Sháníte novou kuchyňskou linku nebo nový vestavěný nábytek? Truhlářská činnost zahrnuje výrobu nábytku do domácnosti na míru. Součástí služeb jsou i konzultace, poradenství, zaměření prostoru, návrh řešení, samotná výroba, dodávka domů a kompletní montáž.

Kovovýroba, kovoobrábění, strojírenská výroba, zámečnictví, zámečnické práce, montáž strojů. Provádění truhlářské práce, truhlářství.

Truhlářství. Výroba: -kuchyně na míru -vestavěné skříně -nábytek -dveře -schody -podlahy. Montáž, prodej: -plovoucí podlahy -obložkové zárubně -dveře.

Truhlářství, truhlářské práce, nábytek na míru. Zakázková výroba: -nábytek -kuchyně -vestavěné skříně -dveře -okna -bytové doplňky.

Truhlářství. Práce: -zakázková výroba, zaměření, poradenství -kuchyňské linky, kuchyň, kuchyně -vestavěné skříně -nábytek do provozoven, ordinace, kanceláře -dětské pokoje, postele, skříň, komoda -podsíňové stěny, obývákové stěny -kompletní dodávka a montáž.

Naše společnost Cherbourg s.r.o. se zabývá zakázkovou kovovýrobou a zámečnickými a truhlářskými pracemi. Naši nabídku využijete v průmyslu, stavebnictví, zemědělství, obchodu a službách, dopravy aj. Vyrábíme pro malé a velké provozovny, ale i pro domácnosti. Naše plně vybavená dílna je zárukou kvality našich výrobků. Snažíme se splnit přání ...

Výroba: -zakázkové truhlářství -výroba na míru -vnitřní, vchodové dveře -vrata -nábytek -další stavební a nábytkové výrobky do interiéru a exteriéru. Služby: -od návrhu až po finální montáž.

Práce: -truhlářské Výroba, montáž: -sektorové kuchyně, kuchyně na míru -vestavné elektrospotřebiče.

Komplexní řemeslné práce a kooperační služby poskytuje společnost Umabetto s.r.o. z Velkého Meziříčí. V rámci činnost provádíme zednické, truhlářské, sádrokartonářské, obkladačské, betonářské, elektroinstalační, topenářské práce a další.

Stolařství, truhlářství: -jídelní, restaurační, designové stoly Zakázková výroba, zaměření, zpracování návrhu ve 3D, výroba, doprava a montáž: -kuchyně, obývací a studentské pokoje, ložnice, šatny, restaturace, kanceláře, pracovny, vestavěné skříně.

Truhlářství - truhlářské práce Výroba oken a dveří

Truhlářstvívýroba - okna - vchodové a vnitřní dveře Truhlářská výroba - okna - vchodové a vnitřní dveře

Truhlářské práce Výroba nábytku: - kuchyňský nábytek - okna, dveře - schodiště Pokládka - podlahy laminátové, dřevotřískové, parketové, plovoucí

Truhlářství. Výroba: - nábytek na míru - postele z masivu - zahradní domky.

Truhlářství Roman Tichý z Ostravy se zabývá výrobou a montáží nábytku, dveří, schodů a zábradlí z masivu. Vyrábíme např. kuchyňské linky, kancelářský nábytek a dále vše z lamina. Kuchyňské linky, kan. nábytek a vše s lamina a také pokládáme plovoucí podlahy. Výroba, montáž: - nábytek - interiéry: - kanceláře - restaurace - venkovní dveře ...

Truhlářství: - zakázková výroba nábytku - skříně, stoly, židle, postele.

Truhlářství: - zakázková výroba nábytku - kuchyně - vestavné skříně - komody.

Truhlářství, podlahářství. Pokládka nového schodiště. Renovace schodišť. Podlahy, zábradlí, obložky.

Zakázková výroba nábytku pro rodinné domy, byty - kuchyňské linky, vestavěné skříně, masivní dveře, obývací a dětské pokoje, ložnice nebo atypického nábytku. Vybavení kanceláří, restaurací a obchodů.

Truhlářství: - zakázková výroba - nábytek na míru - kuchyně.

Společnost Truhlářství Golian - Josef Golian se zabývá zakázkovou výrobou interiérů rodinných domů či bytových jednotek. Dále také výbavou lékáren, obchodů nebo kanceláří. Ke své práci především používáme různé druhy masivního dřeva a také laminátové desky nebo výrobky z postformingu. Hlavním cílem je produkovat kvalitní výrobky ke ...

Truhlářství. Výroba - okna, dveře, schodiště. Tesařství. Výroba tesařských konstrukcí - vazby rodinných domů, altánů, přístřešků.

Truhlářství, výroba: - dřevěná okna, dveře - schodiště - bytový nábytek.