Chcete bydlet v novém domě či bytě? Výstavba bytových jednotek a řadových domů se v dnešní době realizuje zejména na okrajích měst nebo ve vesnicích. Každá bytová jednotka většinou zahrnuje také samostatné místo na parkování a vlastní zahradní pozemek.

STRADE CZ spol. s r.o. - montované rodinné domy
Dlouholetou tradici ve výrobě a výstavbě montovaných rodinných domů má společnost STRADE CZ spol. s r.o. Výrobní program naší firmy spočívá v dodávce staveb na klíč, hrubých staveb nebo staveb ve zvoleném stupni dokončení. Doba výstavby domu na klíč trvá přibližně 3 - 4 měsíce. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně.
STRADE CZ spol. s r.o. - montované rodinné domy
Stavební činnost, výstavba: - rodinné domy - rekonstrukce - rekonstrukce koupelen - sádrokartonářské práce - obklady, dlažby - zednické práce - malířské, lakýrnické práce

Služby: - developerská činnost - výstavba rodinných domů

Stavební činnost: - rodinné domy - rekonstrukce - zateplování Cukrárna

Stavební činnost - výstavba rodinných domů - výstavba garáží - základové desky - zateplení rodinných domů - poradenství v oblasti stavebnictví.

Stavební činnost - zateplování fasád rodinných domů - bytová výstavba - rekonstrukce budov - rekonstrukce koupelen a bytových jader - obkladačské práce - malířské práce.

Stavební činnost, výstavba: - rodinné domy - dřevostavby

Stavební činnost, výstavba: - rodinné domy - rekonstrukce - rekonstrukce koupelen - obklady, dlažby - sádrokartonářské práce - elektroinstalace

Stavební činnost: - rodinné domy - dřevostavby - zpevněné plochy

Stavební činnost: - rekonstrukce - bytová a nebytová výstavba - odvlhčování staveb

Stavební činnost, výstavba: - rodinné domy - půdní vestavby - rekonstrukce a obnovy památek

Firma se dnes úspěšně etabluje v segmentu developerském, stavebním, v cestovním ruchu a gastronomie, ale také v dalších segmentech jako je pojištění a financování, které společnost užívá jako nástroj pro benefit klienta. Obory financování a pojištění budeme i nadále rozvíjet jako plnohodnotný samostatný segment s nejvyšší prioritou.

Stavební činnost: - pozemní stavby - rodinné domy - haly - komerční výstavba Truhlářství: - nábytek na míru - kuchyně

Společnost vznikla v roce 2000 transformací původní stavební firmy úspěšně působící na trhu již od roku 1993. Hlavní náplní naší činnosti je příprava a realizace malých a středně velkých developerských projektů společně s návrhy a výstavbou solitérních rodinných domů. Naše společnost poskytuje komplexní služby. Nabízíme svým klientům vstupní ...

Výstavba rodinných domů na klíč včetně projektování. Prodej a výkup pozemků a nemovitostí. Realitní činnost.

Služby - stavební management pro bytovou a průmyslovou výstavbu - manažerské služeby s developerskou činností - technický dozor - bytová výstavba - projektové práce.

Generální dodavatel staveb s využitím moderních technologií. Společnost je zaměřená na dodávky od projektu, přes realizaci, ke kolaudaci a následně na záruční a pozáruční servis postavených objektů.

Významná evropská stavební společnost působící ve všech odvětvích stavebního průmyslu. Dopravní stavby: - dálnice, silnice, zpevněné plochy - sportoviště a zařízení pro volný čas - zajišťovací a ochranné stavby - výstavba vedení a kanalizace - ekologické stavby - železniční stavby (železnice) - výstavba a rekonstrukce mostů (mosty) - ...