Vodní elektrárny

(záznamy 126/150 z 181)  strana 6 / 8

Výstavba i následný provoz vodních elektráren s možností šetřit životní prostředí je ekologickou volbou. Výroba i distribuce ekologické vodní energie do domácností a firem je umožněna díky výstavbě elektrárny a následné instalaci turbín a alternátorů.AVE komunální služby s.r.o.

AVE komunální služby s.r.o.

Poskytované činnosti a služby: -svoz a odstranění směsného komunálního odpadu -svoz a dotřídění separovaného odpadu -svoz a odstranění nebezpečných odpadů -kontejnerová služba -zajištění komplexních služeb v odpadovém hospodářství -poradenství v oblasti odpadového hospodářství.

GRYFON s.r.o.

GRYFON s.r.o.

Výroba,prodej,montáž: -plastové bazény se zárukou 10 let*. Stavební práce: -stavby domů-kompletní dodávky včetně projektové činnosti -inženýrská činnost včetně poradenství -krby a krbové vložky-návrhy a realizace -návrhy a realizace zahrad rodinných domů-úpravy -speciální plastové zateplovací systémy -DECEUNINCK.

Krček Cyril

Krček Cyril

Stavební a obchodní činnost. Práce: -stavební projekce,projektování -inženýrská činnost v investiční výstavbě -komplexní stavební práce. Výstavba,stavba,rekonstrukce: -stavby občanské (domy,byty) -průmyslové na klíč.

Jiří Louma

Jiří Louma

Prodej - elektro kabely Montáž - kabelové spojky, koncovky, konektory BARNIER, RAYCHEM, CELLPACK, PIRELLI, FELTEN - GUIOME Prodej - transformátorymontáž, údržba a revize - elektrická zařízení do 35kV včetněodstraňování - zařízení nízkého a vysokého napětí do 35 kV včetně Projekce - trafostanice VN - rozvodny ...

SYTHERM s.r.o.

SYTHERM s.r.o.

Výroba,rozvod: - elektřina,teplá voda - provozování malých tepelných zdrojů s kombinovanou výrobou elektřiny a tepla Poradenská činnost v elektroenergetice.

Ing. Karel Plachetka

Ing. Karel Plachetka

Výroba - elektrická energie Vodní elektrárna

KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o.

KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o.

Služby,práce: -zemní práce,inženýrské sítě -venkovní vodovody, kanalizace,tepelné kanály -odbahnění,vyčištění rybníků a nádrží -vyhloubení rybníků,jímek -čištění,revitalizace, rekultivac vodních toků, mlýnských a elektrárenských náhonů -protierozní ochrana -obnova a zakládání polních cest a mezí ...

Kaninga,s.r.o.

Kaninga,s.r.o.

Projekce,projektování: -vodohospodářské stavby: -vodovody -kanalizace -čistírny odpadních vodovod -odlučovače ropných látek -plynovody -místní komunikace -navrhování úprav vodních toků -vypracování řešení vodního hospodářství obcí i firem -odborné výpočty ve vodním hospodářství. Inženýrská ...

ENVISYSTEM, s. r. o.

ENVISYSTEM, s. r. o.

ENVISYSTEM s.r.o. je inženýrskou a konzultační společností pracující v oboru ochrany životního prostředí. Činnost společnosti je zaměřena na tématiku vodního a odpadového hospodářství: - hydrotechnické stavby a hydrologické výpočty - čištění odpadních vod - kanalizační sítě a odvodňovací systémy - odpadové hospodářství - ekologické ...

IRING s.r.o.

IRING s.r.o.

Dodávky staveb: -dílčí -kompletní. Pronájem,půjčovna: -lešení -kontejnery -suť*,zemina 3 tuny. Služby: -zemní práce -nakladač a podkop UNC*. Doprava: -písek,beton.

BioStav,a.s.

BioStav,a.s.

Stavební společnost: -stavby na klíč -oprava budov -údržba bytových fondů -zednické a obkladačské práce -výstavba a rekonstrukce bytů -zhotovení fasád vč.nátěrů -rekonstrukce půdních prostor -poradenská služba vč.rozpočtu -demoliční práce.

AZIN CZ s.r.o.

AZIN CZ s.r.o.

Poskytování služeb v oblasti krizového řízení a havarijního plánování v jaderné energetice, teplárenství a civilním letectví.

MCE Slaný, s.r.o. Technická kancelář, pobočka

MCE Slaný, s.r.o. Technická kancelář, pobočka

Služby: -projekce vodních elektráren -prodej-ekologické výrobky pro domácnost: -čistící,vakuové přístroje -filtry na vodu -speciální nádobí.

REACOM s.r.o.

REACOM s.r.o.

Služby: -dopravní -rekonstrukce povrchu vozovek -trysková metoda -demolice, recyklace vybouraného materiálu -zemní práce -vedení a rekonstrukce kanalizací a vodovodů -pozemní, terénní úpravy prostranství další práce dle vašich požadavků.

R TRADING s.r.o.

R TRADING s.r.o.

Sídlo firmy. Výroba. Strojírenská: -kotle na spalování biomasy -tlakové nádoby -reaktory -ocelové konstrukce -výměníky spalin a vody -šnekové dopravníky Vodárenská: -zemní soupravy tuhé přípojkové, šoupátkové, stavitelné přípojkové, šoupátkové, teleskopické přípojkové, šoupátkové -příruby redukční, převlečné, přivařovací, ...

Jelínek Václav - Stavební firma  -

Jelínek Václav - Stavební firma -

Naše firma nabízí : - inženýrské stavby - technická vybavenost sídlištních celků - telekomunikační sítě - plynové sítě - vodovodní sítě

Elpra plus,s.r.o.

Elpra plus,s.r.o.

Práce: -elektroinstalační -ekologické vytápění -zabezpečovací systémy -výpočty tepelných ztrát.

Technické služby k ochraně majetku - Ing.Mažári Zdenko -

Technické služby k ochraně majetku - Ing.Mažári Zdenko -

Služby: - ochrana majetku a osob - Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

Petr Bezemek Bagrostroj

Petr Bezemek Bagrostroj

Firma provádí zemní práce,výkopy,úpravy pozemků,přípojky,odstraňování pařezů,bazény,septiky apod.

MARSCH s.r.o.

MARSCH s.r.o.

Vodovody, kanalizace a odvodnění.

(záznamy 126/150 z 181)  strana 6 / 8