Kominické práce jsou nezbytné pro udržování dobrého stavu komínů. Zahrnují revize spalinových cest, jejich čištění a celkové kontroly komínů. Rozsáhlejší služby zahrnují i technické návrhy komínů, rekonstrukce průduchů, vložkování a montáže systémů.

Kominictví Marek Švécar
Firma Kominictví Marek Švécar se zabývá vložkováním, frézováním komínů, kouřovody a stavbou nerezových komínů a má novou prodejnu na krbová kamna a kanadská kamna. Kominické práce provádíme v Prostějově i v Olomouci. Provádíme prohlídky, měření, revize a čištění. Náš zodpovědný přístup k zásahu do komínové soustavy garantuje úspěšně provedenou ...
KOMINICTVÍ A KLEMPÍŘSTVÍ. Topení, komíny: - vložkování komínů - nerez vložky - prohlídky kamerou - poradenská činnost - svislé kouřovody - stříšky - oplechování

Kominictví, kominické práce, kominík - vložkování, revize, měření spalin - výstavba kovových fasádních vícevrstvých komínů.

Provádíme: - autorizované měření emisí středních spalovacích zdrojů - revize, čištění, kontrola spalinových cest - čištění kotlů, komínů na pevná i plynná paliva - měření komínového tahu - zjišťování úniku CO a plynu detektorem - poradenská činnost

Provádíme: - autorizované měření emisí středních spalovacích zdrojů - revize, čištění, kontrola spalinových cest - čištění kotlů, komínů na pevná i plynná paliva - měření komínového tahu - zjišťování úniku CO a plynu detektorem - poradenská činnost

Kominictví, práce: - kominické - revize, čištění, vložkování komínů.

Kominictví. Topenářství. Prodej: - příslušenství ke kotlům - kachlová, krbová kamna - krbové a komínové vložky - krbové nářadí - bojlery - sporáky - tuhá paliva.

Vodo-topo-plyn: - domovní rozvody z plastu, mědi, kovu, výměny umyvadel - výstavba plynárenských zařízení - montáže topných systémů z materiálů - klempířské, zednické, zámečnické, kominické práce.

Kominictví, čištění spalinových cest, zprávy dle NV. 91/2010, revize spalinových cest, vložkování komínů.

Kominictví: - kominické práce a revize - vložkování komínů pro tuhá a plynná paliva - napojení krbů a krbových vložek - zednické, klempířské práce - stavba komínů - montáž fasádních vícevrstvých komínů.

Práce, řemeslo: - kominík - kominické - zednické - klempířské

Řemesla, služby - kominické práce - čištění, revize komínů

Kominické práce: - Veškeré kominické práce, čistění, prohlídky, revize, vložkování, fasádní komíny, posudky, výpočty, dodatečné vymazání komínových průduchů, nová unikátní metoda ze skandinávie.

Veškeré kominické práce. Revize - komíny, spalinové cesty. Revizní zprávy o stavu komínů, spotřebičů a spalinových cest.

Kominictví: - revize a vložkování, čištění komínů.

Výroba, montáž: -certifikované komínové systémy KLASIK Komínový servis: -vložkování komínů -frézování komínů -autorizované měření emisí -kontroly a čištění komínů -návrhy spalinových cest -revize a posudky -posudky soudního znalce. Prodej: -technické plyny Air Products.

Kontrola a čištění komínů a kouřovodů dle nařízení vlády č.91/2010 sb. Vložkování komínů Opravy nadstřešních částí komínů

Komplexní služby v oblasti kominictví a komínové techniky. Provozovna, kancelář: Hradec Králové

Komíny: - výstavba - vložkování - revize - čištění

Kominické práce. Kamnářské práce. Pobočka: - Adolfovice 99 - tel.:584401839.

Stavby, projekce, rekonstrukce, opravy: -tovární komíny -kovové komíny s nerezovou nebo laminátovou vložkou. Služby: -nátěry komínů a ocelových částí výškových staveb -prohlídky, kontroly, revize za účelem zjištění skutečného stavu komína.

Veškeré kominické práce: - autorizované měření malých zdrojů - výroba a montáž komínů pro krby a krbové vložky - výroba a montáž fasádních komínů - vložkování komínů pro tuhá a plynná paliva - revize komínů a poradenská činnost - výroba a prodej komínových vložek pro pevná i plynná paliva.