Potřebujete namontovat elektroinstalaci nebo nechat provést pravidelnou elektro revizi? Elektroinstalační práce zahrnují zapojení, kontrolu neboli revizi, schválení, případnou konzultaci a následnou opravu. Svěřte svou elektrickou síť profesionálům.

Elektropráce Spáčil s.r.o. - široká škála elektroinstalačních služeb
Našim zákazníkům poskytujeme služby v oblasti slaboproudých a také silnoproudých elektroinstalací. Provádíme montáže, opravy a údržbu slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace bytových a nebytových objektů. Dále se zaměřujeme na domácí telefony, zabezpečovací systémy EZS, EPS, hromosvody či revize a zkoušky elektrických zařízení.
Elektropráce Spáčil s.r.o. - široká škála elektroinstalačních služeb
UNION TRADE SERVICE, s.r.o. - instalace elektrických zařízení
Našim klientům nabízíme instalaci elektrických zařízení do 1000 V a zajišťujeme rovněž jejich revizi a údržbu. Provádíme montáž a servis vyhrazených zařízení, hromosvodů i topných systémů. Řešíme silnoproudé a slaboproudé rozvody a také se staráme o zprovozňování všech typů domácí elektrotechniky, elektroniky a kuchyňských spotřebičů.
UNION TRADE SERVICE, s.r.o. - instalace elektrických zařízení
Firma Práce-elektro Plus s.r.o. se sídlem v Rokycanech se zabývá veškerou činností v oblasti elektrikářských prací. V rámci naší činnosti nabízíme např. projekty elektrické instalace objektů občanské výstavby, skladových a průmyslových prostor, staveb mobilních operátorů a také projekty ochrany před bleskem. Zaměřujeme se především na ...

Elektroinstalace výrobních a skladovacích ocelových hal. Montáže fotovoltaických elektráren pro firmy i rodinné domy. Servis, revize FVE systému. Realizace veřejného osvětlení. Výměna zastaralého osvětlení výrobních prostor za úsporné LED svítidla včetně řízení . Montáže a servis klimatizací v domácnostech, kancelářích a technologických ...

Prodej: - anténní technika - satelitní technika - digitální přijímače - SET-TOP-BOX - kabely, konektory, slučovače, rozbočovače - paraboly, konvertory, dekodovací karty - typy-FERGUSON, KAON, HOMECAST, AB-DSR, OPTICUM. Montáž: - společné televizní antény - slaboproudé rozvody - instalace satelitních kompletů - ...

- instalace a opravy antén a anténních rozvodů - kompletní elekroinstalace v bytech a rodinných domech

Opravy, servis, údržby, montáže: - elektrická zařízení - přihlášky k odběru elektrické energie - revize – elektrické stroje, nářadí, spotřebiče.

Firma Redostav Děčín se sídlem v okrese Děčín nabízí od roku 1997 veškeré stavební práce pro dům, byt i zahradu. V rámci naší činnosti stavíme především domy na klíč od A do Z. Zákazník si může vybrat z mnoha možností typů stavby nového rodinného domu. Na naše služby poskytujeme záruku. Dále nabízíme např. také rekonstrukce bytových jader včetně ...

Společnost ELEKTROBOSS s.r.o. se specializuje na zabezpečovací a kamerové systémy, strukturované kabeláže, videotelefony, hromosvody, rozvaděče a mnoho dalšího.

Společnost D&A Meliorem společnost s ručením omezeným poskytuje: - elektroinstalace - pravidelné elektro revize - automatický systém chytré domácnosti Loxone - kompletní elektroinstalační práce od návrhu až po realizaci - veškeré práce pro instalaci a zprovoznění a údržbu optických sítí pro přenos dat - fotovoltaické elektrárny - komplexní ...

Martin Maňásek se zaměřuje na elektroinstalační práce, opravy a servis plynových a elektrických kotlů.

Elektro práce. Montáž: - elektronické zabezpečovací systémy, EZS - kamerové systémy - požární systémy, EPS - rozvody antén a počítačových sítí. Elektroinstalační práce. Revize elektro a hromosvodů. Provozovna: - Slovenská 1A (areál bývalého Řempa), Ostrava - Přívoz.

Elektro práce. Montáž: - elektronické zabezpečovací systémy, EZS - kamerové systémy - požární systémy, EPS - rozvody antén a počítačových sítí. Elektroinstalační práce. Revize elektro a hromosvodů. Provozovna: - Slovenská 1A (areál bývalého Řempa), Ostrava - Přívoz.

Společnost Delogy Projects s.r.o. se zaměřuje na zabezpečovací a kamerové systémy, elektroinstalace, datové sítě a systémy kontroly vstupu.

Hodinový manžel - montáž a opravy nábytku - výměny zásuvek a vypínačů - malířské a natěračské práce - práce na zahradě - mytí výloh a vitrín.

Stanislav Žydel se zaměřuje na rekonstrukce domů, bytů a chatek, realizuje bezbariérové i klasické koupelny a provádí elektroinstalační, vodoinstalační a zednické práce.

Instalatéři Dodání, montáže, výměny a opravy vodoinstalací. Dodání a montáže sanity (vany, WC, sprchy, vodovodní baterie, atd.) Topenáři:Dodání a montáž topení, podlahového topení. Záruční i pozáruční servis kotlů -Geminox, Baxi, Immergas, Intergas, Kovarson, Thermona, Volf. Dodání a montáže kotlů. Demontáž a výměna kotlů. Uvedení ...

Společnost 4control s.r.o. se zaměřuje na měření a regulace, elektroinstalační práce, dodává technologie pro čističky vod a vyrábí zařízení s mikroprocesory.

Elektro-Monteur s.r.o. se zaměřuje na výrobu rozvodů, elektromontážní práce, programování, automatizaci, regulaci topení a chlazení a mnoho dalšího,

Řemeslnické práce, instalatérství: - úprava vody, ohřev TUV -kanalizace - domácí a průmyslové plynovody (montáž, servis) - ústřední vytápění, kotle, kotelny, podlahové vytápění, teplovzdušné vytápění, sálavé vytápění, solární systémy, tepelná čerpadla, kamna, krby -možnost kompletních dodávek včetně elektroinstalace, měření a ...

LOGMONT s.r.o. se zaměřuje na zámečnictví, nástrojářství, elektroinstalační práce a opravy elektrokomunikačních zařízení.

Společnost hm-smart s.r.o. se zaměřuje na inteligentní elektroinstalaci v rodinných domech. Jedná se například o monitoring energie, klimatizaci, inteligentní stínící techniku a zabezpečení.

Společnost ELCOMRAP s.r.o. se zabývá elektroinstalacemi, rozvaděči, řídícími systémy, frekvenčními měřiči a poskytuje i poradenskou činnost.

Společnost PAC Technology s.r.o. se zaměřuje na elektromontážní práce, montáže a opravy elektra a poskytuje služby týkající se softwaru a bezpečnostních systémů.

Společnost BRYSTAN PRO s.r.o. se specializuje na stavební a elektrikářské práce, podlahové topení, satelitní a televizní techniku a na zemní, výkopové a zednické práce. Provozovna: Jižní 111/59, Olomouc

Reverz3D s.r.o. se zaměřuje na elektroinstalační práce, poskytuje podporu v oblasti elektrotechniky a elektroniky. Poradí si také s 3D modely a jejich realizací.

Silwer BLACK, s.r.o. se zaměřuje na stavby a rekonstrukce nemovitostí, technologické vybavení a informační technologie pro administrativní a technickou správu nemovitostí.