Betonářské práce oceníte na každé stavbě, proto využijte služeb jako je prodej betonu, dodávka betonových konstrukcí, výztuž bednění a jeho uložení a vázání, betonáž, lití a aplikace betonové směsi do libovolného tvaru.

Kvalitní betonové podlahy, Betony Ouřada s.r.o.
Provádíme odolné betonové podlahy pro rodinné a bytové domy, koupelny, garáže i průmyslové prostory. Výhodou betonových podlah je rychlost realizace, kvalita a výhodná cena. Betonujeme také bazény, spádové betony, střechy či základové desky. Práce provádíme v rámci celé České republiky.
Kvalitní betonové podlahy, Betony Ouřada s.r.o.
Projekty a projektová činnost. Realizace staveb na klíč. Kovovýroba. Autodoprava. Půjčovna lešení a lešenářské práce. Bednění a betonářské práce. Fasády, zateplování.

Stavba, rekonstrukce: -betonové a pletivové ploty. Poradenství a konzultace staveb. Bourací práce. Výstavba, rekonstrukce: -betonové zdi. Výkopové práce. Pokládka, rekonstrukce: -ploché a zámkové dlažby -obrubníky -palisády. Velkoobchod a maloobchod s betonovými výrobky.

Výstavba rodinných domů. Betonové desky. Hrubé stavby. Rekonstrukce bytových jader. Půdní vestavby. Zateplení fasád. Zámkové dlažby. Ploty KB bloků - sloupkové, kamenné, zděné. Stavba komínů a jejich opravy. Rekonstrukce, přístavby, přestavby a jiné práce.

Průmyslové podlahy. Provádíme realizace průmyslových strojně hlazených betonových a anhydritových podlah, epoxidových stěrek včetně pokládky hydroizolačních folií.

Držitel certifikátu ISO 9001:2001. Návrh, montáž, realizace: -průmyslové podlahy: -drátkobetonové podlahy se vsypy -betonová podlaha strojně hlazená -betonová podlaha s minerálním vsypem strojně hlazená -betonová podlaha strojně hlazená jako podklad pro pokládku nášlapné vrstvy ze samonivelačních směsí -ražený dekorativní ...

Stavební práce: - strojní omítání - vnitřní, venkovní, minerální, šlechtěné omítky - sádrokartonové vestavby - lité podlahy - zateplovací systémy - rekonstrukce bytových jader - montáž suchých staveb.

Povrchová úprava betonů speciálními nátěry Dodávka - podlahy Renovace - schodiště Pokládka - lité průmyslové podlahy na nový i starý beton nebo na dlažbu (před pokládáním podlah - úprava povrchů)renovace - staré podlahy - oblázkový koberec.

Distribuce - stavební chemie Sanace betonové konstrukce - hydroizolace Distribuce - stavební materiály Pokládka - průmyslové podlahy Rekonstrukce - betonové konstrukce

Pozemní a průmyslové stavitelství: -provádění staveb, jejich změn a odstraňování -inženýrská činnost v investiční výstavbě. Stavební práce: -tesařské -železářské -betonářské -zednické. Zprostředkování obchodu a služeb.

Stavební firma. -specializace na železobetonové. betonové, monolitické stropy.

Lité samonivelační podlahy: - anhydritové podlahy - stěrky Morfico - nátěry podlah uzavírací, proti ropným produktům a dalším chemickým látkám. Zvukové a tepelné izolace podlah: - cementové pěny s polystyrénem podlahové a střešní - polystyrény - minerální desky - mirelon, ethafoam.

Produkty: - průmyslové podlahy s finální povrchovou úpravou minerálním vsypem - betonové plochy a podlahy, drátkobeton - anhydritové samonivelační potěry - epoxidové a polyuretanové nátěry a stěrky - betonové monolitické konstrukce - sanace a opravy průmyslových podlah Zdarma: - konzultace, včetně návrhu technologie a skladby budoucí ...

Činnost: - vytyčení a zaměření plotů - vyhloubení základů pro sloupky a podezdívky - betonáž sloupků a podezdívek - montáž pletiva, průmyslových panelů nebo dřevěných polí

Stavební společnost: - průmyslové stavby - zemědělské stavby - monolitické konstrukce - betonové podlahy - tenkovrstvé, lité podlahy - výstavba rodinných bytovách domů . Práce: - pokládka dlažeb, chodníků - zemní práce, terénní úpravy - drobné stavby.

Realizace: -kvalitní betonové podlahy -sádrové (anhydritové) podlahy -samonivelační stěrky. Průmyslové podlahy pro: -sklady, -výrobní haly -nejrůznějších odvětví průmyslu (potravinářství) -prodejny, obchody -rezprezentační, administrativní budovy.

Nabídka: - průmyslové podlahy - drátkobetonové desky, - základové betonové desky - stěrky - anhydrity - antistatika

Provádění kompletních stavebních, tesařských, železářských, betonářských a jeřábnických prací. Stavební firma.

Monolitické konstrukce: - Kompletní monolity - Bednící práce všeho druhu - Ukládání betonářských výztuží - Pokládka betonových směsí - Bednící systémy zn: Peri, Doka, Alpi Průmyslové stavby: - Výstavba průmyslových areálů - Výstavba halových, výrobních a skladových objektů Bytové a občanské stavby: - Realizace bytových ...

Výroba, práce: -zemní práce -pozemní stavitelství.

Nabízíme realizaci anhydritových a betonových podlah. Jedná se o lité podlahy. Jsou vhodné jak pro rodinné domy, tak i pro školy, kanceláře a průmyslové prostory. Po anhydritové podlaze lze chodit cca za 24 hod.

Provádíme: - demoliční a bourací práce - zemní a skalní práce, těžba z vody - demontáže a montáže ocelových konstrukcí - opravy a realizace kanalizace a ČOV.

Novostavby, rekonstrukce, obklady a dlažby, krby, fasády, ploty a kamenné zdi, stavění z kamene, zámkové dlažby, betonové podlahy a izolace, komíny, zemní práce, základové desky, sklepy, septiky, jímky, inženýrské sítě, úprava terénu, kanalizace, sádrokarotny, rekonstrukce střech

Sanace betonových konstrukcí. Provádění průmyslových podlah. Stěrkové i těžké izolace podlah, nádraží, jímek. Betonové podlahy. Stavebnictví. Hydroizolace.

Stavby a rekonstrukce rodinných domů: - zateplení fasád. Montáž oken a dveří: - plastová - hliníková - dřevěná - zasklení zimních zahrad. Zednické práce. Betonářské práce a lité podlahy.

Betonárka. Výroba betonu. Provozovny: -Plzeň, Chotěšovská 279 tel. 602468062 -Plzeň, K Cihelnám 699 tel. 602182184 -Rokycany, Rokycanova 1069 tel. 777792980 -Stříbro, Plzeňská ul. tel. 724029799 -Tachov, Palackého 2089(U Letiště) tel. 725763969