Jeřáb umožňuje nakládání, zvedání, překládání a vyzvedávání těžkých stavebních materiálů a dalších těžkých břemen. Nosnost jeřábů se pohybuje v řádech desítek tun. Jeřábnické práce se proto uplatňují zejména ve stavebním sektoru, kde usnadňují manipulaci.

Provádění zemních prací, nákladní autodoprava, jeřábnické práce a realizace staveb. Ze zemních prací provádíme výkopy pro bazény, čističky, základové desky, zemní práce pro komunikace a chodníky, terénní úpravy, výkopy pro rybníky a jezírka, inženýrské sítě, odbahňování rybníků a vodních toků a další. Provádíme výstavbu základů RD, ...

Jeřábnické práce a přeprava břemen. Nakládka, odvoz a likvidace odpadů. Zemní a demoliční práce. Zámečnické a instalatérské práce.

Zakázkové truhlářství - výroba nábytku na míru. Elektromontážní práce - elektroinstalační práce. Prodej elektromateriálu osvětlení. Jeřábnické práce. Práce plošinou MP10 A MP13. Práce s bagrem JCB MIDI CX. Ubytování v soukromí.

-svářecí práce -montážní práce -voda, topení, plyn -jeřábnické práce -výroba ocelových konstrukcí -nástavby na užitková vozidla -GO vozidel -přepravníky -zámečnické práce -stěhování těžkých strojů -výroba kontejnerů -údržbářské práce -přestavby a modernizace nástaveb a přepravníků -ocelové konstrukce -montáž ...

Jeřábnické práce: - mobilní jeřáb AD 20 na podvozku Tatra, nosnost 20 tun, maximální výlož 22 metrů. Mezinárodní nákladní doprava od 1 - 24 tun po zemích EU. Zemní práce UNC technikou. Jsme držiteli ISO 9001:2001.

Oprava: -zemědělské stroje -traktory -osobní a nákladní automobily. Pneuservis. Autodoprava: -nákladní -autobusová. Jeřábnické práce. Odvoz: -fekálie. Prodej, servis: -francouzské zemědělské stroje MOREAU.