Výkopy kanalizací, demolice, hloubení základů rodinných domů, výkopy pro inženýrské sítě, úpravy terénů nebo třeba hloubení pro bazény? Tyto všechny činnosti spadají do zemních a výkopových prací, které jsou prováděny pomocí bagrů, minibagrů či rypadel.

ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
Hledáte firmu, která provádí zemní a výkopové práce ve Zlínském a Olomouckém kraji? Obraťte se na společnost ROBICONT. Provádíme terénní úpravy pozemků, kopání základů, přípojek a všech inženýrských sítí. Dále také demolice a odstraňování drobných staveb. Práce provádíme strojně i ve vnitřních prostorách a za ztížených podmínek. Mimo to pronajmeme ...
ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
Kompletní zemní, výkopové a přípravné práce pro stavby
Hledáte spolehlivou firmu pro přípravné a dokončovací práce v oblasti realizace staveb? Firma Badin s.r.o. pro Vás zajistí veškeré přípravné práce pro stavby, vybudování kanalizace, opravy cest i demoliční práce kladivem. Nabízíme také nákladní a kontejnerovou dopravu na dovoz štěrků, písku, odvoz stavební sutě i komunálního odpadu.
Kompletní zemní, výkopové a přípravné práce pro stavby
ELEKTROVASURY  - montáž elektrických zařízení a zemní práce
Společnost ELEKTROVASURY s.r.o. se zaměřuje na realizace zemních prací a také montáž elektrických zařízení. Provádíme práce na stavbách veřejného osvětlení, telekomunikačních a silových kabelových vedení VN a NN, kanalizací, přípojek či vodovodních řádů. Naše stroje umožňují práci i ve svažitých horských terénech.
ELEKTROVASURY  - montáž elektrických zařízení a zemní práce
Práce: - zemní, výkopové - demolice objektů - úpravy terénu.

Stavební činnost: - inženýrské sítě - komunikace - vodohospodářské stavby - zemní práce - demolice Pronájem: - stavební stroje, mechanizace

Stavební firma: - rodinné domy, nízkoenergetické budovy, hrubé stavby, stavby na klíč - pokládka dlažby, obkladů - oprava i zateplení fasád - přístavby, nadstavby a půdní vestavby - oplocení, rekonstrukce, zateplování - terénní úpravy, výkopové a zemní práce.

Služby: - zemní a výkopové práce - základové desky - rekonstrukce - výstavba kanalizací, rybníků - demolice - odvoz sutí - nákladní autodoprava

Zednictví. Práce: - veškeré zednické - zemní práce - výkopové práce, výkopy - demoliční práce, demolice.

Natěračské práce Malířské práce Elektroinstalační práce Zednické práce Zámečnické práce.

Stavební činnost, stavebnictví, stavební práce: -provádění staveb, stavby, stavba -bytová a občanská výstavba -projekty, projektování staveb a realizace -stavby na klíč -rekonstrukce, modernizace -zemní práce.

Zemní práce. Stavební činnost - pozemní stavby - komunikace - inženýrské sítě - sádrokartonářské práce - obkladačské práce - zednické práce. Nákladní autodoprava - přeprava sypkých materiálů - odvoz suti a odpadu. Prodej stavebního materiálu.

Stavební práce - rekonstrukce budov - zednické práce - zateplování objektů - demolice a bourací práce - zemní práce - pokrývačské a klempířské práce.

Nabízíme zemní a výkopové práce, demolice, čištění a hloubení příkopů, potoků. Přípravné práce pro stavby, výkopy základů, bazénů, jezírek a čističek. Terénní úpravy pozemků. Dále zajišťujeme kontejnerovou dopravu, dovoz písku, štěrku, betonu. Odvoz stavební sutě a zeminy.

Služby: -kontejnerová doprava Práce: -zemní

Stavební, dopravní a obchodní společnost. Držitel certifikátu systému jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 a Certifikátu systému environmentálního managementu ČSN EN ISO 14001:2005. Demolice, odvoz suti, zemní práce. Stavby: -inženýrské sítě -silnice a zpevněné plochy -železniční vlečky. Nakládání s odpady vč. nebezpečných. Recyklace: ...

Kompletní lešenářký servis - pronájem lešení - montáž a demontáž fasádního a pojízdného lešení. Komplentní stavební práce - bytová výstavba - výstavba průmyslových objektů - rekonstrukce bytových jader - zemní práce - elektroinstalační práce.

Stavební činnost - výstavba rodinných domů - rekonstrukce budov - demolice - zemní a výkopové práce - zednické práce - sádrokartonářské práce - úklidové práce - malířské práce. Prodej stavebního materiálu.

Stavba: - schodiště, schody z kamenných i betonových materiálů. Zemní práce. Stavby: - dopravní komunikace. Pokládka: - dlažba ze žulových kostek a dalších kamenných materiálů - plochá a zámková dlažba.

Stavební společnost - bytová výstavba - dodávka staveb - rekonstrukce a revitalizace budov - zemní a výkopové práce.

Likvidace ekologických havárií - geoekologické průzkumy, monitorovací systémy. Sanační práce podzemní i povrchové vody a zeminy při kontaminaci. Hluboké vrty - studny, vrty pro tepelná čerpadla. Zemní práce.

Stavební stroj JCB 3CX contractor: -pohon 4X4 podkopové rameno s teleskopem, lžíce 30, 40, 60, 80cm, svahová lžíce 150cm: -hloubení základů -výkopy.

Autosklo Hleďa se zabývá opravami a tónováním autoskel, službami v oboru automobilových skel. Jsme firma se sídlem ve Vyškově a pobočkami v Kroměříži a Prostějově. Klademe velký důraz na profesionální přístup k zákazníkovi. Provádíme odbornou výměnu všech druhů autoskel automobilových a autobusových. Služby, práce: -bezplatná výměna všech ...

Zednické a obkladačské práce - zdění obvodového zdiva a příček, betonářské práce, vyzdívky, sanační omítky. Dále venkovní a vnitřní omítky, obklady venkovní i vnitřní (podlahy, schody, kuchyně, koupelny). Bourací práce, doplňkové služby – malování, úklidové služby, výkopové práce. Zednické práce Obkladačské práce Doplňkové práce

Nákladní doprava Stavby přípravy pro stavby, stavebnictví. Prodej palivového dřeva. Prodáváme tyto druhy palivového dřeva: -dubové dřevo -bukové dřevo -habrové dřevo -břízové dřevo -borovicové dřevo -smrkové dřevo.

Autodoprava, provádění výkopových, zemních, terénních, demoličních, zednických a stavebních prací (výstavba inženýrských sítí, základové desky, pokládka zámkové dlažby, stavby gabionů, atd.). Kontejnerová autodoprava, odvoz suti, zeminy, dovoz písku, štěrku aj.