Stavba studny není jenom o prostém vyhloubení otvoru do země. Je nutné provést další činnosti, mezi které patří práce hydrogeologa a realizace projektové dokumentace, po kterých již následuje vrtání anebo kopání studny v určitých rozměrech.

Studnařství Janeček - komplexní služby v oboru studnařství
Široké spektrum služeb v oboru studnařství, jako hledání pramenů s určením hloubky a vydatnosti, realizaci ražených studní v nesourodých podložích, vrtání studní do středně tvrdých a tvrdých podloží vrtnou soupravou, dodávku a instalaci šachet, prohlubování a čištění kopaných studní, montáž čerpadel a zemní práce pásovým minibagrem.
Studnařství Janeček - komplexní služby v oboru studnařství
Firma Daniel Ševčík se sídlem v Písku se zabývá veškerými stavebními a řemeslnými pracemi. Nabízíme především čištění studní, servis čerpadel, kompresorů a čerpací techniky. Naše další činnost: - stavební práce - instalatérské práce - inženýrské sítě a další. Sídlíme v Písku na ulici Třída Přátelství 1958.

Stavíme kamenné zdi, rekonstrukce terasy, dlažby, zámkové dlažby, ruční hloubení studní, stavíme domy na klíč, fasády malby a nátěry dále pergoly, obklady, střechy

Činnost - studnařské práce - vrtané studny - kopané studny - hydrogeologické stavební a sanační práce - zemní práce.

Služby - hlubinné vrty pro tepelná čerpadla - studnařské práce - pilotové zakládání.

Služby: -vrtané studny -vrty pro tepelná čerpadla -prodej a montáž čerpadel -zemní práce -vrty pro geologický průzkum -těžební činnost.

Práce: -zednické -dlažičské -pokládka kanalizací -terénní úpravy -stavba komunikací -základové desky -dřevěné přístřešky -jízdárny pro koně -studnařské -demoliční -drenáže -příprava terénu pro pokládku inženýrských sítí -stavba oplocení

Práce: - vrtané studny průměr 155 mm - vyhledávání vodního zdroje - vrtové práce v lomech - atestované pažnice na pitnou vodu - vrty pro tepelná čerpadla - nákladní doprava - montáže čerpadel.

Studnářské práce - vrtání studní

Prodej a servis čerpadel Odkorňovač Berto Prodej a servis zbraní Pronájem prostor Reality Stavební činnost Voda, studna a vrty Balkony

Studnařské práce: -čištění a kompletace kopaných a vrtaných studní.

Zemní práce: -odbahňování rybníků, vodovodů a kanalizací, opravy i nová výstavba atd.... -autodoprava -převoz sypkých materiálů teréními sklápěčkami -opravy a čištění kanalizací bez bourání zejména prosakujících vnitřních rozvodů budov -opravy problémové techniky.

Studnařství: -strojní vrtání studní 130mm, 150mm a 178mm. Budování studní na klíč: -zajistíme -projektová dokumentace -elektroinstalace -vodoinstalace -práce hydrologa. Servis, čištění: -studny -pouze vlastní vrtané studny.

Studnařství. Služby: -vrtané studny do 30m -vrtané studny nad 30m -vrty pro tepelná čerpadla max. hloubka 250m -zkušební hydrogeologické vrty -pilotní, sanační a odvodňovací vrty -vyhledání vodního zdroje -kompletní vyřízení stavebního povolení -zajištění projektu a posudku zkušenými hydrogeology -vrtné práce provádíme ...

Služby: -zemní vrty -vrtané studny -hydrogeologické průzkumné vrty -vrty pro tepelná čerpadla.

Služby: -hydrogeologické průzkumné vrty -vrtané studny -monitorovací vrty -vrty pro tepelná čerpadla -vrtání v nesoudržném materiálu -předpažování zemních vrtů -vyhledání vhodných míst pro zhotovení zemního vrtu -geologické činnost.

Služby: -zemní práce -vrtané studny -sondy -tepelná čerpadla -podvrty -geologické průzkumy -čerpací zkoušky.

Služby: -inženýrsko-geologický průzkum radonu -hydrogeologie-vodovody -znalecká činnost v oboru hydrogeologie -vrtané studny.

Služby: -dodávka montáž tepelných čerpadel -vrtání studní, čerpací zkoušky -studniční šachty -ponorná čerpadla.

Práce: -trhací a vrtací -provrty a prorážky objektů -demolice -ohňostroje -studnařské práce.

Služby: -zemní vrty -vrtané studny -hydrogeolocické průzkumné vrty -vrty pro tepelná čerpadla. Další údaje k aktualizaci

Služby: -strojní vrtání studní -podvrty (130-500mm), zatahování kovových pažnic systém CENTREX, TUBEX -vrty pro tepelná čerpadla od 160mm výše -inženýrsko-geologický a hydrogeologický průzkum, -podzemní sanační práce, piloty a podloží -vyhledávání a průzkum ložisek nerostů a vodních zdrojů -zemní práce pomocí strojů a ...

Realizace: -kopané i vrtané studny, čerpací zkoušky a další práce v oborech hydrogeologie (hydrogeologický posudek a průzkum) a sanační geologie. Provádíme inženýrskogeologický průzkum a geotechnický průzkum. Projektujeme vodohospodářské stavby.

Služby: -vrtané studny -septiky a jímky -tepelná čerpadla -vodovodní přípojky.

Služby: -vrtání studní do průměru 140mm -záruka vyhledání vody -navrtávání kopaných studní -zemní práce.