Kamenické práce zahrnují výrobu kuchyňských linek z kamene, výrobu parapetů, schodů, obkladů krbů a další úkony. Výroba a následné zpracování umělého a přírodního kamene, žuly, mramoru, vápence, pískovce a dalších materiálů je vždy na vysoké úrovni.

Renovace, čištění: - přiřodní, umělý kámen Výroba, oprava: - teraco, terazzo Práce: - kamenické - obkladačské - zednické

Kamenosochařství: - pomníky z přírodního kamene - teracové pomníky - rekonstrukce hrobů - nápisové desky

Kamenická výroba: - vše z přírodního i umělého kamene, hrobky na klíč. Prodej - pomníky - kuchyňské desky - podlahy z kamene. Prodejna:Pod Koňským vrchem 1432, Most.

Kamenické práce. Realizace a údržba zahrad - zahradnické služby.

Kamenictví - hřbitovní náhrobky - parapety na okna - kuchyňské linky - schody z masivu - obklady.

Kamenictví - výroba a montáž pomníků - výroba krbů, parapetů a kuchyňských linek z kamene.

Kamenictví. Výroba: -pomníky -parapetní desky -schody -dlažba (teraso - teraco, žula). Prodej: -náhrobní doplňky: -vázy -svítilny -urny -kříže -plastiky. Práce na zakázku: -řezání kamene -sekání a pískování písma do kamene.

Kamenictví. Výroba: -pomníky -parapetní desky -schody -dlažba (teraso - teraco, žula). Prodej: -náhrobní doplňky: -vázy -svítilny -urny -kříže -plastiky. Práce na zakázku: -řezání kamene -sekání a pískování písma do kamene.

Kamenictví u Svaté Trojice Kamenictví. Výroba a oprava: - pomníky z přírodního kamene - pomníky urnové.

Kamenictví, výroba: - žulové urnové hroby dle vlastního výběru - k dodání ihned - žulové schodišťové stupně - parapetní desky a obklady - nerezové a kamenné lampy a vázy - dodávku a montáž pomníků z přírodního kamene - přerovnání starších pomníků - keramické fotografie - výrobu a montáž skleněných a žulových nápisových desek - sekání, ...

Kamenictví, kamenické práce - urnové hroby - hrobky - kámen a dlažby.

Výroba umělého kamene - obklady - balustrády, sloupky, lemovky.

Práce: -kamenické, kameník -kamenosochařské. Výroba: -nové pomníky -veškeré výrobky z přírodního kamene -náhrobky -hroby. Služby: -rekonstrukce stávajicích pomníků.

Memory In Memory je společnost zajišťující pohřební služby, provozuje kamenictví a krematorium. Zabezpečujeme celé pohřby. Telefonní číslo do krematoria: 475 530 627, 602 836 790. Poskytované služby: - vyřízení písemných náležitostí týkajících se úmrtí - zajištění převozu zesnulého - ceremonie v krematoriu (obřadní síň, kněz nebo ...

Služby: -umělecké kovářství -kamenosochařství -restaurátorské práce -originální kované šperky.

Nabízíme ruční opracování přírodního i umělého kamene, kvalitní ruční kamenické práce.

Prodej: - kamna - krby - dlažby, obklady

Kamenické práce kuchyně, stoly, fontány - kompletní servis od návrhu po montáž.