Betonářské práce oceníte na každé stavbě, proto využijte služeb jako je prodej betonu, dodávka betonových konstrukcí, výztuž bednění a jeho uložení a vázání, betonáž, lití a aplikace betonové směsi do libovolného tvaru.

Kvalitní betonové podlahy, Betony Ouřada s.r.o.
Provádíme odolné betonové podlahy pro rodinné a bytové domy, koupelny, garáže i průmyslové prostory. Výhodou betonových podlah je rychlost realizace, kvalita a výhodná cena. Betonujeme také bazény, spádové betony, střechy či základové desky. Práce provádíme v rámci celé České republiky.
Kvalitní betonové podlahy, Betony Ouřada s.r.o.
MS BETON s.r.o.
Společnost MS BETON s.r.o. má dlouholeté zkušenosti v oblasti realizací betonových podlah. Tyto podlahy jsou vhodné do garáží, koupelen, na balkony a také do průmyslových prostor. A naše firma provede ročně realizaci 120 000 – 150 000 metrů čtverečních podlahových ploch pomocí strojně hlazených betonových potěrů. Betonové podlahy jsou až o 30% ...
Firma BETONOVÉ PODLAHY s.r.o. realizuje průmyslové podlahy, anhydritové lité podlahy i hlazené cementové potěry. Našim cílem je kvalitně odvedená práce a spokojený zákazník. Najdete nás v Prachaticích. Dodávka, realizace, pokládka: - průmyslové podlahy - lité anhydritové potěry - lité cementové potěry - hlazené cementové potěry - ...

Realizace, pokládka: - betonové podlahy - betonové potěry.

Realizace: - betonové podlahy - anhydritové lité podlahy - izolace podlah

Činnost: - čerpání betonu - anhydritové podlahy - betonové podlahy - dodávka monolitických konstrukcí.

Činnost: - pokládka betonových podlah - betonové podlahy.

Realizace staveb: -stavby na klíč -hrubé stavby -odstranění vlhkostí, plísní, vody -zpracování stavební dokumentace -rozpočty staveb -kalkulace staveb -zaměření staveb -zajištění stavebního a autorského dozoru -investorská činnost -poradenská činnost -zprostředkování nákupu nemovitostí, pozemků -patologie služeb ...

Pokládka, montáž: - betonové podlahy.

Výroba, pokládka: - betonové podlahy - anhydritové podlahy Půjčovna: - mobilní čerpadla betonových směsí

Činnost, práce: - zednické, zednictví - stavba rodinné domy, garáže - rekonstrukce - bytová jádra - betonářské práce - obklady, dlažby

Služby: - ukládání a vázání armatur - zednické práce - zateplení - betonové podlahy - sádrokartony

Zhotovení: -betonové podlahy -betonování základových desek Čerpání betonu.

Práce: -zhotovení betonových podlah Půjčovna, pronájem: -pístová čerpadla na betonové potěry a směsi

Výroba, dodávka: -betonový panel -sloup, překlad, průvlak, vazník -septik, čistírna -montovaná garáž -stropní panel -deska PZD -silniční panel -silážní žlab -opěrná stěna. Prodej: -beton, betonová směs -betonářská ocel.

Služby: - betonové podlahy Prodej: - stavební materiál

Betonářské práce: -betonové podlahy -vylévání stropních konstrukcí

Provádíme strojově hlazené betonové podlahy pro občanské a bytové domy po celé ČR ve vysoké kvalitě.

Služby: -samonivelační anhydritové potěry ANHYMENT -strojně hlazené betonové potěry -cementová litá pěna PORIMENT.

Stavební práce: -renovace a rekonstrukce fasád -vnitřní, vnější omítky -zateplení fasád -sanace soklového zdiva -ŽB monolitické konstrukce.

Stavby: -inženýring a výstavba zařízení pro zahraniční investory -inženýrské stavby včetně technické vybavenosti -průmyslové stavby, haly, sklady -bytové a občanské stavby -rodinné domy na klíč -dopravní stavby -kompletní dodávky staveb -zádlažby vnitřní i vnější -strojní pokládka -zateplování budov -zemní práce-UNC ...

KL Beton - dodavatel betonových podlah. Provádíme pokládku strojně kladených hlazených betonových podlah vhodných jak pro občanskou vybavenost, tak do méně zatížených provozů. Snížení kročejového hluku, pokládka tepelné a kročejové izolace, výztuž vlákny.

Stavební práce: -prodej, montáže stavebního systému Velox -projekční činnost -lité betonové podlahy a anhydritové podlahy.

Vyrábíme a pokládáme betonové a anhydritové podlahy za využití moderních technologií. Nabízíme také betonové potěry, které je možné upravit do roviny i spádu. Provádíme rekonstrukce betonových podlah.

Stavba, rekonstrukce: -betonové a pletivové ploty. Poradenství a konzultace staveb. Bourací práce. Výstavba, rekonstrukce: -betonové zdi. Výkopové práce. Pokládka, rekonstrukce: -ploché a zámkové dlažby -obrubníky -palisády. Velkoobchod a maloobchod s betonovými výrobky.

Výstavba rodinných domů. Betonové desky. Hrubé stavby. Rekonstrukce bytových jader. Půdní vestavby. Zateplení fasád. Zámkové dlažby. Ploty KB bloků - sloupkové, kamenné, zděné. Stavba komínů a jejich opravy. Rekonstrukce, přístavby, přestavby a jiné práce.