Výstavba i následný provoz vodních elektráren s možností šetřit životní prostředí je ekologickou volbou. Výroba i distribuce ekologické vodní energie do domácností a firem je umožněna díky výstavbě elektrárny a následné instalaci turbín a alternátorů.

Činnost: - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků (MVE, OZE) - výroba strojů a zařízení (MVE) - výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí - výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků ...

Firma Vladimír Pech - pila a elektrárna Krkavec se zabývá dřevařskou výrobou a zpracováním dřeva. V našem sortimentu naleznete stavební a truhlářské řezivo, trámy, prkna, hranoly či paletové přířezy. Sídlíme ve městě Veselí nad Lužnicí, okres Tábor. Pila, pilařská výroba: - zpracování dřeva - pořez kulatiny - stavební a truhlářské řezivo - ...

Dodávka, montáž, servis: - teplárny, kotelny, výměníkové stanice - tvorba software pro PLC, vizualizace - malé vodní elektrárny - úpravny vody - vodojemy - čistírny odpadních vod - čerpací stanice - rekonstrukce technologií jezů a vodních děl - údržba vybraných elektrických zařízení a řídicích systémů.

Výroba,rozvod: -teplo -teplá voda -pára -chlad. Pronájem: -nemovitosti,bytové,nebytové prostory.

Výroba,prodej,montáž: -plastové bazény se zárukou 10 let*. Stavební práce: -stavby domů-kompletní dodávky včetně projektové činnosti -inženýrská činnost včetně poradenství -krby a krbové vložky-návrhy a realizace -návrhy a realizace zahrad rodinných domů-úpravy -speciální plastové zateplovací systémy -DECEUNINCK.

Služby,práce: -zemní práce,inženýrské sítě -venkovní vodovody, kanalizace,tepelné kanály -odbahnění,vyčištění rybníků a nádrží -vyhloubení rybníků,jímek -čištění,revitalizace, rekultivac vodních toků, mlýnských a elektrárenských náhonů -protierozní ochrana -obnova a zakládání polních cest a mezí ...

Služby: -projekce vodních elektráren -prodej-ekologické výrobky pro domácnost: -čistící,vakuové přístroje -filtry na vodu -speciální nádobí.

Stavební firma: -inženýrské a vodohospodářské stavby -rekonstrukce komunikací a chodníků -rekonstrukce a modernizace staveb -zateplování objektrů,fasády,omítky -průmyslové podlahy,úpravy povrchů -sanace zdiva -demolice objektů.

Stavební firma: -stavby na klíč -bytové, občanské, průmyslové, zemědělské -stavby vodohospodářské -zemní práce. Doprava: -nákladní.