Výkopy kanalizací, demolice, hloubení základů rodinných domů, výkopy pro inženýrské sítě, úpravy terénů nebo třeba hloubení pro bazény? Tyto všechny činnosti spadají do zemních a výkopových prací, které jsou prováděny pomocí bagrů, minibagrů či rypadel.

ELEKTROVASURY  - montáž elektrických zařízení a zemní práce
Společnost ELEKTROVASURY s.r.o. se zaměřuje na realizace zemních prací a také montáž elektrických zařízení. Provádíme práce na stavbách veřejného osvětlení, telekomunikačních a silových kabelových vedení VN a NN, kanalizací, přípojek či vodovodních řádů. Naše stroje umožňují práci i ve svažitých horských terénech.
ELEKTROVASURY  - montáž elektrických zařízení a zemní práce
Kompletní zemní, výkopové a přípravné práce pro stavby
Hledáte spolehlivou firmu pro přípravné a dokončovací práce v oblasti realizace staveb? Firma Badin s.r.o. pro Vás zajistí veškeré přípravné práce pro stavby, vybudování kanalizace, opravy cest i demoliční práce kladivem. Nabízíme také nákladní a kontejnerovou dopravu na dovoz štěrků, písku, odvoz stavební sutě i komunálního odpadu.
Kompletní zemní, výkopové a přípravné práce pro stavby
ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
Hledáte firmu, která provádí zemní a výkopové práce ve Zlínském a Olomouckém kraji? Obraťte se na společnost ROBICONT. Provádíme terénní úpravy pozemků, kopání základů, přípojek a všech inženýrských sítí. Dále také demolice a odstraňování drobných staveb. Práce provádíme strojně i ve vnitřních prostorách a za ztížených podmínek. Mimo to pronajmeme ...
ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
Nákladní autodoprava. Práce autojeřáby 7t a 20t, přeprava sklápěčková, kontejnerová a valníková s hydraulickou rukou do 5 t-vše vozidla (automobily) TATRA s možností připojení přívěsů. Zemní výkopové práce JCB.

Stavební práce: - opravy - rekonstrukce - střešní vestavby a nástavby - novostavby - demolice - bytová výstavba - průmyslové stavby - zemní práce - stavby na klíč - projekční práce, 3D vizualizace - vyvážení jímek - Zelená úsporám

Nabízíme stavební, klempířské či demoliční práce. Provádíme stavby rodinných domů i rekonstrukce bytů. Sádrokartony, výkopové práce, kanalizace, zámkové dlažby, dovoz písku, štěrku, výroba posuvných bran. Svahování terénů. Tesařské, klempířské práce. Pěstitelská pálenice. Vypálení a měření cukernatosti.

Stavební společnost. Dodávky, inženýring, poradenství: -kompletní dodávky zemních, výkopových a bouracích prací -výstavba, přeložky a rekonstrukce inženýrských sítí -výstavba: -TLK a datové rozvody -NN rozvody, VO -kanalizace, vodovody, plynovody -telekomunikační a datové sítě -realizace dopravních staveb do středního rozsahu-chodníky, ...

Zemní a výkopové práce: -výkopy pro inženýrské sítě - přípravné práce pro komunikace - rekultivační skrývky - terénní úpravy, svahování - základy pro rodinné domy, bazény - demolice.

Stavební práce, stavebnictví, stavební činnost: -zemní a stavební práce -nakladačem (UNC 061)(snadný přístup do obtížných míst)LOKUST L 1203, traktory -výkopy základů, základy -náklad stavební sutě -úprava terénů -náklad palet, palety -zámková dlažba, dlažby -chodníky, vjezdy, parkoviště Betonárka Rakvice. Nízkoenergetické pasivní ...

Stavební firma, stavba: - rodinné domy - bytové domy - oprava, rekonstrukce - provádění různých stavebních prací. Poradenství a konzultace. Zemní práce minibagrem pro stavební přípojky. Možný vjezd vraty, dveřmi už od 100 cm !

Provádíme dopravní stavby a elektromontáže: -opravy asfaltových povrchů -zemní práce -zaměřování zemních kabelů.

Dodávka novostavby, rekonstrukce: -pozemní stavby na klíč -rodinné domy, domky, systém DRY-SIX -haly, sklady -půdní vestavby -zateplování objektů, systém MAMOTHERM a jiné. Práce: -suchá montáž, sádrokartony KNAUF, RIGIPS -půdní nástavby -zámková dlažba -chodníky -nadstavby -zateplování staveb a objektů -zednické, malířské, ...

Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti

Výkup, zpracování, prodej kovového odpadu. Recyklace stavební suti. Demolice a demontáž staveb a jejich částí. Likvidace technologických zařízení.

Kompletní stavební činnost - opravy, rekonstrukce bytů, domů a kanceláří - nová bytová výstavba - suchá stavba, dřevostavby - zemní, výkopové práce

Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti

Práce: -zemní. -výkopové. -bourací, demoliční. -úpravy terénu. -doprava sypkých materiálů. -úklid sněhu.

Kontejnerová, nákladní doprava pro Brno a okolí: - dovoz písku, štěrku, betonu, kamení a zeminy - odvoz a likvidace stavebních sutí - odvoz a likvidace odpadu - přeprava strojů a zařízení - zemní a výkopové práce - vyklízecí práce.

Výroba a montáž - okna a dveře systém REHAU Zemní práce - výkopové práce pomocí stavebních strojů

Provádíme stavby rodinných domů a jejich rekonstrukce, půdní nástavby, vestavby, přístavby a renovace bytových i nebytových prostor, zateplování fasád včetně dodávky materiálu.

Demolice. Zemní a výkopové práce.

Kontejnerová doprava. Nákladní autodoprava vozy FORD TRANSIT, AVIA. Výkopové práce. Stavební práce.

Zateplení fasád, sádrokartonářské práce. Výkopové práce. Pokládka zámkové dlažby. Realizace novostaveb. Vnitřní omítky. Stavba kanalizace.

Stavební firma: - výstavba rodinných domů na klíč - kompletní rekonstrukce a generální opravy rodinných domů - opravy památkových budov - dodávky staveb na klíč, zednické a betonářské práce - budování průmyslových staveb - zateplování a rekonstrukce budov - povrchové úpravy stavebních objektů klasickými omítkami - omítkami ze suchých ...

Nákladní doprava: - vnitrostátní - do 28t. Zemní práce.