Stavba studny není jenom o prostém vyhloubení otvoru do země. Je nutné provést další činnosti, mezi které patří práce hydrogeologa a realizace projektové dokumentace, po kterých již následuje vrtání anebo kopání studny v určitých rozměrech.

Studnařství Janeček - komplexní služby v oboru studnařství
Široké spektrum služeb v oboru studnařství, jako hledání pramenů s určením hloubky a vydatnosti, realizaci ražených studní v nesourodých podložích, vrtání studní do středně tvrdých a tvrdých podloží vrtnou soupravou, dodávku a instalaci šachet, prohlubování a čištění kopaných studní, montáž čerpadel a zemní práce pásovým minibagrem.
Studnařství Janeček - komplexní služby v oboru studnařství
STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.
Firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce provádí vrty a čištění vodních zdrojů. Realizujeme automatické zavlažovací systémy a závlahy. Budujeme vrtané a hloubené studny. Jednou z činností naší firmy je čištění vodních zdrojů, jako jsou kopané a vrtané studny. Díky vyčištění vodního zdroje dojde ke zlepšení kvality vody, delší ...
STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o.
STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o. je rodinná firma s dlouholetou tradicí, která se hlavně zabývá kopáním studní. Realizace trvá jeden den a studny kopeme až do hloubky 11 metrů. Dále také provádíme výstavbu vsakovacích, odpadních, samonosných či plastových jímek. Mezi naše služby také patří vyřízení stavebního povolením, které je potřeba pro studnu i jímku a ...
Naše firma Studnařství Oto Malíšek se zabývá ručně kopanými studnami. Výhodou ručně kopané studny je prohloubení, což u vrtu nelze, dále čištění kopané studny, snadná identifikace problému ve studně a možnost vykopání do každé hloubky i v každém podloží. Nabízíme Vám: - kopání nových studní - rekonstrukce stávajících studní - ...

Společnost Vodník Promat s.r.o. se sídlem v Zábřehu se specializuje na vrtání, čištění a opravy studní, vrty na vodu, hledání pramenů spodní vody a na prodej čerpadel, vodo-instalačního materiálu, sanitární a zdravotní keramiky.

Průmyslové čištění - čištění studní, bazénů.

Firma Václav Novák se vám postará o kvalitní, nezávadnou pitnou vodu ve vaší studni, která je základem zdravého života. Zaměřujeme se na na kopání, číštění a regeneraci studní včetně údržby a opravy nejen v Šumperku ale i po celé České republice s dopravou zdarma. Naše služby: - kopání studní - čištění a regenerace studní - údržba a oprava ...

Studny - renovace, čištění, opravy. Instalace čerpadel. Úpravny vody - chemické i mechanické úpravny vody.

Studnař, studnařské práce: -studny kopané, vrtané, ražené -čištění, hloubení, regenerace studní. Montáž, dodávka, revize: -čerpadla ponorná i kalová -domácí vodárny -rozvody vodoinstalací v RD -rozvody el. instalací v RD -rekonstrukce bytových jader.

Práce: - vrtání studní - vrtané studny - hloubění studní - čištění studní. Studnářství. Průzkumné vrty na vodu. Hledání vody (včetně vrtů). Tepelná čerpadla.

Služby: -čištění a renovace studní a vrtů -po celém území ČR -s garancí kvalitní odborné práce -poradenský servi -individuální přístup.

Čištění, opravy studní. Kopání studní. Rekonstrukce a opravy starých studní. Zaměření vodních zdrojů.

Práce: - zemní a výkopové prováděné bagrem DH a UNC i ručně - terénní úpravy - vrtané a kopané studny - vyhledávání vodních zdrojů - čištění a rekonstrukce studen - vyklízení, úklid sklepních a půdních prostor.

Studnař: - vrtané studny - všechny druhy podloží - vrtání v obtížně přístupném terénu - použité materiály s atestem na pitnou vodu - čerpadla-prodej, dodávka, montáž, instalace - instalatérské práce - vyřízení stavebního povolení - tepelná čerpadla - technologické vrty - zemní sondy. Provozovna: - Příčná 3 - ...

Protlaky pod komunikacemi do průměrů 2000mm s ocelovou chráničkou. Mezi další naše činnosti patří vrtané studny. V této oblasti poskytujeme služby pro jejich komplexní realizaci. Vrtáme studny do skály v průměru vrtu 180, 195 a 205 mm a do štěrkopísku v průměru vrtu 170 mm.

Projektování, dodávka a montáž tepelných čerpadel Nibe. Realizace vrtaných studní.

Studnařské práce: -výkop nových studní -čištění studní -oprava zařízení studní -klasické kopané studny průměr 80, 100, 150.

Studny: - kopání, vrtání, čištění a rekonstrukce studní.

Výstavba: -kopané studny -vrtané studny -vsakovací jímky -přípojky Vyhledávání vodního zdroje.

Vrtané studny pro rodinné domy, firmy, chaty. Vrty pro tepelná čerpadla Bezprašná technologie vrtání, malá vrtná souprava s dosahem až 150m. Tlakové injektáže vrtů. Individuální přístup k zákazníkovi.

Práce: -studnařské -strojní vrtání studní