Líbí se vám skleněné sprchové kouty, skleněná zábradlí a schodiště nebo třeba skleněné obklady? Sklenářské práce zajistí broušení, vrtání, fazety, pískování a zasklívání výloh, střech, dveří a oken. Vybrat si můžete matované, izolační nebo kalené sklo.

Sklenářství Petr Synecký, zaklívání oken a dveří
Sklenářské práce všeho druhu, zaklívání oken, řezání, broušení a lepení skel provádí Sklenářství Petr Synecký. Na přání zákazníka dodáváme skla čirá i kouřová, pískovaná i tlačená, antireflexní skla a další druhy skel jako např. pochozí skla s protiskluznou úpravou. Pracujeme v Praze a blízkém okolí, přímo u zákazníka nebo v naší dílně.
Sklenářství Petr Synecký, zaklívání oken a dveří
Spolehlivé sklenářské práce? To je ACERA SKLO!
Sklo dokonale oživí každý prostor a dodá mu punc luxusu. Chcete i vy originální skleněné vybavení domu nebo doplněk do exteriéru? Využijte sklenářské práce společnosti ACERA SKLO. Ze skla vyrábíme téměř cokoliv. Seženete tak u nás skleněné obklady, stěny, schodiště, zábradlí i skleněný nábytek. To vše přesně na míru vašim požadavkům.
Spolehlivé sklenářské práce? To je ACERA SKLO!
Zakázková výroba akvárií a terárií: - mořské akvária - akvária na míru - živé obrazy.

Zámečnictví. Sklenářství. Zasklívání oken, výloh. Řezání skel, zrcadel. Broušení hran skla. Vrtání otvorů do skla. Zámečnické práce: -poštovní schránky -kovové mříže -zábradlí -ploty -ocelové konstrukce. Otevírání zabouchnutých dveří. Montáž: -zámky, kování, madla, mříže, bezpečnostní dveře.

Sklenářství, prodej, montáž, opravy - autoskla - veškeré sklenářské práce.

Sklenářské práce: -zasklívání výkladních skříní, oken -práce v bytě zákazníka -rámování obrazů. Nabídka: -plastová okna a dveře -zrcadla -interiéry -reklama -foliopísmo. Zámečnické práce. Pískování skla. Reklamní práce: - polepy vozidel - velkoplošný tisk - výroba reklamních tabulí.

Dodávka, montáž: - plastová okna, dveře - dřevěná okna, dveře - hliníková okna, dveře - garážová vrata - žaluzie, rolety Zasklívání: - balkóny - lodžie

zajištění instalatérských, topenářských, sklenářských, elektrikářských, truhlářských, zahradnických prací.

vyrábíme a prodáváme lepená akvária terária.

Práce, sklenářství: - brusírna, broušení, brusič skla - malířské, natěračské.

Služby, práce: - malířské, natěračské - tapetování - sklenářské - podlahářské - zednictví - montáž žaluzií

Sklenářské práce - rámování - broušení sklo.

Sklenářství: - sklenářské práce - izolační skla - opracování skla (broušení, vrtání) - nábytková a interiérová skla - bezpečnostní skla (vrstevná, kalená, neprůstřelná) - vitráže (technika Tiffany) - skleněné bytové doplňky (lampy, mísy).

Práce: - malířské - natěračské - lakýrnické - sklenářské

Truhlářské práce. Výroba: -kuchyňské linky -vestavěné skříně -bytové doplňky Maloobchod, prodej: -dřevomateriály -nábytkové kování Sklenářství.

Stavební firma Rekonstrukce bytových domů - zateplování - výměny oken Rekonstrukce objektů - půdní vestavby - bytová jádra

Činnost: - sklenářské práce, broušení a vrtání plochého skla - zdobení skel, zrcadel, sklenic pískováním - reklamní nápisy, polepy vozidel, výkladů a vývěsních štítů - velkoplošný tisk a laminace - instalace bezpečnostních a protislunečních fólií - náhrobní desky - vitráže

Oprava, servis: - okna Montáž, oprava, servis: - žaluzie - sušáky Služby: - zasklení balkonů a lodžií

Sklenářství. Řemesla, služby - sklenářské práce - zasklívání oken - broušení skel a zrcadel

Sklenářství a sklenářské práce Zdeněk Kudrnáč. Vytváříme interiérové součásti, jako jsou: - sprchové kouty - kuchyňské linky - vitriny - zábradlí a skleněné schody - stěny a nábytek. Ochraňte vstup do domu skleněnou okrasnou markýzou a stříškou. Vytvoříme také skleněné výtahové šachty do bytů, obchodních domů a kanceláří. K ...

-Poskytování technických služeb -Umělecko-řemeslné zpracování kovů -Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Výroba kovových konstrukcí ...

Výroba: - informační vitríny pro města a obce - venkovní vitríny pro firmy, školy - prosklenné výstavní vitríny - přebalovací pulty.

Služby, práce: -rámování obrazů -rámování zrcadel Maloobchod: -reprodukce obrazů

Sklenářství. Práce: -zasklívání oken. -pískování, broušení skla. -vrtání do skel.