Dřevěná okna a dveře jsou nejlepším řešením pro nízkoenergetické a pasivní domy. Nabízí znatelnou úsporu, širokou škálu dřevodekorů a vykazují dlouhou životnost. Eurookna si můžete pořídit i ve variantě s nalepovacími příčkami nebo izolačním sklem.

Prodej: -nábytku -kancelářského -pracovního -sestavy do obývacích pokojů -kuchyňské linky -postele -obývací stěny -dveře.

Prodej: -nábytku -kancelářského -pracovního -sestavy do obývacích pokojů -kuchyňské linky -postele -obývací stěny -dveře.

Prodej: -nábytku -kancelářského -pracovního -sestavy do obývacích pokojů -kuchyňské linky -postele -obývací stěny -dveře.

Výroba, prodej: - nábytek kancelářský, pracovní - sestavy do obývacích pokojů - kuchyňské linky, kuchyně - ložnice, postele - obývací pokoje - dveře.

Truhlářství. Zakázková výroba: -nábytek -stavební truhlářství - EURO okna, dveře (EUROOKNA) -zařízení interiérů, barů, prodejen, kanceláří, restaurací. Provozní doba: Po:6:00 - 16:30hod. Út-Čt:6:00 - 14:30hod. Pá:6:00 - 12:30hod.

Prodej, montáže: - plastová okna - plastové dveře - hliníkové okna a dveře - posuvné dveře HS portál a PSK - garážová vrata - doplňky k oknům - hliníkové systémy.

Skříně na míru - vždy originální řešení prostoru: - vestavěné skříně na míru se staly neodmyslitelným doplňkem, obývacích pokojů, ložnic a dětských pokojů miliónů domácností po celém světě - vestavěné skříně dokonale využívají prostor a poskytují nepřeberné množství i variabilitu úložných ploch. Kancelářský nábytek: - kompletní přestavba ...

Obchodní činnost - prodej materiálu pro truhláře Truhlářské práce Zakázková výroba - dřevěné obaly Zakázková výroba - nábytek Výroba - reklamní předměty Zakázková výroba - dveře

Truhlářství, truhlářské práce, nábytek na míru. Zakázková výroba: -nábytek -kuchyně -vestavěné skříně -dveře -okna -bytové doplňky.

Naše společnost Cherbourg s.r.o. se zabývá zakázkovou kovovýrobou a zámečnickými a truhlářskými pracemi. Naši nabídku využijete v průmyslu, stavebnictví, zemědělství, obchodu a službách, dopravy aj. Vyrábíme pro malé a velké provozovny, ale i pro domácnosti. Naše plně vybavená dílna je zárukou kvality našich výrobků. Snažíme se splnit přání ...

Výroba: -zakázkové truhlářství -výroba na míru -vnitřní, vchodové dveře -vrata -nábytek -další stavební a nábytkové výrobky do interiéru a exteriéru. Služby: -od návrhu až po finální montáž.

Velkoobchod: -stavební materiály, stavebních materiálů -tepelné materiály -vaty, izolační lepenky -střešní krytiny -zdící materiály -obklady -dlažba -stavební materiály -stavební nářadí -betonářská ocel -polystyrény -dveře, okna. Provozovna Boskovice: Chrudichromská 2446/16a 680 01 Boskovice TEL: 734 498 037

Truhlářství - truhlářské práce Výroba oken a dveří

Výroba, dodávka, montáž. Okna a dveře: -dřevěná -plastová -hliníková. Zimní zahrady. Garážová vrata: -sekční -rolovací -výklopná.

Zabýváme se prodejem a montážemi podlahových krytin a interiérových dveří. Prodej a pokládka podlahových krytin: - laminátové plovoucí podlahy - mají dlouhou životnost, nárazuvzdornost, odolnost vůči žáru a dlouhodobému záření UV - dřevěné podlahy - korkové podlahy - skvěle izolují teplo a vibrace, spolehlivě tlumí i zvuk, nepodléhají ...

Výroba, prodej, montáž - dřevěná eurookna, dveře Prodej, montáž - plastová okna, dveře - žaluzie - sítě proti hmyzu - vnitřní a vnější parapety

Maloobchod, velkoobchod, prodej: -veškeré zdicí a sypké materiály -cihly, bloky, sádrokartony, cement, vápno, omítkové směsi -Porotherm, Heluz, Keratherm, vápno, cement, -stropy, nosníky, překlady -dveře, okna, vrata, střešní okna -izolace tepelné a hydroizolace, fasádní a zeteplovací systém -polystyren, minerální skelná vata, pásy ...

Truhlářství Roman Tichý z Ostravy se zabývá výrobou a montáží nábytku, dveří, schodů a zábradlí z masivu. Vyrábíme např. kuchyňské linky, kancelářský nábytek a dále vše z lamina. Kuchyňské linky, kan. nábytek a vše s lamina a také pokládáme plovoucí podlahy. Výroba, montáž: - nábytek - interiéry: - kanceláře - restaurace - venkovní dveře ...

Zakázková výroba nábytku pro rodinné domy, byty - kuchyňské linky, vestavěné skříně, masivní dveře, obývací a dětské pokoje, ložnice nebo atypického nábytku. Vybavení kanceláří, restaurací a obchodů.

Truhlářství. Výroba - okna, dveře, schodiště. Tesařství. Výroba tesařských konstrukcí - vazby rodinných domů, altánů, přístřešků.

Truhlářství, výroba: - dřevěná okna, dveře - schodiště - bytový nábytek.

Výroba nábytku: - kuchyně - skříně - postele - dveře - kanceláře.

Truhlářství, stolařství. Práce: -truhlářské, stolařské. Výroba: -dřevěná eurookna, okna -schody. Zakázková výroba: -kuchyně, vestavěné skříně, nábytek z masivu a lamina.

Práce: -stolařské, stolařství -truhlářské, truhlářství. Výroba, dřevovýroba, prodej: -okna, eurookna: -kastlová, zdvojená -dytermrotokování + normal kování -dveře: -vnitřní i venkovní z masívu nebo lepené technologie -schodiště, schody -interiérový nábytek: -kuchyňské linky, kuchyně, obývací stěny, ložnice ...

Stavební práce v interiéru i exteriéru: - výškové práce - malířství, natěračství - fasády - rekonstrukce bytů a domů. Dveře: - vstupní, bezpečnostní - plastové, euro, dýha. Okna: - zárubně, parapety - dřevěné schodiště - žaluzie, markýzi - zasklívání balkónů. Potrubí: Strojní čištění potrubí a odpadů.