povrchů -sanace zdiva -demolice objektů.

Výstavba: -plynovody -vodovody -kanalizace -kotelny do 50 kW**. Práce: -stavební-stavby. Činnost: -obchodní -zprostředkovatelská.

Firma Eco-Aqua-Servis poskytuje komplexní služby ve vodním hospodářství s hlavním zaměřením na vývoj a návrhy technologií, projekty, dodávky včetně montáží, uvedení do provozu, modernizace a intenzifikace technologií, záruční a pozáruční servis, poradenství a konzultační činnost. Vodohodpodářské technologie návrhy, projekty, ...

Technický poradce v oblasti nakládání s odpady a obaly.

Služby: -ostraha objektů -převozy hotovostí -recepční služby -úklidové práce. Provádění fyzické ostrahy a ochrany objektů: -důsledné dodržování režimových opatření ve střežených objektech -kontrola a evidence všech procházejících osob s cílem zjišťování oprávněnosti jejich vstupu -kontrola a evidence všech ...

Stavební firma: -výstavba pozemních a inženýrských staveb -pozemní a inženýrské stavitelství.

Práce stavební: -občanské a bytové stavby -průmyslové stavby -inženýrské stavby -rekonstrukce -stavby na klíč včetně kompletní inženýrské činnosti.

Obchodování s energetickými komoditami -těžba, úprava a prodej hnědého uhlí; investice do tepláren i podnikových energetik, prodej tepla a elektrické energie; prodej elektrické energie - licence obchodníka s elektřinou.

Práce: -zednické -tesařské -zemní-výkopové -instalatérské. Výstavba: -pozemní a inženýrské stavby.