Chcete bydlet v novém domě či bytě? Výstavba bytových jednotek a řadových domů se v dnešní době realizuje zejména na okrajích měst nebo ve vesnicích. Každá bytová jednotka většinou zahrnuje také samostatné místo na parkování a vlastní zahradní pozemek.

STRADE CZ spol. s r.o. - montované rodinné domy
Dlouholetou tradici ve výrobě a výstavbě montovaných rodinných domů má společnost STRADE CZ spol. s r.o. Výrobní program naší firmy spočívá v dodávce staveb na klíč, hrubých staveb nebo staveb ve zvoleném stupni dokončení. Doba výstavby domu na klíč trvá přibližně 3 - 4 měsíce. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně.
STRADE CZ spol. s r.o. - montované rodinné domy
Stavební firma provádí rekonstrukce i novostavby. Prodej bazénů a stavební chemie.

Stavební firma DANEKER, spol. s r.o. se zabývá širokým spektrem stavebních prací. Provádíme bytovou a nebytovou výstavbu, půdní vestavby, rekonstrukce koupelen, pokrývačské práce, izolace proti radonu i zemní práce. Sídlíme ve městě Rakovník. Stavební firma, stavební práce: - výstavba rodinných domů - průmyslové stavby - půdní vestavby ...

Stavební činnost - výstavba rodinných domů - rekonstrukce objektů.

Stavební firma Stavby HELLER se zaměřuje na výstavbu rodinných domů, rekonstrukce budov a to i historických, půdní vestavby, přestavby koupelen, bytových jader a spoustu dalších stavebních prací. Sídlíme v obci Slabce, okres Rakovník. Zakázky realizujeme především v západní části Středočeského kraje a v oblasti Praha - západ. Stavební firma: ...

Stavební firma: - rekonstrukce budov - rekonstrukce koupelen - výstavba rodinných domů - omítky - stavba plotů - instalatérské práce.

Poradenství pro zahraniční firmy při vstupu na evropský a český trh Stavebnictví

Stavební firma, výstavba: - rodinné domy - rekonstrukce budov.

Realizace: - montované dřevodomky Práce, řemesla: - sádrokartonářské - zednické - tesařské - zateplování budov

Obráběčství Zámečnictví, nástrojářství Zednictví -Velkoobchod a maloobchod

Stavební firma. Prodej, montáže: - stropní podhledy. Služby: - poradenství v oblasti dot projekt cross compliance - zpracování havarijních plánů - školení, kurzy managementu a marketingu - výuka cizích jazyků - angličtina, španělština, ruština.

Naše služby: - výstavba a rekonstrukce rodinných domů - elektroinstalace - vodoinstalace - kanalizace - zakázkové truhlářství.

Chystáte se stavět či rekonstruovat a sháníte stavební materiál? U nás naleznete široký sortiment stavebního materiálu od nejlepších dodavatelů. Působíme na stavebním trhu již od roku 1994. DROPS v.o.s. je výhradní regionální zástupce firem CAPAROL a MAPEI. Společnost disponuje vlastní stavební technikou včetně autodopravy. Firma nadále ...

Výstavba - ploty Montáž - sádrokatony Výstavba - chodníky Pokládka - obklady - dlažby i zámkové Kompletní stavební činnost - výstavby rodinných domů a veřejných staveb - rekonstrukce bytů Realizace - fasády

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Zděné domy na klíč

Zabýváme se: - provádění staveb - koordinátorství bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Stavební firma: - klempířské, pokrývačské, zednické práce - kompletní stavby.

Stavební firma: - výstavba rodinné domy a novostavny - projektová činnost - údržba zeleně - výstavba bazénů.

Stavební firma: -provádění staveb -bytové a rodinné domy -občanská výstavba -stavby na klíč.

Provádíme: - zemní práce - geodetická činnost - rekonstruke, realizace staveb.

Projekování, provádění: - pozemních staveb - montáž sádrokartonu - topenářské a instalatérské práce - zemní a sanační práce - rekonstrukce na klíč, - stavby na klíč. Silniční doprava a přeprava nadměrných nákladů.

Stavební společnost - zakládání staveb - invest. výstavba - rekonstrukce - jádra bytová - zemní práce