Betonářské práce oceníte na každé stavbě, proto využijte služeb jako je prodej betonu, dodávka betonových konstrukcí, výztuž bednění a jeho uložení a vázání, betonáž, lití a aplikace betonové směsi do libovolného tvaru.

Kvalitní betonové podlahy, Betony Ouřada s.r.o.
Provádíme odolné betonové podlahy pro rodinné a bytové domy, koupelny, garáže i průmyslové prostory. Výhodou betonových podlah je rychlost realizace, kvalita a výhodná cena. Betonujeme také bazény, spádové betony, střechy či základové desky. Práce provádíme v rámci celé České republiky.
Kvalitní betonové podlahy, Betony Ouřada s.r.o.
Kamil Bílý průmyslové podlahy
Firma Kamil Bílý - Průmyslové podlahy, která sídlí v Hranicích, se specializuje na realizaci průmyslových a interiérových litých podlah pro komerční prostory a byty, jako jsou epoxidované nebo polyuretanové podlahy či terrazzo. Pokládáme i kamenné koberce. Průmyslové a lité podlahy realizujeme v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji a po ...
PETR´S stavební, inženýrská s.r.o.
Firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. z Olomouce se zabývá aplikacemi průmyslových podlah. Pokládáme betonové, pancéřové, antistatické podlahy, Walastic desky a lité epoxidové stěrky. Veškeré námi pokládané průmyslové podlahy jsou odolné proti chemickým látkám, ekologicky nezávadné, bezprašné a mají antistatickou úpravu. Kromě pokládky ...
Lukáš Smékal - stavební práce, rekonstrukce
Firma Lukáš Smékal nabízí svým zákazníkům širokou škálu stavebních prací. Zaměřujeme se na rekonstrukce domů, bytů, koupelen, zateplování domů, termofasády, obklady a dlažby, zemní práce a další stavební činnosti. Naleznete nás na adrese Generála Svobody 1219, Uničov, okres Olomouc. Stavební činnost, práce: - rodinné domy - rekonstrukce domů, ...
Činnost: - sádrokartony - příčky, podhledy, světelné rampy, půdní vestavby - dekorační stěrky - betonové omítky - rekonstrukce bytových jader.

Činnost: - provádění staveb - dokončovací stavební práce - pronájem a půjčování věcí movitých - zemní práce - výkop a pokládka kanalizace - betonářské práce.

Stavební firma, výstavba: - rodinné domy na klíč - průmyslové areály a stavby - rekonstrukce a revitalizace panelových domů - zemní práce - sádrokartonové konstrukce - zateplování fasád - průmyslové podlahy.

Podlahy: - betonové - pryskyřicové. Vysokopevnostní potěry. Sanace schodišť. Samonivelační stěrky.

Průmyslové podlahy: - epoxidové podlahy - polyuretanové podlahy umělé tenkovrtvé epoxidové teraco - dekorativní podlahy - pancéřové podlahy - opravy schodů - frézování podlah - pevnostní nátěry.

Truhlářství. Podlahářství. Podlahářské práce: - lité metakrylátové podlahy - epoxidové podlahy - bezespáré podlahy - průmyslové podlahy: - do mlékáren, pekáren, masného průmyslu - do výrobních a montážních hal, autodílen - betonové podlahy. Betonářské práce.

Realizace průmyslových podlah: - nátěry a stěrky z pryskyřice - laminace jímek, nádrží - frézování, tryskání a broušení podkladu - čištění a renovace podlah.

Stavební firma. Stavební činnost: - komplexní stavby - výstavby rodinných a bytových domů - pronájem stavebních zařízení.

Provádění železobetonových monolitických konstrukcí. Dodávka, montáže: - systémového bednění - betonářské výztuže, betonáž - prvky bílé vany, prvky řízených pracovních spár - distanční prvky pro ŽB monolitické konstrukce Sanace betonových konstrukcí. Tlaková injektáž průsaků betonových konstrukcí.

Dodávka, realizace a montáž železobetonových prefabrikovaných mostních prvků, svodidel, protihlukových stěn. Inženýrská a projekční činnost. Výroba a dodávka čerstvých betonových směsí.

Práce: -zednické. -obkladačské. -sádrokartonářské. -betonářské. -výstavba krbů. -zemní práce. -bourací práce.

Podlahy Balko - průmyslové podlahy. Pokládka: - železobetonové podlahové desky - aplikace podlah technologií metakrylátových - epoxidových a PUR pryskyřic. Sanace podlah, vodorovné dopravní značení v halách.

Stavební společnost: - průmyslové stavby - zemědělské stavby - monolitické konstrukce - betonové podlahy - tenkovrstvé, lité podlahy - výstavba rodinných bytovách domů . Práce: - pokládka dlažeb, chodníků - zemní práce, terénní úpravy - drobné stavby.

Práce, řemeslo: - stavební firma - provádění staveb včetně jejich změn - stavby na klíč - rodinné domy na klíč - rekonstrukce objektů - půdní nástavby a vestavby - renovace a opravy fasád, nátěry fasád - betonářské práce - ostatní stavební práce dle dohody.

Provádí: -malování bytů, kanceláří, restaurací -benátské štuky, patiny, štukované omítky -dekorativní nástřiky -nátěry fasád -nástřiky vysokotlakou technikou -nátěry podlah -dekorativní stěrky -lité betony.

Betonárna: Olomouc, Hněvotín, Mohelnice, Lipník nad Bečvou. Výroba, prodej: -beton -betonové směsi -doprava betonové směsi.