Potřebujete namontovat elektroinstalaci nebo nechat provést pravidelnou elektro revizi? Elektroinstalační práce zahrnují zapojení, kontrolu neboli revizi, schválení, případnou konzultaci a následnou opravu. Svěřte svou elektrickou síť profesionálům.

Elektropráce Spáčil s.r.o. - široká škála elektroinstalačních služeb
Našim zákazníkům poskytujeme služby v oblasti slaboproudých a také silnoproudých elektroinstalací. Provádíme montáže, opravy a údržbu slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace bytových a nebytových objektů. Dále se zaměřujeme na domácí telefony, zabezpečovací systémy EZS, EPS, hromosvody či revize a zkoušky elektrických zařízení.
Elektropráce Spáčil s.r.o. - široká škála elektroinstalačních služeb
UNION TRADE SERVICE, s.r.o. - instalace elektrických zařízení
Našim klientům nabízíme instalaci elektrických zařízení do 1000 V a zajišťujeme rovněž jejich revizi a údržbu. Provádíme montáž a servis vyhrazených zařízení, hromosvodů i topných systémů. Řešíme silnoproudé a slaboproudé rozvody a také se staráme o zprovozňování všech typů domácí elektrotechniky, elektroniky a kuchyňských spotřebičů.
UNION TRADE SERVICE, s.r.o. - instalace elektrických zařízení
Karel Chloupek se zaměřuje na elektroinstalační práce, rekonstrukce domů, bytů, instalaci fotovoltaiky a na montáže hromosvodů.

Ladislav Štolfa se zaměřuje na automatizaci, elektromontáže, fotovoltaiku a projekci elektro.

Činnost: - elektroinstalace - slaboproudé systémy - datové sítě - montáž kamerových systémů. - provoz internetového obchodu s elektroinstalačním materiálem Eshop s elektrotechnickým materiálem na stránkách.

DRATEL, s.r.o. se zaměřuje na elektroinstalační práce, revize hromosvodů a fotovoltaické elektrárny.

Silnoproudé a slaboproudé instalace, energetika, osvětlení, chytré instalace, fotovoltaika, elektromobilita, průmyslové instalace, automatizace, projekce elektrických zařízení, energetické studie, TZB.

Služby: - elektroinstalace v budovách včetně přípojek - elektrotechnické instalace strojních zařízení - veřejné osvětlení a nasvícení budov - osvětlení v budovách vč.výpočtu intenzity - zabezpečovací technika - počítačové a televizní rozvody - ozvučení

Michal Gryc se zaměřuje na elektroinstalace, automatizaci domácností, kamerové systémy, rekuperace a instalaci fotovoltaických elektráren.

Elektroinstace, elektroinstalační práce - rekonstrukce osvětlení - překládky kabelů - instalace kabelových roštů, žlabů - instalace veřejného osvětlení - měření a regulace vytápění.

GOJAS alfa s.r.o. se zaměřuje na stavební a elektromontážní práce a instalace fotovoltaických elektráren.

Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005 (enviromentální audit). Energetika, elektrotechnika. Studie, projekt, poradenství, dodávky na klíč včetně stavebního povolení pro práce elektro, montáž, údržba, revize, oprava, smluvní servis, rekonstrukce: -nízké napětí, NN**, vysoké napětí VN** -rozvody venkovní a ...

Výstavba energetických sítí a rekonstrukcí, modernizací trafostanic a transformoven ve všech napěťových hladinách NN, VN, VVN do 110kV. Projekce, výstavba i na klíč fotovoltaických elektráren v mnoha provedeních, například na střechy budov a pozemky. Realizovali jsme více než 200 fotovoltaických elektráren.

INSTALPROFI, spol. s r.o. Vám posskytne vodoinstalace: -vnitřní a venkovní rozvody vody -vnitřní rozvody odpadních systémů -venkovní kanalizace z plastu -správa technického zařízení budov A topení: -rozvody topných systémů z mědi -kompletní systémy ústředního topení rodinných domů -podlahové vytápění -údržba a opravy ...

Firma David Kalvach se sídlem v okrese Litoměřice nabízí kompletní elektroinstalace na klíč, včetně zpracování revizní zprávy. V rámci našich služeb realizujeme např. nové rozvody v RD, bytech a jejich úpravy, inteligentní elektroinstalace LOXONE,  rozvody EZS JABLOTRON, montáže antén a satelitů, včetně rozvodů a další.  Současně se zabýváme ...

Stavební práce - občanské a průmyslové stavby - stavby rodinných domů - rekonstrukce objektů, bytových jader ... Montáž obkladů a dlažeb - keramické, z přírodního kamene, mramoru Zateplování budov Solární systémy Topenářské práce Vodoinstalační práce Pokrývačské práce Malířské práce Elektromontáže

Firma REMYS-STAV se sídlem v Praze se již od roku 1993 zabývá zednickými a stavebními pracemi a také nabízí služby hodinového manžela. Nabízíme vám zednické a stavební práce, opravy fasád včetně památkových, betonáže, rekonstrukce staveb a také bytových jader. Dále se zabýváme pokládkou zámkové dlažby od přípravy terénu až po zapískování a také ...

GODEM s.r.o. se zaměřuje na elektromontážní práce, opravy v domácnostech, realizace a servis solárních panelů a mnoho dalšího.

Stavební práce, firma: - kompletní realizace staveb - zateplování, zateplení objektů - vnitřní a venkovní omítky - terénní úpravy - montáž-demontáž a nájem lešení - elektroinstalace - klempířské práce - zednické práce - sádrokartonářské práce - fasády - vnitřní omítky - demolice - přípravné práce - výkopové práce - natěračské, ...

Elektromontážní a elektroinstalační práce. Slaboproudé systémy: - elektronické zabezpečovací systémy EZS - kamerové systémy - datové rozvody - domovní videotelefony.

Distribuce, montáže a komplexní služby: - solární systémy - podlahové vytápění - tepelná čerpadla - instalatérské práce - topenářské práce - zednické práce.

Stavební firma, stavební práce. Výstavba: - rodinné domy - průmyslové objekty. Práce: - elektromontáže - vodo, topo, plyn. Montáže, prodej, servis: - tepelná čerpadla - klimatizace - solární systémy.

Firma TEZAMO Valašské Meziříčí s.r.o. je specialistou v řešení ekonomického vytápění a klimatizování objektů. Navrhujeme technologie, které šetří hlavně energii a uspokojí Vaše konkrétní potřeby tak, aby byly elektivní a zajistili návratnost. Svou práci věnujeme těmto technologiím: - solární systémy - klimatizace a chlazení - podlahové ...

Montáž, oprava, opravy, rekonstrukce: -zabezpečovací systémy (EZS) -elektroinstalační, elektromontážní práce -kompletní elektroinstalace, přípojky -hromosvody -elektronické zabezpečovací systémy budov -elektrické topné systémy.

Montáž, oprava, údržba, revize: -elektrická zařízení. Výroba, instalace, oprava: -elektrické stroje a přístroje -elektrická zařízení. -datové sítě -EZS -CCTV -STA. Služby: -elektroinstalační práce, -elektroinstalace -elektromontážní práce, elektromontáž.

Prodej, montáž, oprava, servis: - společných a individuálních antén pro příjem z pozemních i satelitních vysílačů - elektroinstalace včetně revizí - elektrické otevírání bran a vrat - instalace zabezpečovacích zařízení pro firmy a byty, průmyslové kamery - montáž bezdrátového INTERNETU Prodej: - anténní a satelitní technika - ...

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení -Projektování elektrických zařízení