Míchadla stavebních směsí, vrtačky, brusky, řezačky, strojní pily, vibrační desky, bourací kladiva ale také průmyslové vysavače, vysokotlaké čističe anebo elektrocentrály najdou uplatnění na stavbách rodinných domů nebo průmyslových a komerčních budov.

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje - Prodej, servis, půjčovna VOREL
Zdeněk Vorlický prodává (také přes eshop) a půjčuje spolehlivé stroje pro stavbu. Najdete zde malou stavební mechanizaci, míchačky, vibrační desky, řezačky asfaltu, ruční nářadí, lešení, výtahy… Na všechny stroje se vztahují servisní služby. Hledáte-li kvalitní stavební stroje, bez kterých se Vaše stavba neobejde, kontaktujte Zdeňka Vorlického!
ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje - Prodej, servis, půjčovna VOREL
STALOTAS - spolehlivá půjčovna stavební techniky
Firma STALOTAS s.r.o. v Ostravě nabízí pronájem širokého sortimentu spolehlivých stavebních strojů. Specializujeme se na pronájem a půjčovnu bagrů, traktobagrů a teleskopických manipulátorů. Také provádíme práce s bagrem, zemní, výkopové a bourací práce. Naše stavební stroje jsou připraveny na Vaše požadavky.
STALOTAS - spolehlivá půjčovna stavební techniky
Stavební stroje od Unicon Ostrava nikdy nezklamou
Prodáváme, půjčujeme a opravujeme lehkou stavební mechanizaci. Nabízíme hydraulická bourací kladiva, elektrocentrály, rozbrušovací pily, vibrační techniku a další nářadí. Provádíme záruční i pozáruční servis nejen námi prodávaných strojů, nově také hydraulických jeřábů FASSI. Zabýváme se i výrobou hydraulických hadic. Spoléhejte na profesionály.
Stavební stroje od Unicon Ostrava nikdy nezklamou
Výroba: - pracovní plošiny - nosiče kontejnerů - hydraulické nákladní jeřáby - hydraulické ruky.

Prodej, půjčovna, pronájem: - nářadí - elektrické ruční nářadí - malé a střední stavební mechanizace.

Opravy, servis: - navijáky - převodovky - hydraulika - lesní traktory. Prodej: - náhradní díly VOLVO.

Regionální zastoupení firmy CAPAROL - barvy, tmely, zateplení. Rekonstrukce, novostavby: - rodinné domy, zpevněné plochy. Rekonstrukce: - byty, památkově chráněné objekty, zateplení fasád. Prodej, maloobchod, železářství: - kovo, nářadí, šrouby, kladiva, sekery, zednické pomůcky, tmely - střešní krytiny DAULUX. Půjčovna, ...

Výroba, vývoj: - přídavné zařízení pro stavební a silniční stroje - podkopové lžíce - nakládací lopaty - rychloupínače - drapáky - hydraulická kladiva - čepy a pouzdra.