Míchadla stavebních směsí, vrtačky, brusky, řezačky, strojní pily, vibrační desky, bourací kladiva ale také průmyslové vysavače, vysokotlaké čističe anebo elektrocentrály najdou uplatnění na stavbách rodinných domů nebo průmyslových a komerčních budov.

STALOTAS - spolehlivá půjčovna stavební techniky
Firma STALOTAS s.r.o. v Ostravě nabízí pronájem širokého sortimentu spolehlivých stavebních strojů. Specializujeme se na pronájem a půjčovnu bagrů, traktobagrů a teleskopických manipulátorů. Také provádíme práce s bagrem, zemní, výkopové a bourací práce. Naše stavební stroje jsou připraveny na Vaše požadavky.
STALOTAS - spolehlivá půjčovna stavební techniky
Stavební stroje od Unicon Ostrava nikdy nezklamou
Prodáváme, půjčujeme a opravujeme lehkou stavební mechanizaci. Nabízíme hydraulická bourací kladiva, elektrocentrály, rozbrušovací pily, vibrační techniku a další nářadí. Provádíme záruční i pozáruční servis nejen námi prodávaných strojů, nově také hydraulických jeřábů FASSI. Zabýváme se i výrobou hydraulických hadic. Spoléhejte na profesionály.
Stavební stroje od Unicon Ostrava nikdy nezklamou
ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje - Prodej, servis, půjčovna VOREL
Zdeněk Vorlický prodává (také přes eshop) a půjčuje spolehlivé stroje pro stavbu. Najdete zde malou stavební mechanizaci, míchačky, vibrační desky, řezačky asfaltu, ruční nářadí, lešení, výtahy… Na všechny stroje se vztahují servisní služby. Hledáte-li kvalitní stavební stroje, bez kterých se Vaše stavba neobejde, kontaktujte Zdeňka Vorlického!
ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje - Prodej, servis, půjčovna VOREL
Velkoobchod, zásilkový obchod, prodej, e-shop, internetový obchod: -zařízení na výrobu zámkové dlažby -plastové formy na výrobky z betonu -formy z tvrzeného laminátu, silikonkaučuku, polyuretanu -geomříže pro zpevnění podkladu a proti erozi povrchu -geosyntetika, geotextilie, gabiony. Práce: -zakázková výroba forem (na ...

Realizace staveb. Komplexní dodávky, výstavba, rekonstrukce: - novostavby, rodinné domy na klíč - průmyslové objekty. Stavební projektová dokumentace. Stavební dozor. Zemní a výkopové práce. Zámkové dlažby, chodníky. Plovoucí podlahy. Oplocení. Dřevěné altánky, přístřešky. Pronájem: - stavební stroje - lešení.

Pobočka. Stavební firma, výstavba: - novostavby - občanské stavby - průmyslové budovy - rekonstrukce, modernizace. Pronájem, půjčovna: - stavební stroje.

Výroba, prodej, oprava, servis: - vysokozdvižné vozíky - manipulační technika.

Pobočka. Prodej, servis: - stavební stroje a přístroje - technika na úpravu betonu - technika na hutnění zeminy a asfaltu - bourací technika - obslužná technika (čerpadla, generátory, topidla, odvlhčovače vzduchu) - kolové nakladače. Sídlo společnosti: - U plynárny 1456/103, Praha 10 - Michle.

Stavební firma, stavební činnost, stavby: -komplexní stavební práce, stavby na klíč -pozemní stavitelství, pozemní stavby -rekonstrukce a modernizace -nástavby, půdní vestavby -stavby na klíč -zateplování budov -střechy, izolace střech Střediska: -hlavní stavební výroba -pomocná stavební výroba -půjčování, půjčovna ...

Pobočka. Pronájem, půjčovna: - stavební mechanizace - stavební stroje - zdvihací zařízení - plošiny - kontejnery, zařízení staveniště - lešení - generátory, topidla - ruční nářadí - zahradní technika. Sídlo firmy: - V jirchářích 148/4, Praha - Nové Město.