Široký výběr dvouvrstvých a třívrstvých dřevěných podlah, parket, vlysů a masivních prken. Pro dlouhou životnost dřevěné podlahy využijte ošetřovací oleje. Renovací a broušením parket jim navrátíte původní vzhled.

Dřevěné podlahy, parkety a masivní prkna od ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
Podlahový showroom na Praze 6 a E-SHOP se širokou nabídkou dřevěných podlah od renomovaných výrobců - Magnum, Steirer parkett, Mosaic, Sheoga, Saga. K mání jsou 2-vrstvé, 3-vrstvé či dýhované dřevěné podlahy. Dále klasické parkety, podlahová prkna, laminátové, PVC a vinylové podlahy, podlahy na terasy či sportovní povrchy pro tělocvičny.
Dřevěné podlahy, parkety a masivní prkna od ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
Dřevěné podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Široký výběr dřevěných, laminátových a vinylových podlah. Nabízíme masivní parkety a podlahová prkna, laminátové a vinylové podlahy, ale také mozaiky a podlahy z exotických dřevin. Prodáváme podlahovou chemii a provozujeme půjčovnu brusek na parkety. Naše prodejny včetně skladu o rozloze 1100 m2 najdete na Praze 10, 4 a 5.
Dřevěné podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Sprostredkovateľská činnosť Drevárska výroba - výroba parkiet Drevárska výroba Výroba a predaj parkiet a podobných drevárskych výrobkov Kúpa tovaru za účelom jeho ďaľšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, alebo na účely jeho predaja ...

Sprostredkovateľská činnosť Nákup a predaj pyrotechnických výrobkov Maloobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnosti Nákup a predaj jedov a žieravín v maloobchode Veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnosti Nákup a predaj potravín a drogérie Nákup a predaj: drogéria, farby-laky, drobný tovar, papier, školské potreby, železiarsky tovar, ...