Pokládka podlah a podlahových krytin, lepení a pokládka koberců, opravy podlah, lamel a parket, realizace speciálních typů podlah – anhydridových či litých betonových a renovace podlah– toto vše a mnohem víc zajišťují profesionální podlahářské práce.

Odborná pokládka podlah všech typů - Podlahové studio Jegla
Potřebujete novou podlahu? Opravit pvc, položit koberec či plovoucí podlahu? Podlahové studio Jegla je profesionální podlahářství s dlouholetou tradicí. Zdarma vám poradíme, jaká podlaha je pro vás nejvhodnější, zaměříme prostory a odhadneme cenu rekonstrukce. Provedeme vás celým procesem od výběru podlahy až po její finální realizaci.
Odborná pokládka podlah všech typů - Podlahové studio Jegla
Se Zahradníkem parket bude mít vaše podlaha ten nejlepší servis
Dřevěným parketám a podlahám je potřeba věnovat náležitou péči. Od toho je tu Zahradník parket, které poskytuje komplexní služby. Pokládáme všechny typy podlah, renovujeme i brousíme parkety. Zajišťujeme také čištění podlah nebo vám poradíme s výběrem vhodných prostředků. Půjčujeme také brusky na parkety. Sledujte naše akční nabídky.
Se Zahradníkem parket bude mít vaše podlaha ten nejlepší servis
Práce, řemeslo: - podlahář - podlahářství - pokládka podlahových krytin

Činnost - interiérové lité podlahy.

Služby, práce: - strojní omítky - lité podlahy - zateplování

Zhotoveni epoxidových průmyslových podlah

Lakýrnické a natěračské práce. Malířské práce. Pokládka: - podlahové krytiny. Svářečské a zámečnické práce. Testování: - měření - analýzy a kontroly.

Firma Jaroslav Nepovím provádí kompletní elektroinstalační práce, dále se zaměřuje na prodej vratové techniky a rekonstrukce garáží. Působíme převážně v severních Čechách, ve Středočeském kraji a Praze, případně kdekoliv v ČR. Realizujeme nové elektroinstalace včetně revize rodinných domů, panelových bytů i průmyslových objektů. Zajistíme Vám ...

Podlahářské práce. Pokládka podlahovin: - dřevěné podlahy - vinylové podlahy - laminátové podlahy - PVC podlahy - linoleum - sportovní podlahy. Příprava podkladu.

AC Podlahy. Prodej, pokládka - podlahové krytiny - dřevěné podlahy - vinylové podlahy - koberce - PVC. Podlahářské práce.

Prodej, pokládka - podlahy - PVC - koberce - lino - laminátové polovoucí podlahy - dřevěné podlahy. Podlahářské práce.

Čalounictví, podlahářství, práce: - čalounické - čalounění nábytku, dveří - výroba zdravotních matrací - podlahářské.

Stavební firma Kompozit spol. s r.o. - specializace na průmyslové podlahy ze syntetických pryskyřic lité a stěrkové, podlahové systémy. Epoxidové a polyuretanové stěrkové i lité podlahy. Podlahy do garáží, servisů, obytných a exkluzivních prostor shouroomů atd.

Firma Filip Herman poskytuje služby v oboru stavebnictví. Zaměřujeme se na strojní omítky a lité podlahy. Nabízíme strojní omítání nejen u novostaveb, ale také při rekonstrukcích a opravách zdiva rodinných domů či jiných staveb. Dále provádíme podkládku průmyslových podlah, zhotovíme Vám např. lité epoxidové podlahy, anhydritové, cementové a ...

Tesařské práce, dřevostavby, dodávka řeziva. Klempíř, pokrývač. Klempířství, pokrývačství. Práce na střeše, se dřevem, pergola, zahradní nábytek. Opravy střechy, sádrokarton. Stropy, podlahy, interiéry, exteriéry. Zednické práce. Region Břeclav. Autodoprava WV - 3, 5T Valník délka 3, 5 m

Truhlářství, podlahářství. Výroba - kuchyně - skříně - nábytek na míru - ploty - pergoly - dětská hřiště.

Prodej : - plovoucí podlahy laminátové a dřevěné - QUICK STEP, KAINDL. Pokládka: - plovoucí podlahy laminátové a dřevěné.

Stavební práce: - rekonstrukce bytových jader - zateplení fasád - lité cementové, anhydritové podlahy - obkladačské práce - hodinový manžel.

Podlahářství, prodej a pokládka podlahových krytin - dřevěné podlahy - laminátové plovoucí podlahy - koberce - PVC.

Podlahářské práce: -podlahy, koberce -lepení PVC -olištování -renovace a broušení parket -vyrovnání podkladů Likvidace starého materiálu. Prodej: -koberce, PVC, korek.

Renovace dřevěných podlah, podlahářské práce: -dřevěné podlahy, tělocvičny, taneční sály - včetně dodání materiálu. Pokládání, montáže: -plovoucí podlahy -palubové podlahy -mozaiky -OSB desky -parkety.

Montáž: -izolace -zateploplování budov -stavební práce -montáže podlahy.